Imagine Dragons – Wrecked Şarkı Sözleri ve Türkçe Çevirisi


imaginedragons_wrecked çevirisi
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Imagine Dragons Kimdir?

Dragons, Las Vegas, Nevada, Lead Singer Dan Reynolds,  Gitarist Wayne vair, Basçı Ben McKee ve Davulcu Daniel Platzman’dan oluşan bir Amerikan Pop Rock grubudur. Bant ilk önce bekarlarının serbest bırakılmasıyla birlikte maruz kaldılar, ardından ödüllü ilk stüdyo albümü gece vizyonları (2012), bu da grafik tepesinde “Radioactive” ve “Demons” ile sonuçlandı. Rolling Stone, “Radyoaktif” adlı “Radyoaktif” olarak adlandırılan, billboard Hot 100, “biggest rock hit of the year” üzerine grafiklendirilmiş. MTV onları “Yılın En Büyük Breakout Grubu” olarak adlandırdı ve Billboard, onlara “2013’ün atılım grubu” ve “2017’nin en büyük grubu” olarak adlandırdı. ve onları 2013.2017 ve 2018 için “Yılın Yılında” sıralamalarının üstüne yerleştirdiler. Dragons, 2018’deki billboard yıl sonu “Top Artists – Duo / Group” kategorisini “Billboard”. Band’ın ikinci stüdyo albümü smoke+mirrors  (2015) ABD, Kanada ve İngiltere’de bir numaraya ulaştı. Albüm, ilk 40 bekar “I Bet My Life” ve ikinci ve üçüncü bekarlar, “Gold” ve “Shots”. Bant daha sonra, 2016 yılında kısa bir Hiatus’a, yılın geri kalanında ara sıra performanslar ve film müziği katkılarıyla, on aylık uzunluğundaki bir dünya turuna çıktı. Grup, üçüncü stüdyo albümünü piyasaya sürdü, evolve (2017), “Believer”, “thunder” ve “Whatever It Takes”, aynı zamanda onlara en çok bir numarada sanatçıyı yapan sanatçıyı da yapıyor. Billboard sıcak rock şarkıları grafiği. Albüm birçok ülkede ilk beşe ulaştı.Evolve Dünya Turu tamamlandıktan sonra, Dragons’tan 9 Kasım 2018 tarihinde Dördüncü Stüdyo Albümü kökenlerini piyasaya sürdü. “Natural” ve “zero” albümdeki ilk bekarlar olarak serbest bırakıldı. Daha sonra “machine” ve “Bad Liar” da serbest bırakıldı. “Born to Be Yours” başlıklı daha önce serbest bırakılan tek bir albümün lüks versiyonuna dahil edildi. Dragons, üç Amerikan Müzik Ödülü, Dokuz Billboard Müzik Ödülü, Bir Grammy Ödülü, Bir MTV Video Müzik Ödülü ve Bir Dünya Müzik Ödülü kazandı. Mayıs 2014’te, grup, yılın en iyi sanatçısı da dahil olmak üzere on dört billboard müzik ödülü ve sanatçıların yenilikçiliği ve yaratıcılığını farklı türlerde tanıyan bir dönüm noktası ödülü için aday gösterildi. Nisan 2018’de, grup Billboard Müziği Ödülleri için 11 kez daha aday gösterildi. Dragons, ABD’de 35 milyon RIAA sertifikalı bekar ve dünya çapında 20 milyon albüm satmıştır. Spotify’de en çok 2018’in en çok akışkan grubuydukları ve her biri bir milyar akışı aşmak için iki şarkı olan “Believer”, “Thunder” ilk kaya eylemidir. Dragons, 2010’ların “Believer”, “Thunder”, ve “Radioactive” üzerine 2010’ların 2010’ların en iyi üç kaya şarkısına sahip olduğunu hayal edin.

Imagine Dragons – Wrecked Şarkı Sözleri ve Türkçe Çevirisi Tablosu

[table id=666 /]

Dragons ‘un Az Bilinen Özellikleri

Seul Dünya Kupası Stadyumu, Güney Kore’de, 2014 Legends Dünya Şampiyonası’nda ve Vancouver, British Columbia’daki 102. Gri Kupası’ndaki HalfTime Show’da yapılan ejderhaları hayal edin. Mayıs 2018’de, Las Vegas’taki T-Mobile Arenası’ndaki T-Mobile Arena’daki T-Mobile Arena’daki T-Mobile Arena’daki Buzdaki Dragons’ı, Washington Capitals ve Las Vegas’ın New NHL ekibi, Vegas Altın Şövalyeleri arasındaki Stanley Cup Final’in oyununu yapmadan önce ne gerekiyorsa 7 Ocak 2019’da, Dragons ve Lil Wayne, Santa Clara, California’daki Kolej Futbol Ulusal Şampiyonası’nda gerçekleştirdi. 1 Haziran 2019’da, Madrid’in Metropolitano Stadyumu’ndaki 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Final’in açılış töreninde gerçekleştirilen ejderhaları hayal edin.Grup ayrıca Günaydın Amerika’da (2013, 2013, 2013, 2013), Amerikan Müzik Ödülleri (2013), MTV Avrupa Müzik Ödülleri (2013), Grammy Ödülleri (2014), Cumartesi Gecesi Canlı (2014), Billboard Müzik Ödülleri (2014) ve Muchmusic Video Ödülleri (2014).] Ayrıca, MLB’nin Hedefi STAR konserini (2014) ve Los Angeles’ta Amerika Müzik Festivali’nde yapılan açılışların hedefine başladı. Grup, bugünkü şov için yaz konser dizilişlerinden biri olarak gerçekleştirildi (2015). Grup Amerikan Müzik Ödülleri’nde (2017) Khalid ile işbirliği yaptı. Bant, 22 Eylül’deki 2018 IheArtradio Müzik Festivali’ndeki başlıklardan biriydi. Nevada, Evolve World Tour turlarının son ayağını bitirdikten sonra Nevada. Ertesi yıl (2018) tekrar Amerikan Müzik Ödülleri’nde tekrar yapacaklardı, ancak grup üyelerinden birine bir aile acil durumundan dolayı son dakikayı iptal etmek zorunda kaldılar.

Konuşarak Öğren İle Daha Fazla İngilizceyi Keşfedin

Konuşarak Öğren anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşarak kendinizi geliştirebileceğiniz bir İngilizce konuşma sitesidir. İnsanlarla İngilizce konuşma uygulamaları konusunda yepyeni bir seviyeye ulaşmıştır. Her gün İngilizce konuşan insanlarla bir araya gelip kendiniz geliştirebilirsiniz. Bu yüzden İngilizce öğrenmek isteyenler için büyük avantaja sahiptir. Uzaktan İngilizce eğitim konusunda konusunda oldukça tecrübeli eğitmenlerden alacağınız dersler sayesinde internette İngilizce öğrenebilirsiniz.

 

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.