Aygaz İngilizce Mülakat Soruları ve Cevapları


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Aygaz, genel müdürlüklerinde ya da şubelerinde çalıştırmak üzere personel alırken özellikle genel müdürlük birimleri için İngilizce mülakat şartı aramaktadır. İngilizce mülakat adaylar için büyük bir stres sebebi olduğu için yazımızın işinize yarayacağını düşünüyoruz. 

Aygaz İngilizce Bilgisini Nasıl Ölçüyor?

Aygaz iş görüşmelerinde İngilizcenizi sınayacaksa ve bunu önceden size bildirdiyse, bu görüşmeye çağrıldığınız sırada, sözlü mülakat esnasında gerçekleşiyor. Yani firma ile mülakata giderken, İngilizce konuşmanızdaki akıcılığın sözlü mülakatın bir kısmında ölçüleceğini unutmamanızda fayda var. 

Ne Seviyede İngilizce Bilmeliyim?

İngilizce bilginiz konuşma esnasında ölçüleceği için seviyenizin temelden fazla olması gerekmektedir. Zaten okuma ve yazma becerileriniz iyi olmadan konuşma becerileriniz gelişemeyeceğinden, tüm bu becerileri eşzamanlı geliştirmeniz gerekecektir. Güvenilir kurum ya da internet sitelerinden seviyenizi belirledikten sonra bu seviyeyi ilerletmek üzere yola koyulmak için vakit kaybetmemelisiniz.

İşe Alım Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Aygaz öncelikle kariyer siteleri ya da kendi web siteleri üzerinden yapılan başvuruları değerlendiriyor ve gereklilikleri karşılayan adayları seçiyor. Sonrasında adaylar genel müdürlüğe görüşmeye çağrılıyor. Öncelikle sözlü mülakat, sonrasında başvurulan pozisyona göre bir İngilizce mülakat gerçekleşiyor. İngilizce mülakatın hemen ardından firma alım sürecini sonlandırıyor ve sonucunuzun olumlu olması halinde tarafınıza birkaç hafta içerisinde dönüş yapılıyor.

Aygaz’ın Çalışanlarına Sunduğu İmkanlar ve Çalışma Şartları

Aygaz firma olarak çalışanlarına pek çok yan hak ve sosyal imkan sağlıyor. Pozisyonunuza göre değişmekle birlikte genel olarak yemek ve sağlık sigortası ile iş başı eğitimlerinden faydalanabiliyorsunuz. Bunun dışında çalışma saatleri iş kanununda belirtildiği gibi işliyor ve fazla çalışma ücretleriniz fazla mesai şeklinde ödeniyor. 

Aygaz Hakkında Genel Bilgi

Aygaz halka açık ilk LPG şirketidir ve 1961 yılında Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Satış hacmini günden güne arttıran firma, belki de çoğumuzun çocukluğunda sokaklarda gezen arabasında çalan müziğiyle kalmıştır. 

Bugün ise LPG dışında; dolum, deniz taşımacılığı, kara taşımacılığı ve üretim faaliyet alanlarında çalışmaya devam etmektedir. 

Uluslararası alanda da faaliyet gösteren firma, toplamda 19 ülkeye ihracat yapmakta ve ülke ekonomisinde de katkı sağlamaktadır. 

Mülakata girmeden önce bu bilgileri gözden geçirmenizde fayda var nitekim size sorulma ihtimali yüksek. “Firmamız hakkında neler biliyorsunuz” sorusu kaçınılmaz olacaktır. 

Aygaz firmasının İngilizce mülakatına konusarakogren.com ile hazırlanın !

Kariyer hedefinize karar verdiniz, mülakatları incelediniz ve İngilizce mülakat konusunda stres yapıyorsunuz. Mülakata Konuşarak Öğren olarak bizimle hazırlanmanız için size birkaç sebep sunacağız. 

Biz size ABD ofisimizde yer alan uzman eğitmenlerimizle Skype üzerinden ulaşıyoruz; üstelik size de uygun olan zamanlarda! Kursa giderek kaybedeceğiniz zaman, maliyet sıfıra iniyor ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğreniyorsunuz, hem de konuşarak! 

Fırsatlarımızdan yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için ise yapacağınız şey çok basit; web sitemiz üzerinden inceleme yaparak bizimle iletişime geçmek! 

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.