En İyi İngilizce Öğrenme Sitesi Hangisidir?


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenme konusunda birçok kişi, bugüne kadar farklı internet sitelerini denemiştir! Ancak bu internet sitelerinden nasıl sonuçlar alınıyor, tartışmaya açıktır. İnternet üzerinden İngilizceyi geliştirmenin birçok yolu vardır, ancak İngilizceyi öğrenmenin ise tek yolu!

İnternetten İngilizce öğrenme siteleri hangi katkıları sağlar?

İnternet üzerinden artık, eskiden ulaşılması kolay olmayan ya da maddi olarak bir karşılık vermeden ulaşamayacağınız içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun en basit örneği testlerdir. İnteraktif testler, kelime testleri, gramer testleri internetten saniyesinde ulaşılabilecek konular.

Bunun yanı sıra, belli konulara, kategorilere dair kelime testleri de internet üzerinden rahat ulaşılabilecek faydalı içerikler arasında yer alıyor. Kısacası interneti iyi kullanmayı bilen, İngilizcesini rahatça geliştirebilir. Ancak yazının başında belirttiğimiz İngilizceyi geliştirmek ile öğrenmek çok farklı şeyler. Bu noktada İngilizceyi öğrenmek için nasıl bir yol izlemeli?

İnternetten İngilizce öğrenmek

İngilizce öğrenmek sadece belli başlı cümle kalıplarına hakimiyet, ya da internet jargonundan ötürü bilinen kelime gruplarını etkili kullanmak değildir. Eğer bir ortamda, İngilizce olarak kendinizi ifade etmeniz gereken bir alanda, bu bir turist ile görüşme de olabilir, ya da bir iş görüşmesinde, toplantısında İngilizceyi kullanmanız gerekebilir. İşte o an problemsiz bir şekilde İngilizceyi kullanabiliyorsanız İngilizceyi öğrenmişsiniz demektir! Bu noktada karşımıza şöyle bir sonuç çıkıyor:

İngilizceyi deneyimlemeden İngilizceyi öğrenemezsiniz

Kağıt üzerinde araba kullanma tekniklerini incelemek farklıdır, arabayı kullanabilmek farklıdır. Tam bu noktada olduğu gibi, eğer net bir şekilde İngilizceyi konuşmak, bu dile hakim olmak istiyorsanız yapmanız gereken İngilizceyi konuşarak öğreten online İngilizce eğitimine adım atmaktır.

Online İngilizce platformu Konuşarak Öğren ile siz de başarabilirsiniz!

Bugüne kadar 40 bine yakın kişinin faydalandığı, başarısı kanıtlanmış bir sistem olan Konuşarak Öğren, her gün 10 dakika, 20 dakika gibi kısa zaman aralıkları ile sizi ABD’de yaşayan, ana dili İngilizce olan eğitmenler ile görüştürüyor. Bu da size ciddi bir İngilizce özgüveni veriyor! Online İngilizce eğitimi sayesinde çok uygun fiyata, kaliteli bir İngilizce eğitimi siz de alabilirsiniz.

İngiltere’deki dil okullarına on binler ödemek yerine, Türkiye’den, Skype üzerinden İngilizce konuşarak kendi pratiğinizi hayat akışınızı bozmadan yapın! ????

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.