Çocuklara Özel İngilizce Eğitimi

Dil eğitimi hayatın her anında alınabilecek bir eğitim olmasına rağmen verim alınabilecek en etkili çağ çocukluk çağıdır. İnsanlar çocukluk dönemlerinde öğrenmeye en istekli ve en aç dönemlerini yaşarlar. Bu sebeple çocukluk döneminde doğru yöntemlerle ve etkili bir şekilde alınacak dil eğitimi ile çocuklar bir ya da daha fazla dili öğrenebilmektedir.

Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin
 

cocuklara-ozel-ingilizce

Çağımızın en çok bölgede kullanılan dili İngilizcedir. İngilizce bilen, konuşan insanlar günümüzde diğer insanlardan bir adım öndedir. Bu sebeple çocuklara ingilizce öğretmek ve bu konuda onlara öncülük etmek, çocuklarımızın gelecekleri için atacağımız en önemli adımlardan birisi olacaktır.

Çocuklara ingilizce eğitimi de diğer İngilizce eğitimleri gibi zahmetli yollardan geçerek yapılmaktadır. Ancak çocukların öğrenme kapasiteleri büyüklere göre daha fazla ve öğrenme süreleri hızlı olduğundan süreç daha hızlı ilerlemektedir. Bu hız doğru yöntemlerle işlenirse çocuğun dildeki gelişim süreci oldukça hızlanacak ve dili ana dili gibi konuşması sağlanacaktır. Peki doğru yöntem nedir ve nasıl belirlenir?

Hepimiz günlük konuşmalarımızda kullandığımız kelimeleri ebeveynlerimizin yönlendirmeleri ile öğrendik. Yani ilk etapta kelimeler öğrendik ve bazen komik cümleler kurarak cümle kurmayı öğrendik. Kurulan bu cümleler zamanla yerini anlamlı cümlelere bıraktı ve doğru kelimelerin seçilmesi işlemi bizim açımızdan daha da kolaylaştı. Daha sonra okul ile birlikte dil bilgisi öğrenmeye başladık ve dilin yapısını kavradık. Dünyada tüm çocuklar konuşmayı bu yöntem ile öğrenirler. Ancak günümüzde Türkiye’de uygulanan eğitim sistemi öncelikli olarak dil bilgisini öğretmeyi hedeflemektedir. Bu şekilde dil öğrenen kişiler çocuk ya da büyük farketmeksizin konuşma noktasında büyük sorunlar yaşamaktadır.

Oysa Konuşarak Öğren geliştirdiği çocuklara özel ingilizce eğitimi sistemi sayesinde çocukların İngilizceyi konuşarak öğrenmesini sağlamaktadır. Dilin aktif olarak kullanılmasının amaçlandığı Konuşarak Öğren programlarında günlük olarak derslere katılım sağlanmakta ve dil aktif olarak kullanılmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çocuklar çabuk öğrenirler. Bu sebeple Konuşarak Öğren günlük olarak 10 adet yeni kelime öğrenilmesini sağlamak amacıyla öğrenci ekranlarına günlük 10 adet yeni kelime eklemektedir. Konuşarak Öğren’in diğer avantajları ve çocuğunuzun nasıl İngilizce öğreneceğini, ana dili gibi İngilizce konuşması için izlemesi gereken yolları öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayarak form doldurabilir ve size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Çocuklara Özel İngilizce Eğitimine Başlayın

Çocuklara Özel İngilizce Eğitimi son güncelleyen: Ağustos 22nd, 2015emrah

Konuşarak Öğren, Amerikalı Eğitmenlerle, Günlük 10/20/30 Dakikalık Derslerle Konuşarak İngilizce Öğrenmenizi Sağlar. Hem de Evinizin/İşyerinizin Konforundan!

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin