İngilizce Konuşma ve sunu yapma korkularına son!


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Dil öğrenmenin her birey için çeşitli zorlukları vardır ancak öğrenileni uygulama süreci genel bir bariyere takılır: önceden öğrenilmiş kalıplaşmış ön yargılar ve korkular. İngilizce konuşma konusunda bu bariyeri kırmanın tek yolu ise pratik yapmak. Konuşarak Öğren Türkiye’ de ilk defa online birebir İngilizce eğitim siteminde ana dili İngilizce eğitmenlerle öğrencileri buluşturdu. Her gün işlenen 10/20/30 dk derslerde İngilizce konuşmak günlük hayatın bir parçası haline gelmekte ve en etkili sonuçlar alınmaktadır. Öğrenmenin kaçınılmaz parçası olan bu psikolojiyi Konuşarak Öğrenle nasıl aştığını Eczacıbaşı Monrol Nükleer Ürünler İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı Emel Sezgin bizlerle paylaşıyor:

“Konuşarak Öğren Benim için harika bir deneyim oldu. Uluslararası faaliyetleri olan bir şirkette çalışıyorum. Yurt dışından telefon geldiği zaman kendimi kötü hissediyor, genelde de cevap vermemeyi seçiyor, telefonları başka arkadaşlarıma yönlendiriyordum. Konuşarak Öğren sayesinde konuşma korkumdan kurtuldum. Artık yabancı çalışma arkadaşlarımızla iletişim kurmaktan keyif alıyorum.

Audio books harika bir uygulama. Kitaplar yol arkadaşım oldu. Seyahatlerde,  uzun yürüyüşlerde kitapları dinliyor bu sayede dinleme yeteneğimi geliştiriyorum.  Konuşmaktan hoşlanmıyorum, korkuyorum diyen herkese tavsiye ediyorum.”

Emel Sezgin

Eczacıbaşı Monrol Nükleer Ürünler İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı

 

Diğer öğrencilerimizin Konuşarak Öğren deneyimlerini ve yorumlarını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın.

Zaman, enerji ve paranızı boşa harcamadan benzersiz bir öğrenme deneyimi Konuşarak Öğren’de; Ana dili İngilizce hocalar, birebir online dersler, size özel hazırlanmış program! Ve de sistemde kayıtlı derslerinizi istediğiniz zaman tekrar edebilirsiniz. Sistemdeki audiobook uygulaması, reading materyalleri, testler, iş İngilizcesi dersi alan sektör profesyonelleriyle online workshoplar ve daha fazlası konusarakogren.com’ da. Avantajlı fiyatlarla eğitmeniniz ile program yapmak için hemen başvurun.

 

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.