Drake feat. Lil Baby – Wants and Needs Şarkı Sözleri Çevirisi


Drake ft Lil Baby - Wants and Needs Çeviri

Drake Kimdir?

Aubrey Drake Graham (24 Ekim 1986 doğumlu) bir Kanada rapçi, şarkıcı, söz yazarı, aktör, yapımcı ve girişimci. 2006 yılında iyileştirme odası; Müzikte bir kariyer, MixTapes Comeback Season (2007) yayınladı. Drake, ilk stüdyo albümünü piyasaya sürdü. Mixtape You’re Reading This It’s Too Late(2015); Daha sonra ikisi ABD’de çoklu platin sertifikalı idi. Drake’nin dördüncü albümü Views (2016), Billboard 200’ün 200’lükkuşumun 13 haftası için 200’e oturarak, bir erkek solo sanatçının bir on yılın üzerinde yapması için ilk albümü oldu. Çalma listesi olarak pazarlanan Drake’nin ikinci solo ticari mixtape More Life (2017) Birden fazla akış kaydı ayarlayın. 2018’de, Pano Hot 100’ünde üç numaralı tek single üreten çift albüm multiple streaming ‘i piyasaya sürdü. Departing Young Money in 2018, Drake’nin üçüncü ticari mixtape Dark Lane Demo Tapes 2020’de piyasaya sürüldü ve Hot 100 numarayı içeriyordu. tek “toosie slayt” kurşun. 2021’de, EP Korkunç Saatleri 2, “What’s Next” ve Grafik Kayıtlarını ayarlayın. Bir girişimci olarak, Drake, Ovo Sound Record Etiketini 2012’de uzun süredir işbirliği 40 ile kurdu. 2013 yılında, Drake, Toronto Raptors’un yeni “küresel elçisi” haline geldi, NBA franchise’ın İcra Kurulu’na katılarak, Uygulamasına Sahip Olur. tesis. 2016 yılında, Bourbon Whisky Virginia Black üzerinde Amerikan Girişimci Brent Hocking ile işbirliği yapmaya başladı; Sonunda Kanada’da satış rekorları kırdı. Drake ayrıca, diğer işletme girişimlerinin yanı sıra, Nike ile bir alt etiket işbirliği dahil en dikkat çeken moda tasarladı. 2018’de, Toronto’nun 8.8 milyar dolarlık toplam yıllık turizm gelirinin% 5’inden (440 milyon $ ‘dan) sorumlu olduğu bildirildi.Dünyanın en çok satan müzik sanatçıları arasında, 170 milyondan fazla kayıtla satılan Drake, Amerika Birleşik Devletleri’nde Riaa’nın en yüksek sertifikalı dijital single sanatçısı olarak sıralanır. Dört Grammy Ödülü, Altı Amerikan Müzik Ödülü, 27 Billboard Müzik Ödülü, İki Brit Ödülü ve Üç Juno Ödülü’nü kazandı ve birkaç billboard grafik kayıtını tutar; Drake, Pano Hot 100’ündeki en iyi 10 yerleşime, en çok sıcak 100’de, en uygun olan şarkıları (231), en uygun olarak sıcak 100 şarkı, sıcak 100’ün en sürekli zamanı (431) haftalar) ve bir hafta içinde en sıcak 100 ilk çıktı (22). Ayrıca R & B / Hip-Hop Airplay, Hot R & B / Hip-Hop Şarkıları, Hot Rap Şarkıları ve Ritmik Airplay Grafiklerdeki en çok bir numaraya sahiptir.

Drake feat. Lil Baby – Wants and Needs Şarkı Sözleri Çevirisi Tablosu

[table id=667 /]

Drake ‘nin Müzik Tarzı

Drake, Kanye Batı (solda) ve Aaliyah (doğru) en büyük müzikal etkileri olarak bilinir. Drake’nin önceki müziğinin öncelikle hip hop ve R & B’yi yasaklıyken, müziği son yıllarda pop tuzağına düştü.Müzik olarak, müziği Jamaika Dancehall ve İngiltere Drilldrake de dahil olmak üzere bölgesel sahnelerden etkiledi. Vokal yetenekleri, tipik hip-hop atışları ve melodi arasındaki sesli bir kontrast için, bazen daha yumuşak aksanlarla birleştiğinde, teknik lirisizm üzerine teslim edilir. Şarkılarının çoğu, R & B ve Kanadalı hip hop unsurları içeriyor ve şarkı ile raping ile birleştiriyor. Melodi’nin teknik olarak karmaşık şarkı sözlerine dahil edilmesi, Lil Wayne tarafından desteklendi ve daha sonra Drake’in bekarlarına ve albümlerine kritik olarak beğenilen bir bileşen olmuştur. Drake dağıtımının lirik içeriği tipik olarak duygusal veya övünmektedir. Bununla birlikte, Drake, “para, uyuşturucu kullanımının ve kadınların” aşağılayıcı “temalarını, idealize edilmiş bağlamlara, genellikle bu, nesnel ve öznel bir perspektifi bir vokal haline getirdiği ifadelerin tipik anlamının artırılması yoluyla, bu da” teslimat. Drake, “gerçek dünyadan” farklı olarak, ünlü temalarına odaklanmasıyla karakterize edilen “Hyper-Reality Rap” olarak adlandırılan şeyin yenilikçiliğine yatırılır.

Konuşarak Öğren İle Daha Fazla İngilizceyi Keşfedin

Örneklerde incelediğiniz üzere bir çok günlük basit konuşma pratikleşebiliyor. Siz de İngilizce kısaltmaları öğrendikçe rahatça yazışabilir ve insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Öğrendiğiniz her bir kelime sizi İngilizcede biraz daha geliştirecektir. Yeni kelimeler öğrenmenin yanı sıra onları kullanmak, tekrarlamak ve bol bol pratik yapmak sizin için en iyi seçenektir. İngilizce öğrenmek için bol bol pratik yapmalısınız. Konuşarak Öğren sitesinin uzman eğitmen kadrosuyla rahat bir şekilde pratik yapabilir ve kendinizi çok hızlı geliştirebilirsiniz. Kendi takviminize göre derslerin günü ve saatini ayarlayabilir, anadili İngilizce olan öğretmenlerle dilediğiniz şekilde eğitim görebilirsiniz. Eksikliklerinizi kapatırken kendinizi çok hızlı bir şekilde geliştirdiğinizi görebilirsiniz. İngilizce kaynakların daha fazlasına ve rahat İngilizce derslerine ulaşmak için Konuşarak Öğren sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar