En Çok İndirilen İngilizce Programı


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

 

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimi boyunca İngilizce eğitimi alır, hatta üniversitede de devam ederek İngilizce öğrenmeye çalışırız. İngilizce dersinden geçtiğimizde de kendimizi öğrenenler sınıfına koyar, İngilizceyi halletmiş bir edayla dolaşırız. Fakat İngilizce konuşmaya geldi mi “what is this?” den öteye gidemeyiz. Bunun idrakine de üniversite bitip iş arama maratonu başladığında en iyi iş ilanlarının akıcı İngilizce istediğini gördüğümüzde varırız. Ondan sonra da İngilizce öğrenmek için kurslar, dershaneler, öğretmenler ve programlar araştırırız.

Şimdi internetten en çok indirilen İngilizce programları hangileriymiş ve kullanıcılara ne gibi faydaları varmış bir bakalım.

İngilizce öğrenme programları

How to Speak Real English: Kelime ve gramer bilgisini arttırmaya yönelik videolu bir eğitimdir. Mobil uyumlu olması ile akıllı cihazlardan da takip edilmektedir. Dinleme, okuma ve yazma becerisini geliştirme bakımından faydalıdır.

Fluent English: Tamamen kısa İngilizce hikâyelerden oluşan bir programdır. Kelimelerin üzerine tıklandığında Türkçe anlamını da gösterir. Seçilen hikâyelere tıklanarak hikâye dinlenmekte, bilinmeyen kelimelerin anlamını anında görüntüleyerek dinlemeye devam edilebilmektedir.

Learn English – Voxy: Üye olduktan sonra seviye tespit sınavı yapılan bir sitedir. Bu sınav oldukça detaylı olup İngilizce seviyenizi öğrenebilirsiniz. Sonrasında başta boşluk doldurma olmak üzere dinleme resimli eğitim bölümleri ile devam edebilirsiniz.

Big City Small World Podcast: Sitede dört farklı hikâye var. Her bir hikâyede de 12 bölüm bulunuyor. Yani 48 bölümlük bir hikâye keyfi bulunuyor. Orta seviye İngilizce bilgisine sahip olanlar için faydalı bir adrestir. Hikâyelerin yanında karikatürlerin de bulunduğu sitede İngilizce kelime öğrenmek oldukça keyifli.

TED: İngilizce videoların bulunduğu bir sitedir. İngilizcesini geliştirmek isteyenler alt yazılı videoları izleyerek İngilizce bilgilerine yenilerini ekleyebilir. Her kategoriden 100’e kayın video bulunmaktadır.

İngilizce programları kullanmak: Ücretsiz deneme ile en başarılı tekniği deneyin

 

İngilizce programlarını indirerek İngilizce öğrenmek ilk etapta sonuç vermez. Bu programlardan verim alabilmek için belli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekir. İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ve geliştirmek isteyenler için online İngilizce günümüzün en etkili İngilizce öğrenme yöntemidir. Skype üzerinden yapılan canlı bağlantılarla konuşarak İngilizce öğrenebilir, yeni kelimeleri en doğru telaffuzları ile öğrenerek pratiğe dökebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için İngilizce Öğrenme Programı yazımıza da göz atın

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.