İngilizce eğitiminde geleneksel yöntemlerden sonuç alamayan Eurocross Turkey çalışanları, Konuşarak Öğren’i tercih etti.


Türkiye’de İngilizce eğitiminde istenilen düzeylere ulaşılamıyor. Profesyoneller iş hayatına atıldıklarında bu konudaki yetersizlikle yüz yüze kalıyorlar. Çünkü İngilizce ne kadar öğrenilse de günlük hayatın bir parçası haline dönüşmüyor. Eurocross Turkey İK müdürü  Evrim Çavdar, çalışanlarının bu ihtiyacına cevap vermek için Konuşarak Öğrene başvurdu. İngilizce konuşma becerilerinin her gün düzenli olarak ana dili İngilizce hocalarla pratik yaparak hızla geliştiğini söyleyen Çavdar ile yaptığımız röportajdan ifadelerini naklediyoruz;

evrim çavdar“Konuşarak Öğren ile tanışmamız kendilerinin firmamıza gelerek bu yeni İngilizce öğrenme konseptini bize tanıtmaları ile oldu. Birkaç yıldır sınıf içi eğitimlerle tam olarak istediğimiz verimi bulamamıştık. Yeniliklere açık bir şirket olarak denemeye karar verdik. 50 kişilik bir katılımcı ile günde 20 dakikalık paket programını başlattık. Çalışanlarımızdan aldığımız geri bildirimler çok olumlu oldu. Genel olarak İngilizce öğrenmede sorun şudur: Yazma ve okuma gelişir ama konuşma olduğu yerde sayar. Katılımcılarımız her gün İngilizceyi düzenli olarak konuştukları için bu yönlerini de önemli derece de ilerlettiler. Bu da kendilerine gerekli durumlarda güvenle İngilizce konuşabilme yetisini aşıladı. Bir notum da Konuşarak Öğren ekibine: Ne zaman bir ihtiyacımız olsa destek için ellerinden geleni yaptılar. Emaillerimize anında dönüş sağladılar, sorunlarımızın çoğunu aynı gün, en fazla 24 saat içerisinde çözdüler. İş ortağı olarak çalışma etikleri ve kaliteye verdikleri önem nadir bulunan özellikler. Bitmeyen enerjileri ve ürüne olan inançları Konuşarak Öğren’i üst seviyelere taşımış. Şahsen bu sistemi gönül rahatlığıyla tüm firmalara ve bireylere tavsiye ederim.”

Evrim Çavdar

Eurocross Turkey İnsan Kaynakları Müdürü

Yüzlerce profesyonel İngilizce dil eğitimi için aradığı çözümü Konuşarak Öğren’de buluyor. Geleneksel kurslara göre zaman, enerji ve maddi açılardan çok daha avantajlı olan Konuşarak Öğren’de sizleri benzersiz bir öğrenme deneyimi bekliyor; Ana dili İngilizce hocalar birebir online derslerde size özel hazırladığı programı takip eder ve sistemde kayıtlı derslerinizi istediğiniz zaman tekrar dinleyebilirsiniz. Diğer öğrencilerimizin Konuşarak Öğren deneyimlerini ve yorumlarını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

konusarakogren.com avantajlarıyla İngilizce öğrenmeyi binlerce profesyonel gibi siz de hak ediyorsunuz, ana dili İngilizce eğitmeniniz ile program yapmak için hemen başvurun.

Son Yazılar