İngilizce Dinle ve Cevapla: İnternetten İngilizce Öğrenin!


İngilizce Neden Ortak Dildir?

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmenin temeli dinleme ve konuşma üzerinedir. Bir çocuk bile uzun zaman dinler-dinler sonra da konuşmaya başlar. Yani İngilizce konuşmaya başlamadan önce iyi bir dinleyici olmak gerekiyor.

İyi dinleyiciden kastımız bol-bol dinleme pratiği yaparak anlama becerisini geliştirmek sonra da konuşmaya başlamaktır. İngilizce dinle ve cevapla mantığı ile çalışan sistem online İngilizcedir.

Online İngilizcede dinle ve cevapla

Ana dili İngilizce olan bir eğitmen rehberliğinde her gün dileme ve konuşma üzerine bir dil eğitimi alınan online İngilizce, profesyonel bir dil eğitimi olarak milyonlarca kişinin İngilizce konuşmaya başladığı bir sistemdir. Her kursiyerin kendi seviyesinde özel ders aldığı bir İngilizce kursu olup, öğretmenle bire bir konuşulan ve dinleme egzersizleri yapılan bir eğitim şeklidir. İngilizce okuma parçaları, testler, dinleme ve konuşma pratikleri ile etkili bir öğrenme sağlanır. Kişinin günlük işlerinden arta kalan ve yine kişinin istediği saatte alınan online İngilizce dersleri 10-20 veya 30’ar dakikalık canlı dersler olarak idealdir.

İngilizce dinlemeyi ve cevaplamayı başarmak

İngilizce dinlemeyi başarmak duyduğunu anlamaya başlamaktır. Kelimeleri anlamak, cümleleri ve terimleri kavramak iyi bir dinleyici için kısa sürede başarılan bir durumdur. Dinlediğini anlayan biri için de cevap vermek çok kolaydır. Konuşmaya çekinenler için biraz pratikle bu durum kolayca aşılır. Bunun için en iyi ve en kısa sürede sonuç veren eğitim şekli olarak bilinen online İngilizcenin başarısı ve etkisi artık tartışılmaz bir gerçek.

İngilizce konuşma pratiği İngilizceyi öğretir: Konuşarak Öğren ile tanışın

İngilizceyi geliştirmek için her zaman herkesin söylediği şey pratik yapmak. Çünkü konuşmadan İngilizceyi geliştirmek diye bir şey söz konusu değil. İngilizce konuşmaya başlamak, seviye atladıkça gramer de öğrenerek İngilizceyi geliştirmek gerek. Hem dinleme hem de konuşma pratiği için çok da uzaklara gitmeyin, hemen online İngilizce eğitimine katılarak ücretsiz deneme konuşması ile sistemi test edin! Birkaç ayda İngilizcenizin nasıl geliştiğine ve daha rahat konuşmayı başardığınıza kendi gözlerinizle şahit olun. Günlük hayatta da fırsat buldukça gerek yabancılarla, gerek arkadaşlarınızla gerekse chat arkadaşı ile İngilizce pratikler yapın.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.