Christopher Paolini İngilizce Sözleri


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Christopher Paolini ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Christopher Paolini sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • “First, let no one rule your mind or body. Take special care that your thoughts remain unfettered… . Give men your ear, but not your heart. Show respect for those in power, but don’t follow them blindly. Judge with logic and reason, but comment not. Consider none your superior whatever their rank or station in life. Treat all fairly, or they will seek revenge. Be careful with your money. Hold fast to your beliefs and others will listen.”

“İlk olarak, kimsenin zihninize veya bedeninize hükmetmesine izin vermeyin. Düşüncelerinizin serbest kalmasına özellikle dikkat edin. Erkeklere kulağını ver ama kalbini değil. İktidardakilere saygı gösterin, ama körü körüne takip etmeyin. Mantık ve mantıkla yargılar, ama yorum yapmaz. Hayattaki rütbeleri veya istasyonları ne olursa olsun, üstünlüğünüzü düşünmeyin. Herkese adil davran, yoksa intikam peşindeler. Paranıza dikkat edin. İnançlarınızı hızlı tutun, diğerleri dinleyecektir. ”

  • “Books are my friends, my companions. They make me laugh and cry and find meaning in life.”

“Kitaplar arkadaşlarım, arkadaşlarım. Beni güldürüyor, ağlatıyor ve hayatta anlam buluyorlar. ”

  • “Live in the present, remember the past, and fear not the future, for it doesn’t exist and never shall. There is only now.”

“Günümüzde yaşayın, geçmişi hatırlayın ve gelecekten korkmayın, çünkü mevcut değildir ve asla olmayacaktır. Sadece şimdi var. ”

  • “Books should go where they will be most appreciated, and not sit unread, gathering dust on a forgotten shelf, don’t you agree?”

“Kitaplar en çok takdir edilecekleri yere gitmeli ve okunmamış bir rafa toz toplayarak okunmamış bir yere gitmeli, katılmıyor musunuz?”

  • “Because you can’t argue with all the fools in the world. It’s easier to let them have their way, then trick them when they’re not paying attention.”

“Çünkü dünyadaki tüm aptallarla tartışamazsınız. Onların yollarını bulmalarına izin vermek, sonra dikkat etmediklerinde onları kandırmak daha kolay. ”

  • “People have an annoying habit of remembering things they shouldn’t.”

“İnsanların yapmamaları gereken şeyleri hatırlamak için can sıkıcı bir alışkanlığı var.”

  • “Keep in mind that many people have died for their beliefs; it’s actually quite common. The real courage is in living and suffering for what you believe.”

“Birçok insanın inançları nedeniyle öldüğünü unutmayın; aslında oldukça yaygın. Asıl cesaret, inandığın şey için yaşamak ve acı çekmek. ”

  • “Eragon looked back at him, confused. “I don’t understand.” “Of course you don’t,” said Brom impatiently. “That’s why I’m teaching you and not the other way around.”

“Eragon şaşkınlıkla ona baktı. “Anlamıyorum.” “Elbette istemiyorsun,” dedi Brom sabırsızlıkla. “Bu yüzden size öğretiyorum, tam tersi değil.”

  • “Without fear there cannot be courage.”

“Korkusuz cesaret olamaz.”

  • “Wise? No, I simply learned to think.”

“Bilge? Hayır, düşünmeyi öğrendim. ”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.