İngilizce Altyazılı Dizi İzle


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce Altyazılı Dizi Siteleri 2021

İngilizceyi öğrenmek, İngilizcenin aktüel yönlerini de keşfetmek ile mümkündür. Bu da yalnızca dil bilgisi, kelime haznesi ile, telafuz ile olabilecek bir konu değildir.

İngilizce hikayeler, romanlar okumak, ya da filmler, İngilizce altyazılı dizi seyretmek, gazeteler okumak, İngilizce tweet atan Twitter kullanıcılarını takip etmek gibi aktivitelerle bunu sağlayabilirsiniz.

 

İnternetten yabancı dizi izlemek, artık birçok kişinin vazgeçemediği bir hobi. HBO, Netflix gibi platformlardan takip ettiğimiz kaliteli TV dizilerinde hem aşina olmadığımız kelimeleri keşfedebiliriz, hem de İngilizce telafuza biraz daha yakından odaklanabiliriz…

Günlük cümlelere, kimi zaman argo kalıplara tanık olabiliriz. Kısacası film izlemek gibi, dizi izlemek de, İngilizceyi geliştirir. Altyazılı diziler izlemenin en büyük artısı, dinlediğiniz bir kişinin yakalayamadığınız cümlelerini, ifadelerini takip edebilmektir.

İngilizce Altyazılı Dizi İzlemenin Faydaları

İngilizce altyazılı dizi izlemek farklı ortamlarda kullanılan kelimeleri tanımanızı sağlamanın yanı sıra telaffuzunuzu da iyileştirir. Öğrendiğiniz bilgileri pekiştirirken, eğitiminizi eğlenerek desteklemenizi sağlar.

İngilizce altyazılı dizi izleyerek Amerikan, İngiliz, Kanada, Avustralya gibi farklı aksanlara da aşina olabilirsiniz.

İster Türkçe altyazılı, isterseniz de İngilizce altyazılı olsun, altyazılı yabancı diziler herkes kadar, sizin için de ‘İngilizceyi öğrenme’ noktasında’ çok önemlidir.

İnternette, İngilizce altyazılı dizi izlenebilecek en iyi siteleri sizler için sıraladık…


WatchTVSeries.se

 

Sitede birçok kategoride, birçok yabancı dizi yer alıyor ve altyazılı olarak izleme şansına sahipsiniz. İngilizce altyazılı dizi seçenekleri arasından mutlaka ilginizi çekecek seçenekler bulabilirsiniz.

Ororo TV

 

Ororo TV, ücretli bir servis olmasına karşın günde 1 saat dizi izleme olanağını ücretsiz olarak sunuyor. İngilizce altyazı seçeneği dışında, Türkçe seçeneği de var. Diziseverlerin favori adreslerinden olan sitenin geniş dizi arşivine mutlaka göz atın. Friends İngilizce altyazılı dizi izlemek için ororo.tv‘yi tercih edebilirsiniz.

WatchDocumentary.org

İngilizce altyazılı dizi

 

Belgesel severler müjde! Hem İngilizce altyazılı hem de çok geniş bir arşiv ile karşımıza çıkan WatchDocumentary.org sitesi ile, birçok farklı konuda belgesel izlemek mümkün.

 

History Channel belgesellerinden Nat Geo belgesellerine, tarihten politikaya, çevreden bilime farklı konularda İngilizce altyazılı dizi ve belgesel bu sitede.

Dizilab

ingilizce-altyazili-dizi

Gelelim Türkçe yayın yapan sitelere. Dizilab.com, geniş İngilizce altyazılı yüksek kalitede dizi arşivi ile dizi izlenebilecek kaliteli sitelerden.

Filmold

Filmold.com, Türkçe yayın yapan ve İngilizce altyazılı kaliteli dizi izleyebileceğiniz platformlar arasında.


Ona değinmeden olmaz: Netflix

Tüm dünyada ses getiren, TV keyfini dijitale bağlayan ve kaliteli yapımlarla isminde söz ettiren Netflix, yakın zamanda Türkiye’ye geldi. İlk ay ücretsiz hizmet veren sitenin aylık üyelikleri ile ilgili, Netflix Türkiye’den bilgi alabilirsiniz.

İngilizce alt yazılı filmler ve diziler nereden izlenir? Siz İngilizce altyazılı dizi ve film izlemek için hangi platformu tercih ediyorsunuz?

KISA BİLGİ

Friends İngilizce Altyazılı Nereden İzleyebilirim?

Friends İngilizce altyazılı olarak izlemek isteyenler için önerebileceğimiz dizi siteleri arasında yabancı kaynaklar en güvenilir olanlardır. Bu kaynakların başında Netflix gelmektedir.

İngilizce Altyazılı Dizi İzleme Siteleri Hangileri?

Dünyada en çok kullanıcıya sahip Netflix dizi ve film sitelerinin başında gelir. Ayrıca HBO’nun kendi projesi olan Game Of Thrones ile büyük bir kitleye ulaştı.

The Office İngilizce Altyazılı Nereden İzlenir?

The Office dizisini İngilizce altyazılı ve Türkçe altyazı seçenekleri ile Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Uzmanların İngilizce Altyazılı Dizi Önerileri Neler?

Friends, How i meet your mother, Breaking Bad, Arrow, Game of thrones, The dark, Orijinals, The Wampire Diares,

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

2 thoughts on “İngilizce Altyazılı Dizi İzle

  1. Bize önerdiğiniz hiçbir site İngilizce altyazılı film bulundurmuyo.zaman kaybından başka bir şey değil

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.