İngilizce Konuşma Kursu Konuşarak Öğren’in 6 Avantajı


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Türkiye’ye İngilizce öğreten Konuşarak Öğren’de yer alarak ne gibi bir avantajınız olacak, merak ediyor musunuz? İşte KonusarakOgren’le birlikte gelen, İngilizce öğrenme yolunda sizi bekleyen avantajlar!

1. Ne zaman müsaitsen! ⏲

f3f7ffbf-ba63-4fea-8440-21fb4ca2b355-vision

Hayatınızı eğitime göre değil, eğitiminizi kursunuza göre ayarlayın!

İşinize ya da okulunuza göre İngilizce öğrenmek için ayıracağınız zamanlar değişebilir. Diğer kurslar gibi haftanın belli günleri ve saatleri değil de, size odaklı bir program ile tanışmak istiyorsanız KonusarakOgren, size göredir! Online İngilizce eğitimi verildiği için, müsait olduğunuz saatler belirlenir…

2. Amerikalı eğitmenler ????????

konusarak-ogren-ile-ingilizce-yi-anliyorum-ama-7142481_x_2551_o

Konuşarak Öğren’de, anadili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerle çalışırsınız. Bu da sizi, çok kaliteli bir dil arka planına sahip olan biri kılar. Gerçek İngilizce aksanı ile, konuşarak etkili bir şekilde edinilen dil bilgisine en kısa yol, Konuşarak Öğren’dir!

3. Kursa gitmene gerek yok ????

studying

Artık online eğitim sistemleri oldukça yaygın. Konuşarak Öğren’in başını çektiği, çevrim içi İngilizce öğrenimi ile birçok kişi kolay bir şekilde, hızlı bir şekilde dil öğrenebiliyor. Trafiğe karışmaya, her gün şehir içinde saatlerce zamanı çar çur etmeye gerek yok! Konuşarak Öğren ile, oturduğun yerden öğrenirsin ve kursa gitmeden İngilizceni geliştirirsin.

4. En iyi öğrenme şekli ????

exam_PA_2432033b

Okuyarak, yazarak ya da dinleme-izleme ile öğrenme etkilidir, önemlidir. Ancak hiçbir öğrenme biçimi, konuşarak öğrenme kadar etkili değildir. Dilin yapısını öğrenirken, konuşma esnasında dil yapısını düşünerek, kelime dağarcığınızı zorlayarak daha iyi bir seviyeye gelebilirsiniz.

5. Ana dili İngilizce olan biriyle konuşmak ????

asking-for-directions760

Ana dili ingilizce olan birisi ile konuşarak alacağınız eğitim, anadili İngilizce olmayan kişilere nazaran son derece önemlidir. Konuşarak Öğren’de, eğitmenlerle birebir konuşarak kendinizi geliştirirsiniz.

6. Harika bloğumuz! ????

mm

veee tabii ki, en önemli detaylardan birisi de, sürekli güncellediğimiz harika İngilizce öğrenim blogumuz. Yalnızca bilgiye dayalı değil, popüler kültüre dönük içeriklerin de olduğu blogumuzda bulabilirsiniz.

Bonus: Denemesi ücretsiz! ❤️

jj

Hepsinden de önemlisi, tüm bu harika avantajlara sahip olan, Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim servisi Konuşarak Öğren sistemine, ücretsiz bir şekilde dahil olarak kendinizi deneyebilirsiniz.

Kat ettiğiniz yolu, size kattığı İngilizce bilgisini keşfettiğinizde, siz de Konuşarak Öğren farkını daha yakından tanımak ve kayıt olmak isteyeceksiniz!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.