İngilizce Kaç Ayda Öğrenilir?


İngilizce Kaç Ayda Öğrenilir?
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmenin birçok yol ve yöntemlerini okuyor, en hızlı ve en etkili İngilizce eğitimini nasıl alacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bu durumda en çok kafanızı kurcalayan soru da İngilizceyi kaç ayda öğreneceğinizdir. Bir an önce İngilizce öğrenmeyi istiyor fakat bunun için fazla zaman ayıramıyor da olabilirsiniz. İngilizce eğitiminde teknolojiden faydalanmak günümüzde en çok başvurulan yöntemdir. Erişimin sağlandığı her yerde cep telefonu, tablet ve bilgisayarlardan İngilizce eğitimi alınmakta, ana dili İngilizce olan öğretmenler kelimeleri en doğru telaffuzlarla aktarmaktadır.

3 ayda İngilizce öğrenilir mi?

İngilizceyi kurslarla veya tek başınıza 3 ayda öğrenmeniz çok zordur. 3 ayda kelimeler ve cümle kalıpları ezberlenebilir, kurslarda kelime ve gramer bilgisi bir nebze alınabilir fakat profesyonel bir destek almadan 3 ayda İngilizce konuşmak mümkün değildir. Çünkü kurslar konuşturmaya yönelik eğitimlerden ziyade kelime ve gramer öğretmen çabasındadır. Klasik bir derse çalışır gibi yazarak ve ezberleyerek İngilizce öğrenmek yeterli bir eğitim şekli değildir. İngilizce konuşarak, sürekli pratik yapılarak öğrenilir. Ana dilini öğrenme sürecinde yaşananlar yabancı dil öğrenirken de geçerlidir. Ana dilini öğrenme aşamasında hiçbir çocuk gramer öğrenme gayretinde olmaz ya da gramer öğretmeye çalışan birileri olmaz.

İngilizce öğrenmenin en hızlı yolu

Online İngilizce eğitimi, binlerce kişinin birkaç ayda İngilizce konuşmaya başladığı başarısı ispatlanmış bir eğitimdir. Garantili bir İngilizce eğitimi sunulmakta olup, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle her gün 10-20 veya 30’ar dakikalık eğitim alınır. Konuşturan bir eğitim olan çevrimiçi İngilizce eğitimi, son dönemlerin en popüler yöntemi. Konuşma, dinleme ve okuma eğitiminin en etkili yöntemlerle verildiği online eğitimlerde öğretmenler öğrencilerinin hatalarını anında düzeltir. Özel İngilizce dersi almanın keyfini yaşayacağınız online eğitimler için ders saatini kendiniz belirler, ev ortamında bir taraftan çayınızı yudumlayarak İngilizce eğitimi alırsınız.

İngilizce öğrenirken konuşun, dinleyin, okuyun, yazın

Farkındaysanız en kısa sürede İngilizce öğrenmenin yolunun konuşarak öğrenmeden geçtiğini anlamışsınızdır. İngilizceyi en iyi şekilde konuşanlara sorduğunuzda, bu şekilde İngilizce konuşmayı nasıl başardıklarını anlatırken sürekli konuştuklarını ifade ederler. Yani pratik yapmak için her fırsatı değerlendirdiklerin, bol-bol dinleyip okuduklarını ve kelime ezberlediklerini anlatırlar. Tüm bunları en eğlenceli şekilde online İngilizce eğitimi ile yapabilir, birkaç ayda İngilizce konuşmaya başlayarak her geçen gün İngilizcenizi ilerletebilirsiniz.

En popüler online İngilizce eğitim merkezi Konuşarak Öğren ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.