En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları


İngilizce Mobil Uygulamaları: İngilizce Öğreten Uygulamalar!

En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları

İngilizceyi öğrenme aşamasında çağın bize sunduğu tüm imkanlardan faydalanmak önemli. Bu noktalar içinde en önemli olanlardan bir tanesi de İngilizce uygulamalar. Şimdi İngilizce düzeyinizi geliştirmeniz için size yardımcı olacak belli başlı uygulamalardan bahsedeceğiz. İçlerinde hem web uygulamaları, hem de iOS Android uygulamaları mevcut! Onun öncesinde, uygulamalar sizi nasıl geliştirir ve katkıları nasıl ortaya çıkar bakalım!

İngilizce öğrenme uygulamaları ve avantajları

İngilizce öğrenme uygulamaları, Google’ın birkaç yıl önce “mobilegeddon” olarak adlandırdığı dönüşümün uzantısı olarak mobil bir çağda yaşadığımız için, bilgiyi her an yanınızda kılacak. Bu, en önemli artıdır.

Kelime öğrenmek isteyenler, gramer bilgisi geliştirmek ya da cümle kurarak tekrar yapmak isteyenler için gün aralarında bulunan birkaç dakikalık kısa zaman dilimleri bile önemlidir. İngilizce uygulamalar ile, verimli bir çalışma modeli oluşturabilirsiniz.

Gelişimin sürekli olması için, bilginin, öğrenimin aralıksız gelmesi şarttır. Bu da periyodik olarak mümkündür, size günün belli aralıklarında verilen bilgiler, bünyenizi gelişime, öğrenime daha da açık hale getirecektir. Bunun ivmesini zaman içinde hissedecek ve en iyi İngilizce öğrenme uygulamaları ile değişimi fark edeceksiniz. Şimdi gelelim o uygulamalara!

İngilizce kelime öğrenme uygulaması Wordly

İngilizce kelime bilgisi, iyi bir İngilizce düzeyi için olmazsa olmazlardan. Kelimeleri dilin elementleri gibi düşünebilirsiniz, eğer farklı moleküller, farklı maddeler oluşturmak istiyorsanız da mümkün olduğunca çeşitli bir kelime kütüphanesine hakim olmak önemlidir! Peki Wordly ne yapıyor?

wordly

Wordly, ezber eğitimin aksine size her gün sadece 1 sözcüğü bildirim olarak gönderen bir iOS ve Android uygulaması.

Sadece anlamları değil, aynı zamanda örnek cümle içi kullanımları ve telaffuz yardımı da Wordly’de mümkün. Zaman kaybetmeden indirmenizi öneririz! Uygulama mağazasında ismini aratmanız yeterlidir…

Konuşarak öğreten online İngilizce eğitimi

Uygulama dünyasında, daha doğrusu online eğitim, dijital kaynaklar içinde size ciddi anlamda en çok fayda sağlayacak modellerden bir tanesi, konuşarak öğren! İngilizceyi biliyorum demek için, İngilizceyi korkusuzca konuşmak ve kendinizi ifade etmeniz önemlidir. Bu eğitim de her seviyeden insan için bunu amaçlıyor.

konusarak-ogren-ile-ingilizce-ogrenmek

-ABD’de yaşayan ve anadili İngilizce olan eğitmenler ile görüşerek,

-Günde 10 dakika gibi kısa zaman dilimlerinde günlük tekrar şansı,

-Eğitmenlerin geri bildirimleri ile kendinizi geliştirme…

Üstelik bu sistemi ücretsiz deneme şansı! 

 

Dilerseniz İngilizce öğrenme yolları rehberimizi inceleyerek, İngilizce öğrenme konusundaki tüm püf noktalarını kısa bir süre içinde gözden geçirebilirsiniz: İngilizce öğrenme rehberi

Daha detaylı bilgi almak için İngilizce Öğrenme Programı yazımıza da göz atın

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar