Budapeşte’deki İngilizce Kursları


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Living Languages Seminar

1949′ dan beri dil eğitimi veren Living Languages Seminar Macaristan’daki en eski dil okuludur. Deneyimli ve ana dili İngilizce olan öğretmenler eşliğinde A1 – A2 – B1 – B2 – C1 seviyeleri için hazırlanan kitap serisi ile öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedirler. Ayrıca C2 seviyesi için Fulbright Vakfı ile ortaklaşa akademik eğitim verilmektedir. 

Her kur için 8 haftalık kursları bulunmaktadır. Böylelikle bir öğretim yılında 40 haftaya kadar eğitim alabilirsiniz. Living Languages Seminar okulunda sınıflar ortalama 4 veya 8 kişiliktir. Ayrıca Özel ders imkanı da sunulmaktadır. Genel İngilizce hariç TOEFL, IELTS, Akademik, çocuklar için kurslara ek olarak şirketler için de yerinden eğitim verilmektedir. 

İngilizce seviyenizin ölçülmesinden sonra seviyenize ve size uygun olan saatlerin bulunduğu sınıfa kayıt yaptıbilirsiniz.

Fiyat Bilgisi:

8 haftalık 2 x 2 ve 1 x 4 saatlik Genel İngilizce Kursları (İleri düzeyde başlangıç, A1 ila C2 ve 

sınav kursları) : 42,990 Macar Forinti (Ft)

8 haftalık 1 x 2 saatlik Genel Kurslar : 21.990 Ft

Babilon Language Studio Kft.

Şehrin göbeği Astoria’da bulunan Babilon Language Studio,  başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, anadili İnglizce olan, yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenleri ile Budapeşte İngilizce kursları arasında NYESZE sertifikalı ve tavsiye edilen bir dil okuludur. Öğrencilere eğitim süreci boyunca performansları hakkında periyodik geri bildirim veren kursta tüm adaylara ücretsiz yazılı ve sözlü değerlendirme yapılır.

Grupları tasarlarken yalnıca dil seviyesini değil, öğrencinin dil öğrenme amacı, ihtiyaçları ve yaşı da dikkate alınır. Genel dil kurslarına ek olarak, özel ders, dil sınavı hazırlık kursu, şirketler için iş ingilizcesi kursu, 0-2 yaştan başlayarak 7 yaşa kadar Babilon Kids kursu,

50 yaş üzeri için Senior kursları hizmeti de veren  Babilon Language Studio’ da grup dil kursları 3 kişi ile başlar. Grubun seviyesi ve zamanlaması öğrencilere danışılarak belirlenir.

Fiyat Bilgisi

32 saatlik dil kursları 

Genel: 2 x 45 dakika, haftada 2 gün,

Yoğun: 2-3 x 45 dakika, haftada 3 gün,

Süper Yoğun: 3-4  x 45 dakika, haftada 5 gün olarak planlanır.

 

1 saatlik özel ders: 4500 Ft

2 kişilik özel ders: 2200 Ft

 

3-4 kişilik grup kursu: 32 saat – 54.400 Ft

5 kişiden fazla grup kursu: 32 saat – 48.000 Ft

Berlitz Language Schools

Berlitz Dil Okulu 1878′ de kuruldu. 70′ den fazla ülkede eğitim veren kurum Budapeşte’ de  çocuklar, gençler ve yetişkinler için kaliteli ve etkili bir dil eğitimi sunmaktadır. Berlitz’ de tüm eğitmenler dil becerilerinizi etkili ve hızlı bir şekilde bir üst seviyeye çıkaracak bilgi ve kabiliyete sahiptir.

Deneyimli ve ana dili İngilizce olan eğitmenler, öğrencilerin konuşma becerilerini hızla geliştirmeye teşvik eder. Yeni başlayanlar bile ilk dersten basit cümleler kurabilirler. Kendi geliştirdiği Berlitz Metodu ile eğitim veren kurumda sınıflar aynı dil seviyesinden 3 ila 5 kişiden oluşan küçük gruplardan oluşur. 

Öncelikle öğrencilerin seviyelerini, hedeflerini belirler ve öğrenme programına ilişkin beklentileri belirlenir. Daha sonra özel bir danışman, dilsel ve kültürel boşlukları kapatmak için gereken eğitime ilişkin öneriler sunar.  

Eğitim boyunca, öğrenciler resmi eğitim raporları ile ilerlemelerini gözden geçirir ve değerlendirir. 

Öğrenciler bir kuru tamamlayıp, bir sonrakine geçmeden önce programlarında ne kadar başarılı olduklarını değerlendirmek için seviye testine girebilirler. 

Budapeşte’ de çocuklar ve gençler için 8-11 ve 12 yaş üstü sınıfları, şirketler için bireysel veya kurumsal grup kursları ve genel İngilizce için yüzyüze bireysel ve bireysel yoğun dil kursu ve grup kursları gibi alternatifler sunan okulun kurs ücretleri için mesai saatleri içersinde telefon veya mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

British Council Hungary

1963’ten beri Macaristan’da eğitim vermeye başlayan British Council Hungary, Budapeşte’ de merkezi konumlarıyla Buda Center ve Pest Center’ da  İngilizce kursu vermeye devam ediyor.

Aynı zamanda Macaristan’ da kültürel organizasyonlarla işbirliği içinde olan British Council’ da birçok festival ve etkinliğe katılabilirsiniz.

Okul, öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş ve esnek bir kurs yelpazesi sunuyor. Yaşınız, seviyeniz veya öğrenme hedefleriniz ne olursa olsun bir kurs seçeneği sunan British Council uzman yayıncılar tarafından hazırlanan ders kitaplarını ve deneyimli öğretmenleri tarafından oluşturulan materyalleri kullanıyor. 

British Council’ da öğretmenler temel olarak İngilizcenizi geliştirmeye odaklanırken, dersler aynı zamanda yaratıcılığınızı, eleştirel düşünmenizi ve özgüveninizi besler. 

Farklı öğrenciler farklı öğrenme stillerine sahiptirler bu yüzden farklı öğretim teknikleri kullanan okulda dersler grup temellidir. Çok fazla etkileşim ve ekip çalışması ile British Council’ da dersler İngilizcenizin her yönünü geliştirmek için tasarlanmıştır. 

Çocuk ve gençler için  6-10, 11-13, 14, 17 yaş gruplarında, üniversite öğrencileri için, İngilizce sınav hazırlık kursları, iş ingilizcesi, şirketler için ingilizce, yetişkinler için ingilizce bölümleri bulunmaktadır. 

Bir kursa kaydolmak için ücretsiz seviye testi yapılan okulda, kursun sonunda sürekli değerlendirme ve resmi bir testle ölçülen ilerlemeniz hakkında geri bildirim alabilirsiniz. 

A1 – A2 – B1- B2 – C1ve C2  seviyeleri için kurslar sunuyor.

Genel İngilizce kursları, 6 haftalık yoğun ve 3 haftalık yoğun kurs fiyatları her bir kurs dönemi için 106,200 Ft. dir.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.