Android İngilizce Öğrenme Programı


Android İngilizce Öğrenme Programı

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenme konusunda herkes hevesli… Peki elimizden düşürmediğimiz telefonları kullanamaz mıyız? Android İngilizce öğrenme programı ile evet.

Android işletim sistemi en popüler altyapılardan. Eğer siz de bir Samsung, HTC, Huawei, LG ya da Venüs gibi bir akıllı telefon sahibiyseniz, Android sistemi kullanıyorsunuz demektir ve uygulama mağazasındaki yüzlerce kaliteli uygulama ile İngilizce öğrenme konusunda harika bir deneyim elde edebilirsiniz. Kaliteli İngilizce öğrenme uygulamalarını sizler için inceledik ve bu içeriğimizde, telefondan İngilizce kelime öğrenme adına en faydalı uygulamalardan birini tanıtmak istiyoruz: Wordly…

Android İngilizce öğrenme programı Wordly

Wordly, isminden de anlaşıldığı üzere, “word” kelimesinden geliyor. Ancak bir farkla, klasik ve ezberci kelime öğretme uygulamalarının aksine Wordly ile çok hızlı bir şekilde, gerçekten öğrenebilirsiniz. Nasıl oluyor bakalım!

Wordly’nin özellikleri

Wordly, her seviyeden İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için iyi bir uygulamadır. Wordly ile başlangıç, orta düzey ve ileri düzey İngilizce öğrenmek isteyen, İngilizce kelime bilgisini arttırmak isteyen kişiler her gün yeni kelimeler öğrenebilir.

Android İngilizce öğrenme programı arıyorsanız, Wordly sizin için biçilmiş kaftan. Felsefesi, her gün bir yeni kelime olan uygulama ile okuldayken, yoldayken, otobüsteyken, iş yerindeyken yeni kelimeler öğreneceksiniz.

Günün belli aralıklarında gelen bildirimlerde kelimenin anlamı, cümle içinde kullanımı ve telafuzu yer alıyor. Bu şekilde kelimenin sadece karşılığı değil kullanım alanı da sizin tarafınızdan öğreniliyor…

Uzmanların en çok üzerinde durduğu nokta, belli aralıklarda hatırlama ve tekrar etmedir. Wordly işte bunu sağlıyor.

Wordly uygulamasını nasıl indirebilirsiniz?

wordly

Eğer siz de İngilizce kelime öğrenme konusunda adım atmak istiyorsanız Wordly uygulamasını hemen Google Play Store’da aratarak bulabilir, indirebilirsiniz.

Eğer doğrudan Wordly sitesine gitmek istiyorsanız, kelime öğrenme uygulaması bağlantısına tıklayın.

Unutmayın, İngilizce öğrenmede en önemli birkaç temel arasında kelime bilgisi de geliyor. Gramer bilgisine çok iyi bir derecede sahip olsanız dahi eğer belli kelimeleri bilmiyorsanız, İngilizceyi etkin bir şekilde de kullanamazsınız… Bu bakımdan Wordly size iyi bir kelime haznesi sunuyor…

İleri düzey İngilizceniz olsa dahi, Wordly emin olun size bilmediğiniz kelimeleri iletecektir 🙂

 

Daha detaylı bilgi almak için İngilizce Öğrenme Programı yazımıza da göz atın

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.