Diyarbakır İngilizce Özel Ders Fiyatları 2021


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Diyarbakır, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan en kalabalık on ikinci ilidir. Mezopotamyanın kuzeyinde bulunur ve konumu açısından da önemli bir yere sahip olduğu için tarihi alanları turistik amaçla gelenlerin ilgisini çeker. Ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır.

UNESCO tarafından korunan Hevsel Bahçeleri ünlüdür. Ulu Camii de şehrini temsil eden önemli yapıtlardan biridir. Bunun yanında Arkeoloji müzesi de ilginizi çekebilir.

İl sınırları içerisinde Dicle Üniversitesi bulunur, bu nedenle Diyarbakır içinde öğrenci de barındıran bir şehirdir.

Diyarbakır İngilizce Özel Ders Fiyat- Yorumları

Diyarbakırda İngilizce özel derslerinin ortalama fiyatı saat başı 50-60 tl arası değişmektedir. Fakat daha kapsamlı bir özel ders almak, ya da bir sınava yönelik ders almak isterseniz bu fiyatın arttığını gözlemleyebilirsiniz.

Bünyesinde Dicle Üniversitesini barındıran bir il olduğu için önce de bahsettiğimiz gibi içinde öğrenci olan bir ildir. Bu nedenle bu üniversitede İngilizce okuyan öğrenciler ders veriyor olacaklardır. Hem daha uygun fiyatlı bir ders almak, hem de bu okuyan öğrencilerin bütçesine katkıda bulunmak isterseniz onlardan da ders alabilirsiniz. Fakat yine de öğretmeninizden beklediğiniz ve almak istediğiniz şeye göre de bu ücretler değişebilir.

Konuşmanızı geliştirmek gibi bir amacınız varsa native yani yabancı bir öğretmenden ders almanız daha doğru olacaktır. Kulağınızın da bu dile alışması için çok iyi bir olanak olacaktır. Yabancı öğretmenlerin verdiği özel derslerin fiyatları biraz daha fazla olacaktır, fakat yine de kendi bütçenize göre bir öğretmen bulabilirsiniz.

Bulduğunuz öğretmenle de anlaşarak alacağınız ders saatini ve şeklini belirleyip bu fiyatı konuşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren :  Online İngilizce Özel Ders!

Eğer online olarak İngilizce öğrenmek ve özel ders almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Konusarakogren.com sayesinde istediğiniz yerden en iyi şekilde özel ders alma imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.