İngilizce Bilmek Ama Konuşamamak: Artık Herkes İngilizce Konuşacak


İngilizce Selamlaşma Kalıpları ve Örnek Selamlaşma Cümleleri

Birçok kişinin yaşadığı sorunlardan bir tanesi, İngilizce bilmek ama konuşamamak olabilir…

İngilizce bilmek, herkesin farklı parametrelerden yaklaşabileceği ve kendince, ben şu düzeyde bir İngilizceye sahibim şeklinde yorumlayabileceği bir konu. Peki İngilizce bilmenin gerçek ölçütü nedir? Nasıl bir düzeyde olursanız kendinize İngilizce biliyorum diyebilirsiniz…

İngilizce Bilmek Ama Konuşamamak: Artık Herkes İngilizce Konuşacak

İngilizce bilmenin en önemli göstergesi, İngilizceyi aktif olarak çeşitli ortamlarda kullanabilmektir. Bazen yazarak, bazen hissettirerek. Ancak en önemlisi, İngilizceyi konuşabilmektir. İngilizcede gramer konusunda ya da kelime bilgisi anlamında hangi düzeyde olursanız olun, İngilizce konuşma bilginiz bir ölçüyü geçmiyorsa, siz de o ölçüde biliyorsunuz demektir. İngilizce bilmek ama konuşamamak sorunu işte burada devreye giriyor.

İngilizce bilmek ama konuşamamak sorunu nasıl aşılabilir?

İngilizce konusunda hem çeşitli bilgilerin hem de eğitim noktasında önerilerin yer aldığı blogumuz, Konuşarak Öğren İngilizce blogunda size şimdi, İngilizce konuşma konusunda gerçekten rasyonel öneriler sunacağız…

İngilizceyi sürekli olarak konuştuğunuz insanlar

Arkadaşlarla gündelik olarak ya da bir işten ötürü İngilizceyi düzenli olarak kullanmak, gramer ve kelime bilginiz ne düzeyde olursa olsun size konuşma becerisini, İngilizce olarak düşünebilme yeteneğini ve en önemlisi özgüveni kazandıracaktır.

İngilizce olarak iletişimi internetten sürdürmek

İngilizce Bilmek Ama Konuşamamak: Artık Herkes İngilizce Konuşacak

Türkiye’de haliyle çevrenizde İngilizce konuşabileceğiniz insanlar bulmak zor olabilir, bunu aşmanın bir yolu da internetten İngilizce diyaloglara girebileceğiniz insanlarla irtibatta olmak.

Başarıya ulaştıran konuşarak öğrenme sistemi ile İngilizce konuşun!

Geldik en mantık öneriye… Zira Türkiye’de yaşayan, okuyan, çalışan biri olarak çevrenizde aktif İngilizce konuşabileceğiniz insan bulmanız kolay değildir. Bunu aşmanın en iyi yolu, yıllardır Türkiye’de bu konuda başarılı bir şekilde, on binlerce insana ulaşan KonusarakOgren.com! Peki konuşarak öğren’in farkı nedir ve İngilizce konuşmanızı nasıl sağlıyor?

Ücretsiz denemenin ardından memnun kalırsanız, her gün 10 dakikalık süreler ile ABD’den, anadili İngilizce olan bir eğitmen ile görüşüyorsunuz!

Okul ya da iş buna engel değil, çünkü görüşme zamanını siz ayarlıyorsunuz.

Seviyeniz iyi ya da kötü de olsa, her seviyeye göre eğitmenlerle görüşme yapabilmek mümkün. Başlangıç, orta ve ileri düzey olarak farklı şekilde eğitimler mümkün.

Bu eğitim periyodunun ardından, İngilizce konuşma becerisini edinmiş biri olarak, bilginizin üzerine inşa edeceğiniz yapı ile, “İngilizce bilmek ama konuşamamak” gibi sorunları rafa kaldırmış olacaksınız!  Hemen bilgi almak için tıklayın

Son Yazılar