İyi Bir İngilizce İçin İngilizce Eğitim Seti Tavsiyeleri


açık mavi arka plan üzerinde konuşarak öğren logosu ve iyi bir ingilizce için ingilizce eğitim seti tavsiyeleri

İngilizce öğrenmenin en pratik ve en kolay yolu okuma, yazma ve yoğun gramere dayanan klâsik yöntemler değil, konuşma, dinleme ve anlamaya dayanan online eğitimlerdir. İngilizce eğitim seti ile yabancı dil öğrenmeye çalışmak işi yokuşa sürmekten başka bir şeye yaramayacaktır. Zira İngilizce eğitim seti tavsiye yayınlarla oldukça yüksek fiyatlara alınan kitap ve CD’ler bir müddet sonra rafa kaldırılmaktadır.

İngilizce eğitim seti ile İngilizce öğrenmek

Evde İngilizce eğitimi için tercih edilir.

Yurt dışına gitme imkânı olmadığını düşünenlerin tercihidir.

Ekonomik olduğu düşünülür.

Oysa İngilizce eğitim setinden istenen verim alınamaz. Çünkü seviye bazında bir eğitim şekli olmayıp oldukça kapsamlı ve karışıktır. Üstelik sadece kişinin çabaları doğrultusunda eğitim alınır. Konuşturmaya yönelik olmadığından dinleme, anlama ve konuşma becerisi kazanılamaz. Öğrenme yöntemi oldukça sıkıcı olduğundan bir müddet sonra kitaplar bir kenara atılır. Ne kadar İngilizce eğitim seti tavsiye yayınlar araştırılsa da her birinden alınan sonuç pek değişmemektedir.

Online İngilizce Eğitimi

İngilizce bilmek ve konuşmak farklı şeylerdir. Çok sayıda kelime bilginiz olabilir. Gramere yeterince hâkim olabilirsiniz. Hatta cümle kalıplarını bile öğrenebilirsiniz. Fakat konuşup pratik yapmadığınız, öğrendiklerinizin doğru telaffuzlarını hafızanıza yer etmediğiniz sürece İngilizce biliyorum demek işe yaramayacaktır. Online İngilizce eğitimler tamamen konuşmaya yönelik ve en etkili öğrenme tekniklerinin kullanıldığı eğitimlerdir.

Evde istediğiniz saate dil eğitimi alabilirsiniz.

Yurt dışında alınan dil eğitimi ile aynı kalitede bir İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Çünkü eğitmenler ana dili İngilizce olan öğretmenlerdir.

Oldukça ekonomik olup bütçenizi sarsmadan dil öğrenirsiniz.

Ders saatlerini siz belirler, belli bir disiplin çerçevesinde düzenli eğitim alırsınız.

Belirlenen seviyenize uygun canlı sınıflarda sürekli İngilizce konuşarak pratik yaparsınız.

Kelime öğrenmenin birçok eğlenceli yolu vardır.

Gramer bilgisi akılda kalıcı şekilde adım-adım öğretilir.

Testlerle kendinizi sınayabilir, eksiklerinizi görebilirsiniz.

Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin tamamını kazanırsınız.

Kişiye özel tutulan kayıtlarla geçmiş dersleri tekrar dinleyebilir, telaffuzunuzu ve kelime bilginizi pekiştirebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi İngilizce eğitim seti tavsiye arayışı yerine iyi bir online İngilizce eğitim sitesi aramanız işinizi daha da kolaylaştıracak, birkaç ay içinde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız.

Bilgi almak için, İngilizceyi konuşarak öğrenmek için tıklayın;

konusarakogren

Son Yazılar