İngilizce soru sorun, soruları cevaplandırın, puan toplayın. Topladığınız puanlarla hediyeler kazanın!

İngilizce Havalı Sözler


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

 1. Lightning makes no sound until it strikes. Şimşek çakana kadar gök gürlemez.
 2. We are lonesome animals. We spend all our life trying to be less lonesome. Bizler yalnızca yalnız birer hayvanız. Tüm yaşamımızı daha az yalnız olmak için geçiririz.
 3. You’l lose the real ones by trying so hard to impress the fake ones. Sahteleri etkilemek için o kadar uğraşacaksın ki gerçek olanları kaybedeceksin.
 4. It’s not about forcing happiness. It’s about not letting the sadness win. Mesele mutluluğu zorlamak değil. Mesele mutsuzluğun kazanmasına izin vermemek.
 5. Home is where your heart is. Yüreğinin bulunduğu yer evindir.
 6. I never dreamed about success. I worked for it. Hiçbir zaman başarıyı hayal etmedim. Onun için çalıştım.
 7. If you are always trying to be normal, you will never know how amazing you can be. Hep normal olmaya çalışırsan, asla ne kadar harika olduğunu bilemezsin.
 8. At any given moment you have the power to say: This is not how the story is going to end. Her an, her saniy şunu deme gücüne sahipsin: Hikaye böyle bitmeyecek.
 9. Feel the fear and do it anyway. Korkuyu hisset ve her ne olursa olsun yap.
 10. Fall down seven times, get up eight. Yedi kez düş, sekiz kez kalk.
 11. Be the Knight. Play it cool. Die or escape. His only rule. Şövalye ol. Soğukkanlılığı bırakma. Öl ya da kurtul. Onun tek kuralı.
 12. Whatever you decide to do, make sure it makes you happy. Ne yapmaya karar verirsen ver, seni mutlu edeceğinden emin ol.
 13. Everyone want happiness. No one wants pain. But you can’t have a rainbox without a little rain. Herkes mutluluk ister. Kimse acı istemez. Ama ufak bir yağmur olmadan bir gökkuşağı göremezsin.
 14. Happiness is like a butterfly. The more you chase it, the more it will elude you. But if you turn your attention to ther things, it will come and softly sit on your shoulder. Mutluluk kelebek gibidir. Sen onu kovaladıkça, o senden sıyrılır. Ama dikkatini başka şeylere verirsen, sonunda sakince gelip omzuna konar.
 15. The best feeling of happiness is when you are happy because you have made someone else happy. Mutluluğun en güzel şekli, başka birini mutlu ettiğin için mutlu olmaktır.
Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.