İngilizce soru sorun, soruları cevaplandırın, puan toplayın. Topladığınız puanlarla hediyeler kazanın!

Hemen İngilizce Konuşmak İstiyorum


Hemen İngilizce Konuşmak İstiyorum

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

 

İngilizce öğrenirken yapılan en büyük yanlışlardan biri doğru İngilizce eğitim yönteminin seçilmemesi ve konuşarak değil de sürekli ezber üzerine eğitim alınmasıdır. Tüm öğrencilik yılları boyunca sürekli yazdık, yazdık. Kelimeleri yazdık, fiilleri ve fiil çekimlerini yazdık, zarfları edatları yazdık. Ama bunları kelimeler dökerek konuşmadık. Eğer halen böyle bir çalışma yöntemi olan bir eğitim şekli ile İngilizce öğrenmeye çalışıyorsanız eskiden beri süregelen hatalı İngilizce çalışmalarına devam ediyorsunuz demektir. Bunları duyduktan sonra “ben de hemen İngilizce konuşmak istiyorum” diyenlerin artacağını biliyoruz. Şimdi hemen İngilizce konuşmaya nasıl başlayacağınızı söyleyelim.

İngilizce yaşayan bir dildir

İngilizceyi sadece kelime ezberleyerek öğrenemezsiniz. Çünkü İngilizce yaşayan bir dildir. İngilizce öğrenmek için konuşmak gerekir, sürekli pratik yapmak gerekir. İnsan beyni her zaman dil öğrenmeye açıktır. Önemli olan beyne uygun eğitim şekli ile dil öğrenmeye çalışmaktır. Harıl-harıl ders çalışmak, kurallara beyni zorlamak öğrenmeyi zorlaştırır. Oysa İngilizceyi son derece keyifli bir şekilde öğrenebilir, hemen İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. Sadece kelime ezberlemek, test çözmek veya okumak yeterli değildir. Her öğrenilen kelime cümlelere dönüşmeli ve kullanılmalıdır. Online İngilizce eğitimi işte tam da bunu gerçekleştirir. Yani aslında çok hızlı öğrenen beyninize en doğru sinyalleri gönderir. Sizleri canlı sınıflarda hemen konuşturmaya başlar.

Online İngilizce eğitimi beyninizi en doğru şekilde kullanmayı öğretir

Her anı gülerek ve eğlenerek geçireceğiniz bir İngilizce kurs ortamı sizlere keyifli bir şekilde İngilizce öğrenme fırsatı sunar. Beynininiz sıkılmaktan ziyade keyif aldığı bir eğitim tarzında tüm radarlarınız açık olacak, verilen her şeyi kapacaksınız. Aynı seviyedeki kursiyerlerle ve öğretmeninizle sürekli İngilizce konuşacak, hatalı telaffuzlarda hemen geri bildirim alarak en doğru İngilizceyi konuşacaksınız. Hemen İngilizce konuşmak istiyorum diyenlerdenseniz, beyninizi sıkmadan, rutin derslere boğulmadan İngilizce konuşmaya kısa sürede başlayabilirsiniz.

İngilizceyi konuşarak öğrenin

İngilizce konuşmaya başlamak istiyorsanız İngilizce konuşmalısınız. Saçma mı geldi? Aslında çok doğru bir cümle. Konuşmak için konuşmaya çalışmak ve konuşturan eğitimlerde bulunmak gerekir. Online eğitimlerde hikayeler okuyun, bol-bol konuşun, yazın, kelime oyunları oynayın ve kayıt altına alınan derslerde öğrendiklerinizi testlerle sınayarak skorunuza bakın. Dilediğiniz zaman eski ders kayıtlarını dinleyin ve nasıl konuştuğunuza, nerelerde hata yaptığınıza bir bakın.

Türkiye’nin en başarılı sonuçlara sahip online İngilizce konuşma modeli konseptli kursu, Konuşarak Öğren ile hala tanışmadınız mı?

www.konusarakogren.com

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.