İngilizce Bilmek Maaşınızı Ne Kadar Artırır?


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Dünyada ana dili İngilizce olmayıp İngilizce konuşan 753 milyon kişi var. Bu da demek oluyor ki İngilizce bilmek için İngiliz ya da Amerikan olmaya gerek yok. Ancak bir işe girmek ya da gelirinizi artırmak için İngilizce biliyor olmak günümüzde aranan koşullardan biri. Bundan dolayı, İngilizce bilmek bir çalışanın aldığı maaşı etkiler mi sorusu akıllara gelebilir. Eğer siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız cevabı gelin birlikte inceleyelim. İngilizce bilmek, size birçok alanda avantaj sağlar. Bunlardan belki de en önemlisi iş hayatınızda sağladığı avantajdır. Nihayetinde maaşının artmasını kim istemez, öyle değil mi? Bu yazımızda sizlere İngilizce bilmenin profesyonel iş yaşamınıza ve maaşınıza etkisinden bahsedeceğiz. 

Uluslararası İş İmkanlarıı Kaçırmayın!

Uluslararası bir şirkette çalışan bir personel olduğunuzu farz edin. Yurt dışı bağlantılı telefon konuşmaları, yazışmalar, ve hatta toplantılar. Genellikle şirketler, yurt dışından gelen müşterilerle ilgilenmesi için İngilizce bilen çalışanlarını tercih ederler. Bundan dolayı, bu çalışanların maaşları diğer çalışanlara göre bir hayli yüksektir. Bütün bunlar için İngilizce bilmek sizce de önemli değil mi? Kendinizi diğer çalışanların önüne çıkarmak için İngilizce dil yeterliliğinizi artırmanızda fayda var. Bunun için online olarak iş İngilizcenizi geliştirebileceğiniz yazımızı okuyabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Freelence Olarak Çalışın!

Pandemi sürecinde işe gidip gelmek bir külfet haline gelmişken evden çalışmayı tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Yöneticilerin mobbinginden uzak, “iş arkadaşlarımla sorun yaşarsam” korkusu olmadan çalışmak size de cazip gelebilir. Eğer İngilizce biliyorsanız yüksek gelirli iş imkanları kapınızda. İngilizce bilmek, artık bir zorunluluk haline gelmişken siz de bu kervana katılın ve diğerlerinden geride kalmayın. Bunu ister asıl çalışma şekliniz olarak, ister ek gelir işi olarak benimseyebilirsiniz. İngilizce bilmek; online metin yazarlığı, çeviri ya da mesleğinizle alakalı birçok işi yapmanıza olanak sağlıyor.

Sınırlarınızı Aşın!

Uluslararası bağlantıları olan şirketler, yurt dışındaki toplantılarda kendilerini üst düzeyde ve yeterli bir şekilde tanıtması için ileri seviyede İngilizce bilen elemanlarını el üstünde tutarlar. Maaşları diğer çalışanlara nazaran daha yüksektir. Bunun yanı sıra, ikramiye alma olasılıkları da vardır. Ayrıca yurt dışındaki tanıtımlar ve toplantılara katıldıklarında şirketleri konaklama ve yeme-içme masraflarını karşılar. Hem farklı kültürden insanlarla tanışma hem de kariyerinizde basamak atlamak istiyorsanız İngilizce bilmek sizin için kaçınılmaz bir gelişim olacaktır. 

Kariyerinize Yön Verin!

Meslektaşlarınızdan sizi ayıran bir özelliğiniz olmalı, değil mi? İleri seviye İngilizce bilmek sizi herkesten farklı yaparak, iş arkadaşlarınızın arasında parlamanızı sağlar. İngilizce bilmek, işverenlerin çalışanlarında aradığı kriterlerin de başında gelir. Maaşınız artsın istiyorsanız ya da terfilerde ön plana çıkmak gibi hedefleriniz varsa İngilizceyi hayatınızın bir parçası haline getirin. İşinizde alacağınız terfiler sayesinde maaşınızda gözle görülür bir artış olacaktır. Kariyer hedeflerinizi yüksek tutun ve kendinden emin adımlarla hedefe doğru yola çıkın.

Konuşarak Öğren İle İş İngilizcesi Öğrenmek Artık Çok Kolay!

Yukarıda belirttiğimiz sebepler başta olmak üzere İngilizce öğrenmek için neden çok. Ancak siz de İngilizceyi iş için gerekli bulanlardansanız Konuşarak Öğren’deki Online İş İngilizcesi kurslarını kaçırmayın! Online iş İngilizcesi kursu, diğer kursların aksine mesleğinize yönelik terim ve kalıplar içeren bir kurstur. Uluslararası iş dillerinden en çok tercih edilen dil İngilizcedir. İş görüşmelerinden toplantılara, mülakatlardan müşteri ilişkilerine kadar her alanda kullanabileceğiniz bir İngilizce ile kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. İş için İngilizce bilmek, hem özgüveninizi hem de maaşınızı artıracaktır. Turkcell, Coca Cola, Levi’s ve Mercedes Benz gibi birçok dünyaca ünlü marka Konuşarak Öğren’i tercih ediyor. 

Türkiye’deki %100 başarı ve iade garantisi sunan tek kurum olan Konuşarak Öğren sizlere sunduğu ayrıcalıklar ile İngilizceyi bir yük olmaktan çıkarıyor. Tam anlamıyla kişiye özel hazırlanmış ders programları ve içeriklerle siz de İngilizce öğrenebilirsiniz. Kendiniz belirlediğiniz zaman dilimlerinde yine sizin seçtiğiniz sürelerde İngilizce öğrenmeye hemen başlayın. Siz de bugün Konuşarak Öğren’e ücretsiz kayıt olun, kariyeriniz için kurduğunuz hayaller yarım kalmasın.

Konu Özeti

İngilizce bilmek maaşımı artırır mı?

Evet, İngilizce bilmek maaşınızı dolaylı ya da doğrudan artırır. Dolaylıdan kastımız, devam etmekte olduğunuz işinizin yanında online olarak freelance çalışabileceğiniz iş imkanlarını da yanında getirmesi. İngilizce biliyorsanız ek iş bulup maaşınızı artırabilirsiniz. Ayrıca terfi alıp ya da kariyerinizde daha başarılı olarak doğrudan da maaşınızda artış sağlayabilirsiniz.

Maaşımın artması için neler yapabilirim?

İş İngilizcesi bildikten sonra maaşınızı kolay bir şekilde artırmak mümkün. Bunun için, öncelikle kendinize güvenin ve iş İngilizcesi öğrenmeye başlayın. Daha sonra, uluslararası bir şirkette iş bulabilir, işinizde terfi alabilir ya da freelancer olarak evden çalışabilirsiniz.  

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.