İngilizce Konuşalım! İşte İngilizceyi Gerçekten Öğrenmenin Yolu


İngilizce Kelime Eşleştirme Uygulamaları
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce konuşmayı bilmenin her alanda bir avantaj olduğu günümüzde İngilizce eğitimi üzerine çalışan kurum ve kuruluşların sayısı da her geçen gün artıyor. Herkes biliyor ve görüyor ki okulda alınan İngilizce eğitimi İngilizce konuşmak için yeterli değildir. İngilizce bilgisi ise ilk etapta konuşma bilgi ve becerisi ile ölçülmektedir. Yani İngilizce biliyorum diye CV sine not düşen bir bireyin akıcı bir İngilizcesi olmalıdır. Özellikle iş görüşmelerinde aranan budur. Bu nedenle klasik kurslar dışındaki eğitimler tamamen İngilizce konuşma ve konuşturma ağırlıklıdır.

İngilizce konuşmaya başlamak

İngilizce konuşmaya başlamak için aslında tüm gramer kurallarını bilmeye gerek yok. Öğrenilen kelimelerin temel zamanlarla cümlelere dökülmesi ile başlayan İngilizce konuşma pratiği, zamanla diğer gramer kuralları da öğrenilerek adım-adım ilerler. Klasik kursların veya okulda alınan İngilizce eğitiminin temeli maalesef ezbere ve tamamen yazmaya ağırlık verilerek İngilizce eğitimi veriliyor. İngilizce konuşmak içinse konuşturan kurslara gitmek ve bol-bol pratik yapmak gerekiyor. Bu konuda en başarılı eğitim online İngilizce kurslarıdır. Çevrimiçi eğitimde, sürekli İngilizce konuşulduğundan İngilizce konuşamama gibi bir sıkıntı asla olmamakla birlikte, olsa dahi minimize ediliyor. 

Konuşma becerinizi geliştirmenin zamanı geldi

Belki uzun zamandır İngilizce eğitimi alıyor belki de daha yeni başlamayı düşünüyorsunuz. Ne olursa olsun artık daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir an önce İngilizceyi konuşarak öğrenmek için online dil eğitimine kaydolun. Çünkü yurt dışı eğitimlerini aratmayan online İngilizce, en çok İngilizce konuşulan ve ezbere dayalı değil öğrenmeye yönelik olan kaliteli bir dil eğitimidir. Başarısını ispatlamış ve binlerce insana İngilizce konuşmayı öğretmiş bir eğitim olan online İngilizce, zaman ve mekan kısıtlaması olmayan kaliteli ve etkili bir dil eğitimidir.

konusarakogren

İngilizce konuşma yolları

İngilizce konuşma pratiği yapılabilecek birçok yol ve yöntem var. Ama önce temel İngilizce eğitimini almak gerek. Sonrasında chat yapabilir, yurt dışına tatile gidebilir, turistlerle sohbet edebilir ya da alt yazısız film izleyerek konuşulanları tekrar edebilirsiniz. O aşamaya gelene dek, periyodik şekilde tekrar, sizin için en iyi yöntemdir! 

Bilgi almak, İngilizce öğrenenlerden bu sistemi dinlemek ve ücretsiz denemek için; KonusarakOgren.com

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.