İngilizce Kelime Ezberleme Sitesi


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Kelime ezberleme, İngilizce öğrenmeyi düşünenlerin mutlaka, ama mutlaka hakim olması gereken bir alan. Esasen üzerine bastığımız nokta kelime ezberleme de değil, kelime öğrenme. Her ne kadar, İngilizce öğrenmek isteyen, bunu zaruri gören birçok kişi, İngilizce kelime ezberleme sitesi arasa da, bunun önemine inansa da bu konuda en faydalı birkaç yöntemden bahsedelim. Ezber değil, öğrenme odaklı yöntemlerden.

İngilizce kelime ezberleme sitesi ile kelime bilgisi gelişimi

İngilizce kelime bilgisinin gelişmiş olması, gen havuzu geniş bir ekosistemden çıkan bir DNA gibidir. Daha kaliteli cümleler, daha iyi bir şekilde kendinizi ifade vb. söz konusudur. Kelime bilginiz zayıfsa, dil bilgisine ne kadar hakim olursanız olun problem yaşamanız mümkün. Kelime bilgisini geliştiren, kelime ezberleme metotları olarak bilinen yöntemler gerçekten başarılı mı?

Kelime ezberlenmez, öğrenilir!

Günümüzde eğitim uzmanları, ezber yöntemlerin artık kullanılmadığını, öğrenmeye odaklı ve size işin aslını öğreten, ezber yerine akılda kalıcı, benimseyici eğitim metotlarını gösteren bir yapıdalar. Bu modellerin arasında, İngilizce kelime ezberleme sitesi arayanlar için ilk sırada mobil uygulamalar geliyor.

İngilizce öğreten telefon uygulaması

wordly-ozellikleri

Yakın zamanda kurulmuş bir kelime öğrenme uygulaması olan wordly, İngilizce kelime bilgisini yetersiz bulan kişiler için son derece faydalı bir uygulama. Wordly’nin en önemli özelliği, ezber yerine öğrenme tekniği sunması. Binlerce kullanıcısına her gün yeni sözcükler öğreten uygulama, oldukça başarılı.

Wordly nasıl İngilizce kelime öğretiyor?

wordly

İngilizce kelime ezberleme siteleri İngilizce öğretmeyebilir. Wordly ise, amacı her gün 1 kelime öğretmek olan bir uygulama. Hem Android hem de iPhone uygulaması olan sitede, İngilizce seviyenizi giriş, orta ve ileri olarak seçiyorsunuz. Ardından size bildirim olarak her gün yeni kelimeler geliyor. Anlamları, açıklamaları ve okunuşu ile her gün o kelime size günün farklı aralıklarında bildirim olarak geliyor, bu sayede yeni kelimeler öğrenmek wordly ile çok kolay oluyor!

Hemen indirin!

Wordly uygulamasını indirmek için yapmanız gereken, telefonunuzla uygulama mağazasına gitmek. Wordly diye aratıp ya da www.getwordly.com sitesine gidip, ücretsiz İngilizce kelime öğrenme uygulamasını anında indirebilirsiniz. Haydi!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.