Ana Dili Gibi İngilizce Konuşmak


İngilizce Kaç Ayda Öğrenilir?

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizceyi anadili gibi akıcı bir şekilde konuşmak herkesin rüyasıdır. Aslında bunu birçoğunun da başardığını görüyoruz. En azından öğrenilen kelimelerin ana dilini konuştuğu gibi konuşması da kişi için büyük bir artıdır. Çünkü öğrendiğini en doğru telaffuzu ile ve tüm incelikleri ile öğrenmiştir. Ana dili gibi İngilizce konuşmak İngilizceyi bir İngiliz gibi tamamen bilmek değildir. Bildiği kadarını ana dili gibi düzgün konuşup ifade etmektir. Tabi ki bunun için başlangıç seviyesi yeterli değildir.

İngilizcede ana dil akıcılığı nasıl sağlanır?

İngiltere’de çocukların okula başladığında başlangıç seviyesi sınıflara alındığını ve sadece konuştuklarını hiç yazmadıklarını biliyor muydunuz? Doğru telaffuzu öğrenmek için kendi dillerinde bile sadece konuşmaya odaklanıyorlar. Bir İngiliz çocuk bile başlangıç seviyesinde telaffuzda hata yaparken sizin yapmanız çok doğal. O zaman ilk olarak hata yapmaktan korkulmadan sürekli konuşulmalı. En doğru telaffuzu nasıl öğreneceğinizle ilgili endişeleriniz varsa internetten faydalanmalısınız. Ana dil akıcılığı için öğrenilen kelimelerin en doğru söyleniş şekilleri ve sesleri öğrenilmeli, bu eğitim de ana dili İngilizce olan birinden eğitim alarak gerçekleştirilmelidir.

Akıcı İngilizce için ana dili İngilizce olan bir öğretmenle çalışılmalı

Bir dilin en doğru telaffuz eğitimini o dil ana dili olan bir öğretmenden alabilirsiniz. Ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerle en kaliteli ve en doğru İngilizce eğitimini veren online İngilizce sistemi Konuşarak Öğren, yabancı dilin yerinde öğrenildiği bir eğitimdir. Yurt dışına da gitseniz ana dili İngilizce olan bir öğretmenden İngilizce eğitimi alacaksınız. Online İngilizceyi ise ev ortamında çok daha konforlu ve ekonomik olarak alabilirsiniz.

Ana dili gibi İngilizce konuşmak dinlemek ve konuşmakla olur

Dinlemeyi ve dinlediğini anlamayı öğrenmeden sorulanlara cevap vermeniz ve doğru telaffuzu öğrenmeniz mümkün değildir. Dinlediğini anlamanın yolu da telaffuz ve kelime bilgisinden geçer. Öğrendiğiniz kelimelerin seslerini de öğrendiğinizde kimden duyarsanız duyun hemen anlayacak ve yine o seslerle cevap vererek en doğru telaffuzu kullandığınızdan sizin söyledikleriniz de karşı taraftan doğru anlaşılacaktır.

Listening ve speaking için online İngilizce

Dinleme ve konuşma üzerine kurulu bir eğitim şekli olan konuşarak öğrenilen İngilizce, ana dili gibi İngilizce konuşmak için seçilen en doğru dil eğitim yöntemidir.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.