Genel İngilizce Eğitimi İle İlgili Bilmeniz Gerekenler


Would Like Konu Anlatımı

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Genel İngilizce konuları ana hatları ile gramer bilgisi, kelime bilgisi, dinleme, konuşma, okuma ve yazma olarak sınıflandırılır.

Genel İngilizce Eğitimi İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

İngilizce gramer

İngilizce gramer konuları zamanlar, isim ve fiil cümleleri, modals, edatlar, zarflar, sıfat ve bağlaçlar başta olmak üzere birçok konuyu içerir.

İngilizce kelime bilgisi

İster sektörel bazda, ister akademik veya sınavlara yönelik olsun, İngilizce kelime bilgisi başta günlük konuşmalar olmak üzere oldukça çeşitlidir. Kelime ezberlemeye nereden başlayacağını bilmeyenler için özellikle ne için İngilizce öğrenmek istediklerini sorgulamalarını öneriyoruz. Amaca uygun kelime ezberlemek zaman kaybını ortadan kaldıracağı gibi, hem daha keyifli hem de daha verimli olacaktır. Tabi kelimeleri hangi yöntemle ezberleyeceğine karar vermek de çok önemlidir.

İngilizce dinleme

Dinleme işlevi, İngilizce söz konusu olduğunda çok farklıdır. Çünkü İngilizce kelimeler yazıldığı gibi okunup telaffuz edilmez. Bu demek oluyor ki, dinlediğini anlamak için kelimelerin en doğru telaffuzlarını öğrenmek gerek. Duyduğunuz kelimenin ne olduğunu ve dolayısı ile anlamını ancak bu şekilde başarabilirsiniz. Bunun için en iyi eğitim online İngilizce eğitimidir. Ücretsiz deneme dersine girmenizi tavsiye ediyoruz.

İngilizce konuşma

İngilizce bildiğini ispatlamanın en önemli göstergesidir. Ne kadar “İngilizce biliyorum” derseniz deyin, konuşamadığınız sürece bir anlamı olmayacak, sizi hedefinize ulaştıramayacaktır. İngilizce konuşarak öğrenildiğinden sizleri konuşturan dil eğitimlerini tercih etmelisiniz. Sürekli yazmak ve ezberlemek yeterli değildir. Öğrendiklerinizi pratiğe dökmeli, sizi İngilizce konuşturmaya teşvik eden ve konuşturan kurslara gitmelisiniz.

İngilizce okuma yazma

İngilizce öğrenirken okuma ve yazma da öğrenilir. Özellikle iş yaşamında okuma ve yazma haberleşme ve iletişimde önemlidir. Okuduklarınızı doğru telaffuz etmek, yazdıklarınızı gramer kurallarına göre doğru yazmak için online İngilizce kurslarına gidebilirsiniz. Adım-adım İngilizce öğreten online kurslarda, ana dili İngilizce olan öğretmenlerden evinizde eğitim alacak, canlı sınıflarda sizinle aynı seviyedeki diğer öğrencilerle konuşarak pratik yapacaksınız.

Online İngilizce eğitimi ile genel İngilizce

Online eğitimler, hiç İngilizce bilgisi olmayanlar için sıfırdan başlayanlar yanında, belli bir seviyeye gelerek İngilizcesini ilerletmek isteyenler için daha ileri seviyelerde eğitim veren bir platformdur. 10-20 ve 30’ar dakikalık çevrim içi İngilizce dersleri ile kısa sürede İngilizce konuşmaya başlayabilir, başta genel İngilizce konuları olmak üzere istediğiniz İngilizce eğitimini seçtiğiniz öğretmenlerden alabilirsiniz.

Nasıl mı?

Konusarakogren.com ile…

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.