Assistt İngilizce Mülakat Soruları ve Cevapları


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Assistt Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi firmalarından biri ve THY gibi pek çok büyük firmayı da bünyesinde bulunduruyor. Farklı şirketlerle çalıştığı için yabancı dil şart hale geliyor ve özellikle İngilizce çağrı merkezi başvurularında İngilizce mülakat isteniyor. 

Peki Assistt İngilizce Bilgisini Nasıl Ölçüyor?

İngilizce bilgisi mülakatlarda önce yazılı sonra sözlü şekilde ölçülüyor. Mülakata geldiğinizde öncelikle bir yazılı sınava giriyorsunuz ve bu sınavda dil bilgisi, kelime bilgisi, okuduğunu anlama, çeviri gibi konularda sorular oluyor. Sonrasında ise direkt yabancı müşterilerle iletişimde olacağınız için sıkı bir sözlü mülakata alınıyorsunuz. 

Ne Seviyede İngilizce Gerekiyor?

İngilizce seviyeniz elbette yüksek olmalı zira sizin gireceğiniz sınav ve mülakat akıcı ve minimum hata ile konuşmanızı gerektirmekte. Bunun için de size öncesinde güvenilir web siteleri ya da kurumlardan yardım alarak seviyenizi belirleyerek, bu doğrultuda eksiklerinizi tamamlamanızı öneriyoruz. 

Bu noktadan sonra özellikle konuşma becerilerinizi ilerletmeniz gerekiyor. Konuşmalarınızın tümü yüz yüze değil de telefon üzerinden olacağı için, mimik kullanamayacaksınız ve bu noktada özellikle telefonda pratik yapmanız işinize yarayacaktır. 

İşe Alım Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Firma, kariyer siteleri, başvuru havuzu, sosyal medya ya da Türkiye İş Kurumu vasitasıyla ilanlarını yayınlıyor. Adaylar buradan yaptıkları başvurular doğrultusunda görüşmeye çağrılıyor. Mülakatlarda değerlendirme süreçleri sırasıyla; kişilik envanteri, genel yetenek sınavı, yabancı dil sınavı, vaka ve simülasyon çalışmaları, klavye hız ve doğruluk testi ve gerekli görüldüğü durumda İngilizce sözlü mülakat şeklinde ilerliyor. Sonrasında ise referans doğrulama ve teklif sunma aşamaları geliyor. Tüm aşamaları başarıyla tamamlamanız halinde işe alınıyorsunuz. 

Assistt’in Çalışanlarına Sunduğu İmkanlar ve Çalışma Şartları

Firma ücret olarak piyasa koşullarıyla eş değer bir ücretlendirme sağlamakta ve çalışanlarına performansa dayalı ek gelir imkanı sunmaktadır. 

Bunun dışında ayrım yapılmadan tüm çalışanlara sunulan yan haklar ise; Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı yardımı; bu yardım geçerli sağlık kuruluşlarından, anlaşmalı bankalardan ve spor salonlarından avantajlı faydalanılmasını sağlıyor, Türk Telekom Biriktirme Yardım Sandığı, ulaşım, yemek ve bazı illerde çalışanların çocuklarının faydalanması için kreş şeklindedir. 

Assistt Hakkında Genel Bilgi

Mülakata girmeden önce mutlaka firma hakkında genel bazı bilgilere sahip olmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sebeple işinize yarayabilecek bazı bilgileri derledik.

Genç bir oluşum olan Assistt, 2007 yılında, Türk Telekom iştiraki olarak kurulmuştur.  Salt çağrı merkezi hizmetinin dışında satış pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi başka alanlarda da hizmet vermektedir. Türkiye’de 20 şehir ve 23 lokasyonda yaklaşık 10 bin çalışanı bulunmaktadır. 

Assistt İngilizce Mülakatına konusarakogren.com ile Hazırlanın!

İngilizce mülakatta başarılı olabilmek için önünüzde çok uzun olmayan bir zaman olduğunun farkındayız. Bunun için Konuşarak Öğren olarak size harika bir fırsat sunuyoruz. 

Bizler size, ABD ofisimizde bulunan yabancı ve alanında uzman eğitmenlerimizle Skype üzerinden ulaşıyoruz ve bol bol konuşturuyoruz! 

Sahip olacağınız ayrıcalıklara bakacak olursak; sizi kursa gitme yol ve maliyetinden kurtarıyoruz. Bunun dışında size de uygun olan zamanlarda derslere girebildiğiniz için uymak zorunda olduğunuz bir zaman çizelgesi bulunmuyor. Ayrıca Skype üzerinden derslerinizi alacağınız için başka hiçbir yerde bulamayacağınız telefonda tecrübe ediniyorsunuz.

Konuştuğunuz ve derslerinizi aldığınız eğitmenler ana dili İngilizce olan öğretmenler olduğu için yerli bir eğitmenden alacağınızdan çok daha yüksek verim alıyorsunuz.

Daha önce hiçbir kurumun denemediği bu harika tecrübeyi siz de edinmek ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.