İngilizce Kelimeler Youtube’ta: İngilizce İçin Youtube Önerileri!


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Youtube internette en çok aranan video paylaşım sitelerindendir. Film ve dizi izlemek, birçok konuda eğitim videoları takip etmek ve sitenin izin verdiği sınırlarda video paylaşımı ile kendi kullanıcı kitlesini oluşturmak mümkündür. İngilizce öğrenme isteyenlerin de sıkça başvurduğu bir sitedir. Birçok eğitmen youtube da İngilizce ders vermekte, bilgilerini İngilizce öğrenmek isteyenlerle paylaşmaktadır. İngilizce kelime ezberlemek isteyenler için İngilizce kelimeler youtube videoları da oldukça fazladır. İngilizce öğrenmenin bilinen birçok yolu olsa da hangisinin en hızlı ve en etkili İngilizce öğrettiği sürekli sorgulanır. İngilizce öğrenmeye kelime ezberlemekle başlayanlar İngilizce kelimeler youtube videoları izleyerek kelime hazinesini geliştirebilir. Öğrenilen kelimelerin tekrarlanması, doğru telaffuz edilmediğinde geri bildirim alınması maalesef videolarda mümkün değildir.

İngilizce kelimeler Youtube videoları neler vaat etmektedir?

Hızlı bir şekilde kelime öğrenmeyi

En çok kullanılan kelimeleri hızlı öğretmeyi

Belli bir saatte belli sayıda kelime öğretmeyi

Animasyon ve görsellerle eğlenerek öğretmeyi vadeder.

Fakat öğretilen şeylerin ne kadarının öğrenildiğini sorgulayamaz. Tamamen izleyicinin öğrenme becerisine ve öğrenme hevesine kalmış bir şeydir. Kelime videoları izlenir, kelimeler tekrarlanır, notlar alınır, gerekirse tekrar izlenir. Fakat telaffuzun ne derece doğru yakalandığı, cümle içinde doğru kullanıp kullanılmadığı sorgulanamaz. Oysa online eğitimler her bakımdan profesyonel bir dil eğitimi sunmaktadır.

İngilizce kelimeler nasıl ezberlenir?

İnternet her konuda olduğu gibi İngilizce öğrenme konusunda da imdada yetişmektedir. Profesyonel eğitim veren birçok web sitesi bu işi olması gerektiği gibi yapan ve kısa sürede öğrencilerini İngilizce konuşturan kaliteli sitelerdir. İngilizce kelimeler youtube videoları izleyerek vakit kaybetmektense online İngilizce eğitimi almak en doğru karar olacaktır.

konusarakogren

Kelimeler en etkili öğrenme teknikleri ile öğretilmekte, canlı sınıflarda alınan eğitimlerle kursiyer sürekli konuşturulmaktadır. Kelime ezberlemek online eğitimlerle son derece rahattır. Ana dili İngilizce olan öğretmenler yanlış telaffuzlarda anında öğrencisine döner. En doğru telaffuzlar ve en güzel İngilizce eğitimi online eğitimle mümkündür. Yurt dışına gitmenin en iyi yöntem olduğunu fakat masraflı olduğunu düşünenler için, online eğitimlerin aynı kalitede çok daha ekonomik olduğunu söylüyor, birkaç ayda garantili İngilizce eğitimi alacağınızı ifade ediyoruz.

Bilgi alın, ücretsiz deneyin: www.konusarakogren.com

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.