Calvin Harris Feat. Tom Grennan – By Your Side Şarkı Sözleri Çeviri


Calvin Harris & Tom Grennan Çeviri

Calvin Harris kimdir?

Profesyonel olarak Calvin Harris olarak bilinen Adam Richard Wiles (17 Ocak 1984 doğumlu), bir İskoç DJ, plak yapımcısı, şarkıcı ve söz yazarıdır. Kendi söylediği projelere odaklandıktan sonra, 2012 yılında Harris, single kayıtlarında çeşitli vokalistlerin yer aldığı üçüncü albümü 18 Months’ı çıkardı ve uluslararası tanınırlık kazandı. Beş stüdyo albümü yayınladı ve 2010 yılında kurduğu kendi plak şirketi Fly Eye Records’u yönetiyor. İlk stüdyo albümü I Created Disco, Haziran 2007’de piyasaya çıktı. “Acceptable in the 80s” ve “The Girls” single’ları İngiltere’de ilk 10’a girdi. 2009’da ikinci stüdyo albümü Ready for the Weekend’i çıkardı. Bu albüm İngiltere Albümler Listesi’ne bir numaradan giriş yaptı ve çıkış single’ı “I’m Not Alone”, İngiltere Singles Chart’ta ilk sırada yer alan ilk şarkısı oldu. 2012’de Harris, üçüncü stüdyo albümü 18 Months’ı piyasaya sürerek, İngiltere Albümler listelerinde bir numaraya yükseldi ve ABD Billboard 200’de 19 numaraya kadar yükselen ilk albümü oldu. Albümdeki sekiz single’ın tümü İngiltere’de ilk 10’a girerek, sekiz girişle Birleşik Krallık Singles Chart’ta bir stüdyo albümündeki en iyi 10 şarkı rekorunu kırarak, Michael Jackson’ın rekorunu geride bıraktı. 2014’te dördüncü stüdyo albümü Motion’ı çıkardı ve bu albüm İngiltere’de iki, ABD’de ise beş numaradan giriş yaptı. 2017 yılında beşinci stüdyo albümü Funk Wav Bounces Vol. 1, Birleşik Krallık ve ABD’de ilk 2’ye giren ve ABD Dans/Elektronik Albümler tablosunda art arda üçüncü bir numaralı albümü oldu. Ekim 2014’te, üç şarkıyı aynı anda Billboard’un Dans/Elektronik Şarkılar listesinde ilk 10’a yerleştiren ilk sanatçı oldu.[7] Ayrıca Spotify’da bir milyardan fazla dinlenmeye ulaşan ilk Birleşik Krallık solo sanatçısı oldu. Harris, her ikisi de 2019’da, Dua Lipa ile birlikte “One Kiss” için 18 Brit Ödülü adaylığı kazanan Yılın İngiliz Yapımcısı ve Yılın İngiliz Teklisi ve En İyi Müzik Videosu dahil olmak üzere beş Grammy adaylığı kazandı. 2013 yılında. 2013’te İngiliz Söz Yazarları, Besteciler ve Yazarlar Akademisi’nden Yılın Söz Yazarı dalında Ivor Novello Ödülü’nü aldı ve 2015 Billboard Müzik Ödülleri’nde En İyi Dans/Elektronik Sanatçısı seçildi. Debrett’in 2017’de Birleşik Krallık’taki en etkili kişiler listesinde yer aldı. 2013’ten 2018’e kadar altı yıl üst üste Forbes’un dünyanın en yüksek ücretli DJ’leri listesinin zirvesinde yer aldı.

Calvin Harris Feat. Tom Grennan – By Your Side Şarkı Sözleri Çeviri Tablosu

[table id=639 /]

 

Calvin Harris ‘in Anlaşmaları

2008’de Harris’in ilk albümü I Created Disco’nun sanat eseri, çok renkli bir iPod nano kampanyasının bir parçası olarak TV’de ve ABD’de basılı olarak yayınlandı. 2009’da Harris, Birleşik Krallık’taki ‘Açık Mutluluk’ reklam kampanyası için Coca-Cola ile birlikte çalıştı. Harris, TV, dijital, outdoor ve paket içi tanıtım etkinliklerinde yer alan ve ‘Coke Zone’ web sitesinde ücretsiz olarak indirilen ‘Yeah Yeah Yeah, La La La’ adlı marka için özel bir parça yazıp üretti. Aynı yıl, Harris’in şarkısı “Colours”, Kia Motors’un Kia Soul EV için televizyondaki hamster reklamında yer aldı. 2012’de Harris, futbol kampanyaları için Pepsi Max reklamında yer aldı. “Kalabalık sörfü” başlıklı reklamda Harris, DJ güvertesinde, yıldız futbolcular Lionel Messi, Didier Drogba, Fernando Torres, Frank Lampard, Sergio Agüero ve Jack Wilshere ile birlikte partiye katılanların kalabalığına teklisi “Let’s Go”yu çalarken gösterildi. 2013’te Harris, ilk stüdyo ayarlı, profesyonel kalibreli kulaklıklarını yaratmak için Sol Republic ile birlikte çalıştı. Ortaklık, kulaklıklar için özelleştirilmiş bir görünüm tasarlamayı ve sürücülerini Harris’in özelliklerine göre yeniden tasarlamayı içeriyordu.17 Aralık 2014’te Harris, Emporio Armani’nin İlkbahar/Yaz 2015 sezonu erkek iç giyim serisinin yeni yüzü olarak ilan edildi. Ayrıca Emporio Armani gözlük ve saat koleksiyonunun dünya çapındaki referansı seçildi. Siyah beyaz kampanya, Los Angeles’ta fotoğrafçı Boo George tarafından çekildi. Harris, Emporio Armani Sonbahar/Kış 2015/2016 kampanyası için markanın iç giyim hattı, gözlük ve saat hattının yüzü olarak geri döndü. Lachlan Bailey tarafından çekilen görüntüler Temmuz 2015’te yayınlandı.

İngilizce Şarkı Dinleyerek İngilizce Öğrenmek Gözünüzü Korkutmasın!

İngilizce şarkı dinleyerek İngilizce öğrenmek gözünüzde büyüyor olabilir. Bilmediğiniz bir dilde cümleler kurmanın çok karışık olduğunu düşünebilirsiniz. Ama Konuşarak Öğren sayesinde hiç korkmadan ve kafanız karışmadan İngilizce Öğrenebilirsiniz! Anadili İngilizce olan eğitmenlerle kendi programınıza göre ders ayarlayabilir en kısa sürede İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Her derste yeni konular öğrenir, eksiklerinizi ve hatalarını kapatarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Siz de doğru ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız Konuşarak Öğreni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Konuşarak Öğren anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşarak kendinizi geliştirebileceğiniz bir İngilizce konuşma sitesidir. İnsanlarla İngilizce konuşma uygulamaları konusunda yepyeni bir seviyeye ulaşmıştır. Her gün İngilizce konuşan insanlarla bir araya gelip kendiniz geliştirebilirsiniz. Bu yüzden İngilizce öğrenmek isteyenler için büyük avantaja sahiptir. Uzaktan İngilizce eğitim konusunda konusunda oldukça tecrübeli eğitmenlerden alacağınız dersler sayesinde internette İngilizce öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar