İngilizce Altyazılı Dizi İzlenebilecek Siteler

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce Altyazılı Dizi İzlenebilecek Siteler

İngilizceyi öğrenmek, İngilizcenin aktüel yönlerini de keşfetmek ile mümkündür. Bu da yalnızca dil bilgisi, kelime haznesi ile, telafuz ile olabilecek bir konu değildir.

İngilizce hikayeler, romanlar okumak, ya da filmler, İngilizce altyazılı dizi seyretmek, gazeteler okumak, İngilizce tweet atan Twitter kullanıcılarını takip etmek gibi aktivitelerle bunu sağlayabilirsiniz.

 

Bu yazıda bahsettiğimiz İngilizce altyazılı dizi siteleri şunlar:

 

WatchTVSeries.se
Ororo TV
WatchDocumentary.org
Dizilab
Filmold
Netflix

 

 

İnternetten yabancı dizi izlemek, artık birçok kişinin vazgeçemediği bir hobi. HBO, Netflix gibi platformlardan takip ettiğimiz kaliteli TV dizilerinde hem aşina olmadığımız kelimeleri keşfedebiliriz, hem de İngilizce telafuza biraz daha yakından odaklanabiliriz…

 

Günlük cümlelere, kimi zaman argo kalıplara tanık olabiliriz. Kısacası film izlemek gibi, dizi izlemek de, İngilizceyi geliştirir. Altyazılı diziler izlemenin en büyük artısı, dinlediğiniz bir kişinin yakalayamadığınız cümlelerini, ifadelerini takip edebilmektir.

İngilizce Altyazılı Dizi İzlemenin Faydaları

İngilizce altyazılı dizi izlemek farklı ortamlarda kullanılan kelimeleri tanımanızı sağlamanın yanı sıra telaffuzunuzu da iyileştirir. Öğrendiğiniz bilgileri pekiştirirken, eğitiminizi eğlenerek desteklemenizi sağlar.

 

İngilizce altyazılı dizi izleyerek Amerikan, İngiliz, Kanada, Avustralya gibi farklı aksanlara da aşina olabilirsiniz.

 

İster Türkçe altyazılı, isterseniz de İngilizce altyazılı olsun, altyazılı yabancı diziler herkes kadar, sizin için de ‘İngilizceyi öğrenme’ noktasında’ çok önemlidir.

 

İnternette, İngilizce altyazılı dizi izlenebilecek en iyi siteleri sizler için sıraladık…


WatchTVSeries.se

İngilizce altyazılı dizi

 

Sitede birçok kategoride, birçok yabancı dizi yer alıyor ve altyazılı olarak izleme şansına sahipsiniz. İngilizce altyazılı dizi seçenekleri arasından mutlaka ilginizi çekecek seçenekler bulabilirsiniz.


Ororo TV

İngilizce altyazılı dizi

 

Ororo TV, ücretli bir servis olmasına karşın günde 1 saat dizi izleme olanağını ücretsiz olarak sunuyor. İngilizce altyazı seçeneği dışında, Türkçe seçeneği de var. Diziseverlerin favori adreslerinden olan sitenin geniş dizi arşivine mutlaka göz atın.


WatchDocumentary.org

İngilizce altyazılı dizi

 

Belgesel severler müjde! Hem İngilizce altyazılı hem de çok geniş bir arşiv ile karşımıza çıkan WatchDocumentary.org sitesi ile, birçok farklı konuda belgesel izlemek mümkün.

 

History Channel belgesellerinden Nat Geo belgesellerine, tarihten politikaya, çevreden bilime farklı konularda İngilizce altyazılı dizi ve belgesel bu sitede.


Dizilab

ingilizce-altyazili-dizi

Gelelim Türkçe yayın yapan sitelere. Dizilab.com, geniş İngilizce altyazılı yüksek kalitede dizi arşivi ile dizi izlenebilecek kaliteli sitelerden.


Filmold

Filmold.com, Türkçe yayın yapan ve İngilizce altyazılı kaliteli dizi izleyebileceğiniz platformlar arasında.Ona değinmeden olmaz: Netflix

 

 

Tüm dünyada ses getiren, TV keyfini dijitale bağlayan ve kaliteli yapımlarla isminde söz ettiren Netflix, yakın zamanda Türkiye’ye geldi. İlk ay ücretsiz hizmet veren sitenin aylık üyelikleri ile ilgili, Netflix Türkiye’den bilgi alabilirsiniz.

 

Siz İngilizce altyazılı dizi izlemek için hangi platformu tercih ediyorsunuz?

İngilizce Altyazılı Dizi İzlenebilecek Siteler son güncelleyen: Ocak 23rd, 2020nihat

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.