Her Şey Dahil İngilizce: Artık İngilizce Öğrenmek Çok Kolay!


 

Her şey dahil İngilizce, yurt dışında alınan dil eğitimlerinde farklı paketlerle her şey dahil adı altında eğitim ücretine nelerin dahil olup olmadığını ifade eder. Her şey dahil diye girersiniz içinde bir öğün yemek vardır. Yine her şey dahil diye girersiniz konaklamada sorun vardır. Ekonomik ve her şey dahil paketlerde bir türlü her şeyi bulamazsınız. Sonra da İngilizce öğrenmek için çektiğiniz veya çekeceğiniz sıkıntıları düşünür durursunuz. Hatta bazen İngilizce öğrenmek için bu kadar uzaklara gitmek şart mı, bunu kendi memleketimde başaramaz mıyım diye düşünürsünüz.

Evde her şey dahil İngilizce

Evde dediysek kendi evinizi kastediyoruz. Evden çıkmadan ev ortamında sahip olduğunuz her türlü konforla İngilizce öğrenmeyi. Ne vize ücreti ile ne gidiş dönüş ücreti ile uğraşmadan sadece ders ücreti ödeyerek İngilizce eğitimi almayı. Konaklama derdi yok, ders kitabı, defter ve eğitim giderleri yok, ulaşım sorunu yok. Böylesine rahat İngilizce eğitiminin adı ise online İngilizce.

Zaman ve mekan kısıtlaması olmayan İngilizce

Çevrimiçi İngilizce eğitimi, kişinin istediği zamanlarda dil eğitimi aldığı hatta günlük programına göre istediği zaman geçici veya kalıcı olarak ders saatini değiştirdiği bir eğitim olarak kişiye özeldir. Dersi kaçırma, tekrarını dinleyememe gibi sorunları bulunmaz. Dersi kaçırmamak için ders saatini kendinize göre ayarlar, eski derslerin kayıtlarını dinleyerek tekrar yaparsınız.

Yurt dışı İngilizce eğitimlerinde her şey dahil paket ücretleri ülkeden ülkeye, kurs sürelerine ve paketlere göre değişiyor. Mesela İngiltere ve Amerika İngilizce öğrenmek için gidilebilecek pahalı ülkeler arasında yer alırken, Kanada ve İrlanda çok daha ekonomiktir. Avusturalya’da her bütçeye göre farklı paketler bulunurken, ilk akla gelmeyen Yeni Zelanda ise görkemli mimarisi ve eğitim kalitesi ile tercih edilebilir.

İngilizce öğrenmenin en ucuz yolu

Yurt dışına gitmek gerçekten de çok masraflı. Üstelik hiç İngilizce bilmeyenler için pek te verimli geçmiyor. Zaten yurt dışına gitmek için az da olsa İngilizce bilmek gerekiyor. Yurt dışına gitme imkânı olmayanlar ne yapacak? İngilizce öğrenmenin en ucuz yolu hemen aklınıza gelen kurslar değil aslında. Çünkü bu kurslara uzun bir süre devam edip oldukça iyi paralar yatırıp halen İngilizce konuşamayanlar çoğunlukta. En büyük kayıp ise İngilizce öğrenmek için geçip giden zaman. Buna karşın online İngilizce eğitimi ile kısa sürede İngilizce konuşmaya başlanıyor.

Son Yazılar