İngilizce Kelimeler pdf İndir ve İngilizce Çalış!


İngilizce kelime bilgisi geliştirmede ister sınavlara hazırlanırken, ister iş veya günlük hayatta kullanmak için binlerce kelime içeren pdf lerle İngilizce kelime öğrenmek çok kolay ve çok pratiktir. TEOG sınavları ve dil sınavları için çok güzel pdf kaynakları olduğu gibi, günlük konuşma veya iş İngilizcesi için de oldukça başarılı pdf ler bulunmaktadır. İnternet ortamında İngilizce kelimeler pdf indir diyerek ihtiyacınız olan dosyalara ulaşabilir, kelime bilginizi genişletmede bu kaynaklardan faydalanabilirsiniz. Pdf indirilirken üniteler bazında veya kategoriler bazında indirilmelidir. İngilizce kelimeler pdf indir demeden önce hangi pdf lere ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz.

İlk önce çalışılacak PDF’i bulalım…

Fiillerle ilgili pdf

Fiilerin mastar hallerini, ikinci ve üçüncü hallerini öğrenebilir, anlamları ile ezberleyebilirsiniz. Fiiler için indirilen pdf lerde örnek cümleler, fiillerin kullanımı, soru halleri ve emir halleri de bulunmakta olup, hem fiilleri ezberleyebilir hem de kullanım kalıplarını görebilirsiniz.

Sıfatlarla ilgili pdf

Sıfat çeşitleri ve kullanım yerlerini anlamları ile birlikte öğrenmek için güzel bir kaynaktır. Sıfatlar İngilizce cümlelerde çok sık kullanılan kelimeler olup cümlenin anlam bakımından bir bütün olmasını sağlar.

Zarflarla ilgili pdf

Zarflar çeşitlerini, anlamlarını ve nerelerde nasıl kullanıldığını bu dokümanla öğreneceksiniz. Hemen her cümlede kullanılan zarflar İngilizce kelime bilgisi geliştirilirken mutlaka öğrenilmelidir.

İsimlerle ilgili pdf

İngilizce isimleri kategori bazında bu dokümanda bulabilir, anlamlarını öğrenerek cümle içinde kullanımının nasıl olduğunu örneklerle hafızanıza kaydedebilirsiniz.

Bağlaç ve edatlarla ilgili pdf

Bağlaç ve edatlar İngilizce cümlelerin olmazsa olmazlarıdır. Hangi bağlaç ve edatın hangi durumda nasıl kullanıldığını öğrenecek, anlamlarını ezberleyerek İngilizce kelime bilginizi genişleteceksiniz.

Günlük İngilizce kelimelerle ilgili pdf

Günlük konuşmalarda kullanılan İngilizce kelimeleri öğrenerek işe başlamak belki de çok daha mantıklı olacaktır. Günlük konuşmalarda en çok kullanılan İngilizce kelimelerin neler olduğunu öğrenecek, anlamlarını da ezberleyerek kalıplara hakim olacaksınız.

Dil sınavları için kelime bankası pdf

Dil sınavlarına hazırlanırken pdf lerden faydalanmak işinizi kolaylaştıracaktır. İngilizce kelimeler pdf indir diyerek aradığınız pdf leri kolayca indirebilir, dil sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

PDF ile çalışmak birçok kişinin tercihi, ancak garanti sonuç alabileceğiniz bir yapı arıyorsanız size önerimiz, konuşarak öğrenme yolu ile birçok kişiye İngilizce öğreten, Konusarakogren.com’un mükemmel sistemi! 😉

Son Yazılar