Bedava İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?


Bedava İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

 

İngilizce öğrenmek isteyenler bunun için sınırsız kaynaklar sunan interneti kullanma ve İngilizce öğrenmek için bedava bir eğitim alma çabasındalar. Bedava İngilizce aramalarında birçok web sitesi karşımıza çıkıyor. Hemen insanın aklına bir soru geliyor. O kadar emek vererek belli bir ücret karşılığında ve mükemmel bir alt yapı il hazırlanan eğitim programları ile İngilizce eğitimi veren sitelerle bedava İngilizce adı altında eğitim veren siteler aynı eğitim kalitesinde midir? Hemen cevap verelim.

Yüzeysel dil eğitimi

Bedava İngilizce için araştırdığınız sitelerde konuların yüzeysel olarak adeta okul eğitimi formatında verildiğini göreceksiniz. Oysa İngilizce gramer ve cümle yapısından kelime öğrenmeye kadar her şey belli bir plan program çerçevesinde detaylı verilmelidir.

Pratik eksikliği

İngilizce öğrenirken en önemli nokta İngilizce konuşmaktır. Bedava İngilizce öğrettiğini söyleyen sitelerde pratik yapma imkanınız yoktur. Çünkü karşınızda bir muhatap yoktur. Yani aslında kendi kendinize İngilizce öğrenmeye, kendi ders planınızı kendiniz yapmaya çalışırsınız. Bu şekilde sonuç almak ise neredeyse imkansızdır.

Hataların düzeltilmemesi

Okurken ya da yazarken yapılan hatalarda size anında geri dönüş yapan bir eğitmen yoktur. Bu nedenle yalan yanlış İngilizce bilgilerle zaman kaybetmek anlamsızdır.

Plansızlık

Online İngilizce eğitiminde her bir İngilizce konusu belli bir plan program çerçevesinde kursiyere verilir. Ders saatleri bellidir. Oysa bedava İngilizcede nasıl bir plan doğrultusunda hareket edeceğinize kendiniz karar vereceksiniz.

Eğitmen eksikliği

Online İngilizce eğitimlerde ana dili İngilizce olan eğitmenler bire bir yabancı dil eğitimi vermekte, kursiyeri sürekli İngilizce konuşturarak eğitim vermektedir. Bedava İngilizcede karşınızda bir eğitmen yoktur. Sizi yönlendirecek, karşılıklı İngilizce konuşacak bir öğretmen bulunmamaktadır.

 

Zaman kaybı

Bedava İngilizce ile dil öğrenmeyi bedavaya getirerek zamandan ve paradan kazanacağınızı düşünüyorsanız gerçekte durum tam tersidir. Kaybedilen zamanın para ile ölçülmesi anlamsızdır. Çünkü o dönemde belki de karşınıza çıkacak büyük bir fırsatı kaçıracak, gelecekle ilgili planlarınızı ertelemek zorunda kalacaksınız. Kariyer için İngilizcenin birçok sektörde arandığı günümüzde vakit kaybetmeden online İngilizce eğitimlerine katılın ve kaliteli bir dil eğitimi alarak hem zamandan hem de paradan kazanın.

Bilgi için www.konusarakogren.com

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.