Fark Yaratan İngilizce Eğitimi İçin Öneriler


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Yıllarca İngilizce eğitimi alıp bir arpa boyu ilerleyemeyenleri çok duymuşuzdur. Aldığınız dil eğitimi eğer bir fark yaratmıyorsa fazla uzatmadan başka bir eğitim yöntemi denemelisiniz. Fark yaratan İngilizce, hayatınıza İngilizceyi sokmanızla birlikte İngilizce bilmenizin size sağladığı avantajlardır. Eğitim olarak kısa sürede sonuç veren ve sizi hemen konuşturmaya başlayan bir İngilizce eğitimi fark yaratan İngilizce olacak ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Fark yaratan İngilizce eğitimi nasıl olmalı?

Öncelikle sizleri İngilizce konuşturmalı.

Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerinizi hızla geliştirmeli.

Sürekli pratik yapılan ve testlerle ve tekrarlarla öğrenileni özümsetmeli.

Her zaman ulaşılabilir olmalı.

Sizin en verimli olduğunuz saatlerde eğitim alınmalı.

Eğitmenleri ana dili İngilizce olan öğretmenler olmalı.

Telaffuz bakımından en doğru sesler ve ifadeler öğretilmeli.

Fark yaratan İngilizcenin sağladığı faydalar

İş ilanlarında sürekli “akıcı İngilizce konuşan”  personel aranıyor diye okuyoruz. Çünkü akıcı İngilizce bilmek artık iş ilanlarının ilk şartı. Bu denli iyi bir İngilizce bilmenin yolu ise fark yaratan bir dil eğitiminden geçiyor. Artık klasik İngilizce kursları rafa kalktı. Sürekli yazarak çalışılan, iki kelime İngilizce konuşmadan bitirilen kurslardan verim almak çok zor.

Birçok pozisyon İngilizce bilgisi gerektirmemesine rağmen ilanlarında İngilizce bilen insanlar aranıyor. Çünkü İngilizce bilmek artı bir özelliktir ve başvuruların elenmesinde önemli bir kriterdir. İşe başladığınızda İngilizceyi kullanın ya da kullanmayın ama işe girişte çok işinize yarayacak. Yıllardır tecrübeli bir insan olsanız bile İngilizce bilen az tecrübeli biri bir anda sizin önünüze geçiverir. İş görüşmelerinde CV’nizde İngilizce bildiğinizi belirttiğiniz anda 1-0 öndesiniz demektir.

Fark yaratan İngilizce eğitimi nasıl alınır?

Öncelikle klasik dil eğitimini unutun. Artık fark yaratan İngilizce için konuşarak İngilizce öğreten bir dil eğitim modeli bulunuyor.

Çünkü fark yaratan İngilizce konuşarak öğrenilir.

Kelime ve gramer olarak mükemmel bir alt yapınız olsa da İngilizce konuşmayı beceremediğiniz sürece maalesef İngilizce bilenler sınıfından kabul edilmiyorsunuz. İngilizce bildiğinizi ancak akıcı bir şekilde İngilizce konuşarak ispatlayabilirsiniz.

İngilizceyi ana dili İngilizce olan bir öğretmenden öğrenmek çok büyük avantajdır. Fark yaratan bir İngilizce için konuşarak İngilizce öğreten online eğitim merkezi http://www.konusarakogren.com adresindeki formu doldurun…

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.