Ariana Grande – 7 Rings Şarkı Sözleri Çevirisi


Ariana Grande - 7 rings Çeviri

Ariana Grande Kimdir?

Ariana Grande-Butera 26 Haziran 1993 doğumlu bir Amerikalı şarkıcı ve aktris. Kariyeri boyunca, iki Grammy Ödülü, Bir Brit Ödülü, İki Billboard Müzik Ödülü, Üç Amerikan Müzik Ödülü, Dokuz MTV Video Müzik Ödülü ve 22 Guinness Dünya Kayıtları da dahil olmak üzere kariyeri boyunca çok sayıda aktivite aldı.

Boca Raton’da doğan Grande, kariyerine 2008 Broadway müzikal 13’teki 15 yaşında başladı. Daha sonra, Etiket Yöneticileri’nin youtube şarkılarının youtube videolarını keşfettikten sonra 2011 yılında Cumhuriyet Kayıtları ile imzalandı. 1950’lerde DOO-WOP etkilenen pop ve R & B debut albümü, Yours Truly (2013), ABD Billboard 200 grafiğini tamamlarken, “The Way”, ABD Billboard Hot 100’in ilk 10’unda grafiklendirildi. Eleştirmenler Grande, geniş vokal aralığı ve düdük kaydı için Mariah Carey’e karşılaştırdı. Grande, POP ve R & B adını ikinci ve üçüncü stüdyo albümleri,

My Everything (2014), and Dangerous Woman (2016), “Problem”, “Break Free” and “Bang Bang”.  Eski POP Vokal Albümü için Grande Grammy Ödülü’nü kazanırken, ikincisi bir POP albümü için en büyük haftası için rekor kırdı ve yılın albümüne aday gösterildi. Grande, ABD’de 85 milyondan fazla sertifikalı birim kazandı (stüdyo albümleri, bekarlar ve işbirlikleri), tüm stüdyo albümleri, Amerika’nın kayıt endüstrisi derneği tarafından sertifikalı Platinum veya daha fazlası ile. Birkaç billboard sıcak 100 grafik kayıtları tutar; Bunların arasında, beş numaralı bir başlangıç ​​yapan tek sanatçıdır, ilk beş numaralı bekarların en üst noktada ilk sırada yer alması, bir takvim yılında üç numaralı bir başlangıç ​​yapmıştır. Studio albümleri ilk 10’da başladı. Şimdiye kadar 90 milyar tüketilen akışı tetikleyen Grande şimdiye kadarki en görülen kadın sanatçıdır. Aynı zamanda Spotify ve Apple Music’te en çok görülen kadın sanatçısıdırZamanında, dünyadaki en etkili 100 kişinin (2016 ve 2019) ve Forbes Ünlüleri 100’ün (2019 ve 2020) yıllık bir listesine dahil ederken, billboard, onu yılın kadını (2018), en büyük pop olarak onurlandırdı. ve  YouTube’da en çok abonesi olan kadın sanatçıdır. Müzik dışında, Grande platformunu cinsiyet, ırksal ve LGBT eşitliği için savunucusunu kullandı. Ayrıca, 2019’dan itibaren Instagram’da en çok izlenen kadın oldu.

Ariana Grande – 7 Rings Şarkı Sözleri Çevirisi Tablosu

[table id=671 /]

 

Ariana Grande ‘nin Kişisel Hayatı

Grande, kötü diyet alışkanlıklarına atfedilen hipoglisemi ile mücadele ettiğini belirtti. Ayrıca, Manchester Arena bombalamasının ardından travmatik stres bozukluğu (TSSD) (TSSD) ve kaygıdan muzdaripti; Neredeyse 2018’de performansından çıktı. Anksiyete nedeniyle çok kötü bir Cadılar Bayramı geçirdi. Ayrıca on yıldan fazla bir süredir tedavi gördüğünü, ilk önce ailesinin boşanmasından kısa bir süre sonra bir zihinsel sağlık profesyoneli gördüğünü söyledi. Grande, Roma Katolik’i yükseltildi, ancak eşcinsellik konusundaki duruşuna muhalefet ederek ve yarım kardeşi Frankie’nin eşcinsel olduğunu belirtti. On iki yaşından beri KABBALAH öğretilerini takip etti, Frankie ile birlikte, “bazında, başkalarına karşı nazikseniz, iyi şeyler olacağını düşündüğü fikrine dayanır.” Bunların birçoğu, “Kalbinizi Sağ Tut Geri “, LGBT haklarının desteklenmesidir. Ayrıca” Seks-Olumlu Bir Tutum İçin Bir Avukat “olarak da etiketlenmiştir. Kasım 2019’da Grande, Senatör Bernie Sanders’ın ikinci cumhurbaşkanlığı teklifini onayladı.Grande, 2008 yılında Broadway Müzikal 13’ün atışında oyuncu Graham Phillips’i bir araya getirdi ve 2011 yılına kadar çıktı. Ekim 2014’ten Nisan 2015’e kadar Rapçi Büyük Sean çıktı. 2012 yılında Mac Miller ile “The Way” kaydettikten sonra, ikisi 2016 yılında buluşmaya başladı. Mayıs 2018’de sona eren ilişkileri. Grande, sosyal medyadaki ölümünün üzerine kederi dile getirdi ve onu “Sevgili arkadaşı” olarak adlandırdı.Mayıs 2018’de, Grande aktör ve komedyen Pete Davidson’a çıkmaya başladı ve ertesi ay meşgul oldular. Nişanlarını aradılar ve Ekim 2018’de ilişkiyi sona erdirdiler. Grande, 2020 Ocak’ta emlakçı Dalton Gomez ile çıkmaya başladı. Grande, 20 Aralık 2020’de, on bir aydan sonra buluşmalarını açıkladı. 15 Mayıs 2021’de, çift, California, Montecito’daki evinde özel bir törenle evlendi. Düğün resimleri, yirmi beş milyondan fazla beğeni ile bir ünlü tarafından en beğenilen olan instagram mesajı oldu.

İngilizce Şarkı Dinleyerek İngilizce Öğrenmek Gözünüzü Korkutmasın!

İngilizce şarkı dinleyerek İngilizce öğrenmek gözünüzde büyüyor olabilir. Bilmediğiniz bir dilde cümleler kurmanın çok karışık olduğunu düşünebilirsiniz. Ama Konuşarak Öğren sayesinde hiç korkmadan ve kafanız karışmadan İngilizce Öğrenebilirsiniz! Anadili İngilizce olan eğitmenlerle kendi programınıza göre ders ayarlayabilir en kısa sürede İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Her derste yeni konular öğrenir, eksiklerinizi ve hatalarını kapatarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Siz de doğru ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız Konuşarak Öğreni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Konuşarak Öğren anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşarak kendinizi geliştirebileceğiniz bir İngilizce konuşma sitesidir. İnsanlarla İngilizce konuşma uygulamaları konusunda yepyeni bir seviyeye ulaşmıştır. Her gün İngilizce konuşan insanlarla bir araya gelip kendiniz geliştirebilirsiniz. Bu yüzden İngilizce öğrenmek isteyenler için büyük avantaja sahiptir. Uzaktan İngilizce eğitim konusunda konusunda oldukça tecrübeli eğitmenlerden alacağınız dersler sayesinde internette İngilizce öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar