İngilizce Dersleri İzlemek İçin En İyi Kaynaklar


İnternet Üzerinden İngilizce Öğrenmek

İngilizce öğrenirken bizim için en faydalı konulardan bir tanesi online eğitim materyalleri odaklı çalışmalar yapmaktır. İngilizce dersleri izlemek, bunlar içinde ilk sırada gelir belki! İngilizce derslerin içeriği, dersleri online izlemenin yolları ve bize faydaları gibi konulara gelelim.

İngilizce dersleri izlemenin yolları

İngilizce dersler için aylık yayın yapan dergiler, eğitim DVD’leri eskiden olduğu gibi şimdi de kullanılmakta. Fakat artık bilgiye çok daha hızlı ve esnek bir şekilde ulaşabildiğimiz bir dönemdeyiz. Youtube üzerinden, udemy üzerinden, Konuşarak Öğren gibi İngilizceyi online olarak verilen eğitimler ile birebir öğreten platformlar üzerinden İngilizce dersleri izleyebilirsiniz.

İngilizce derslerinin faydaları nasıl ortaya çıkar?

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki, her konuda olduğu gibi İngilizce konusunda da, tekrar ve tekrarın frekansı önemlidir. Kısacası birkaç gün üst üste İngilizce dersi izleyip, üç hafta hiç bakmazsanız İngilizce konusunda aldığınız ciddi bir ilerleme maalesef olmaz. Bundan dolayı tekrarı aksatmamak sizin için en önemli konu olmalıdır. Eğer bugün akıllı telefonlar ile günde 4 saate yakın zaman geçiriyorsak, bilgisayarlarımız ile durmaksızın çeşitli aktiviteler yapıyorsak bu da demek oluyor ki, online geçirdiğimiz süreyi eğitim için, kısmen de olsa kullanmalıyız.

Konuşarak Öğren’de İngilizce dersleri izleyin

İngilizce öğrenme konusunda online eğitim sunarak kaliteli ve sonuç odaklı bir hizmet sunan Konuşarak Öğren, ABD’de yaşayan ve anadili İngilizce olan eğitmenler ile Skype gibi programlar üzerinden anında görüşerek İngilizce bilginizi geliştirebilir, deneyim edinebilirsiniz. Günde 10 dakika gibi kısa bir zaman ayırarak bunu başarabilirsiniz. Konuşarak Öğren’de, bunun dışında İngilizce dersleri izlemek için de ideal, kaliteli bir blog var!

Hem İngilizce dersleri ile ilgili videolar izleyebileceğiniz, hem de özellikle gramer gibi detaya biraz inilmesi gereken konularda İngilizce gramer konularını özümseyebileceğiniz içerikler sizleri bekliyor. Youtube kanalı da aynı şekilde İngilizce eğitim için ideal içerikleri sunuyor;

İngilizce dersleri izleyerek, İngilizce seviyenizi ciddi anlamda geliştirebilirsiniz. İngilizce video izlemek istiyorsanız Konuşarak Öğren bloga göz atarak dersleri online olarak alabilirsiniz.

Ücretsiz şekilde sistemi denemek ve ABD’li eğitmen ile görüşmek için ise tıklayın!

Son Yazılar