Cochise & $NOT – Tell Em Şarkı Sözleri Çeviri


Cochise & $NOT
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

$NOT kimdir?

Edy Edouard (16 Aralık 1997 doğumlu), profesyonel olarak $not ($NOT olarak stilize edilmiş, “snot” olarak telaffuz edilir.) Amerikalı bir rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. New York’ta doğdu ve yedi

yaşında Florida, West Palm Beach’e taşındı. 2016’da SoundCloud aracılığıyla rap kariyerine başladı. Eylül 2018’de çıkış yapan single’ı “Gosha” ile ün kazandı. $NOT, müzik kariyerine 2016 yılında lisedeyken başladı ve Complex’ten Jack Angell’a “Xavier Wulf, Bones, Yung Lean, Lil Wayne ve Tyler, the Creator gibi sanatçıları dinlediğini” açıkladı. Kendi başına müzik yaptığında, USB mikrofonu vardı. Ama sonra Manny bir yoğunlaştırıcı mikrofon aldı, bu yüzden sanırım şanslıydı. $NOT ‘un single’ı “Billy Boy”, HBO’nun Amerikan gençlik draması Euphoria’nın pilot bölümünde yer aldı. 24 Eylül 2020’de $not, ikinci albümünün ilk single’ı “Revenge”i, multimedya şirketi Lyrical Lemonade altında Cole Bennett’in yönettiği bir müzik videosuyla birlikte yayınladı. $not, 15 Ekim 2020’de başka bir Cole Bennett müzik videosu eşliğinde projenin ikinci single’ı “Mean” için Flo Milli ile bir araya geldi. 30 Ekim 2020’de $not, Beautiful Havoc adlı ikinci stüdyo albümünü yayınladı. Projede Iann Dior, Denzel Curry ve Flo Milli yer alıyor ve Billboard 200’de 172 numaraya kadar yükseldi. 5 Kasım 2020’de “Who Do I Trust” albümünden sonra beş ek müzik videosu yayınladı, “Watch Out” 13 Aralık 2020’de, “Like Me” 15 Ocak 2021’de, “Sangria” (Denzel Curry’nin yer aldığı) 17 Şubat 2021’de ve “Life” 30 Mart 2021’de.

Cochise & $NOT – Tell Em Şarkı Sözleri Çeviri Tablosu

[table id=636 /]

 

Şarkılarla İngilizce Öğrenmek Gözünüzü Korkutmasın!

Şarkılarla İngilizce öğrenmek gözünüzde büyüyor olabilir. Bilmediğiniz bir dilde cümleler kurmanın çok karışık olduğunu düşünebilirsiniz. Ama Konuşarak Öğren sayesinde hiç korkmadan ve kafanız karışmadan İngilizce Öğrenebilirsiniz! Anadili İngilizce olan eğitmenlerle kendi programınıza göre ders ayarlayabilir en kısa sürede İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Her derste yeni konular öğrenir, eksiklerinizi ve hatalarını kapatarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Siz de doğru ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız Konuşarak Öğreni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Konuşarak Öğren anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşarak kendinizi geliştirebileceğiniz bir İngilizce konuşma sitesidir. İnsanlarla İngilizce konuşma uygulamaları konusunda yepyeni bir seviyeye ulaşmıştır. Her gün İngilizce konuşan insanlarla bir araya gelip kendiniz geliştirebilirsiniz. Bu yüzden İngilizce öğrenmek isteyenler için büyük avantaja sahiptir. Uzaktan İngilizce eğitim konusunda konusunda oldukça tecrübeli eğitmenlerden alacağınız dersler sayesinde internette İngilizce öğrenebilirsiniz.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.