İngilizce Okuma Teknikleri Nelerdir?

En Faydalı İngilizce Geliştirme Yöntemleri

 

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Temel seviyede İngilizce bilginiz var fakat nasıl geliştireceğinizi bilmiyorsanız sizlere İngilizce geliştirme yöntemleri hakkında bilgi vererek yol göstermek istiyoruz. İngilizceyi geliştirmeye zamanını olmadığını düşünüyor ve ancak ev ortamında geliştirebileceğinize inanıyorsanız, önereceğimiz İngilizce geliştirme yöntemleri tam size göredir. İngilizceyi geliştirmede en büyük eksikliğinizin pratik olduğunu biliyorsunuzdur. İngilizce konuşmadan İngilizce biliyorum demek pek bir anlam ifade etmemektedir. O zaman sizleri konuşturacak İngilizce geliştirme yöntemleri seçmelisiniz.

Online İngilizce Eğitim Alın

konusarakogren

Evde İngilizce öğrenmenin ve geliştirmedin en etkili yoludur. Ders alacağınız zamanı siz belirlemek istiyorsanız online eğitimler tam size göre. Çünkü ders saati seçimi size bırakılmaktadır. Konuşacağınız eğitmen sizinle aynı seviyede olduğunuzdan daha rahat pratik yapma imkânı bulacaksınız. Seviyenizin altı sizi sıkar, üstü ise konuşulanları ve anlatılanları anlamamanıza neden olur. Oysa online İngilizce eğitimine başlamadan önce seviyeniz belirlenecek ve hiçbir kayba uğramadan İngilizcenizi geliştireceksiniz. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerde en kaliteli İngilizce eğitimini alacak, en doğru telaffuzlarla konuşmaya başlayacaksınız.

Chat yapın

Chat yapmak da İngilizce pratik yapmanın bir yoludur. İnternette birçok chat yapabileceğiniz adres bulunmaktadır. Bir chat arkadaşı edinerek İngilizce pratik yapabilir, dilediğiniz konuda konuşarak İngilizcenizi ilerletebilirsiniz.

Dizi ve Filmleri Altyazısız İzleyin

Film ve dizi izlemek İngilizceyi ilerletme ve kulak yetisi kazanma bakımından oldukça etkilidir. Üstelik sevilen bir konuda olursa çok ta eğlenceli olabilir. İnternette indireceğiniz bir diziyi izlerken istediğiniz zaman durdurabilir, anlamadığınız diyaloglarda tekrar izleyebilirsiniz. Tekrar yapma imkânı ve orijinal telaffuzları ile dizi ve filmleri alt yazısız izleyerek İngilizceyi ilerletmek son derece keyifli ve etkilidir.

Kitap Okuyun

İngilizce hikâyeler ve kitaplar okumak yabancı dil bilgisini ilerletmenin bir başka yoludur. Kitabınızı yanınızda istediğiniz yere götürebilir, küçük bir cep sözlükle de yeni öğrendiğiniz kelimelerin anlamına bakabilirsiniz. Her seviyeye uygun İngilizce kitaplar piyasada ve internet ortamında kitapseverleri beklemektedir. Yeni öğrendiğiniz kelimeler için bir defter tutabilir, fırsat buldukça tekrarlayarak kelime hazinenizi de geliştirebilirsiniz.

Tüm bu pratik yöntemlerin çıktığı noktada, gerçekten kendinizde İngilizce bilen bir insanın özgüvenini kazanmak için konuşarak öğrenme metodu ile ilgili bilgi alın!

40 bin kişiden fazla insan, bu şekilde İngilizceyi öğrendi…

Bilgi için, www.konusarakogren.com

En Faydalı İngilizce Geliştirme Yöntemleri son güncelleyen: Eylül 26th, 2018nihat

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.