BİM İngilizce Mülakat Soruları ve Cevapları


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Bim, Türkiye’de pek çok şubesi bulunan ve genel müdürlüğü için de çok sayıda personel istihdam eden firmalardan biri. Fakat günümüzde iş sektöründe hemen hemen her firmanın talep ettiği gibi, Bim de adaylardan İngilizce bilgisi talep ediyor ve bunu da mülakat aşamasında ölçüyor.

BİM İngilizce Bilgisini Nasıl Ölçüyor?

Bim işe alım sürecinde pozisyonunuzun gerektirdiği durumda, sözlü mülakat sırasında sizden İngilizce konuşmanızı talep ederek İngilizcenizi sınayabiliyor. Bu sebeple İngilizce sözlü mülakata hazır olmanız gerekiyor. Bunu mülakata Türkçe başlayıp, ilerleyen dakikalarda sizden İngilizcenizi ölçebilmek adına görüşmeye İngilizce devam etmenizi istiyor. 

Ne Seviyede İngilizce Bilmek Gerekiyor? 

Mülakat sırasında konuşmanız ölçüleceği için, sizin temel bir seviyenin oldukça üzerinde, akıcı, takılmadan ve anlamı bozmadan bir konuşma gerçekleştirebileceğiniz, soruları yanıtlarken konuşma stratejileri kullanabileceğiniz bir seviyeye ihtiyacınız olacak. Bunun için de öncelikli tavsiyemiz mevcut seviyenizi güvenilir kurs ya da online siteler üzerinden öğrendikten sonra bir an önce konuşma pratiği yapmanız yönünde olacaktır. 

İşe Alım Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Bim, sizin kariyer siteleri ya da kendi sitesi üzerinden yaptığınız başvurunun ardından sizi mülakata davet ediyor ve öyle çok zorlu süreçlerden geçmek zorunda kalmayacağınızı söyleyebiliriz. Mülakatta pozisyonunuz gerektiriyorsa sizinle İngilizce de konuşuluyor ve bu süreçte İngilizceniz test ediliyor. İnsan Kaynakları departmanı mülakatta başarılı olmanız halinde size iş teklifinde bulunuyor ve ücret konusunda da bilgi veriyor. 

Şirketin Çalışanlarına Sunduğu İmkanlar ve Çalışma Şartları

Bim çalışanlarına piyasanın biraz daha üzerinde ücretlendirme sağladığı gibi, servis, sağlık sigortası ve iş eğitimleri gibi yan haklar sunmaktadır. 

Şirket Hakkında Genel Bilgi 

Mülakatlara girerken mülakata gireceğiniz şirket hakkında bazı genel bilgilere göz gezdirmenizde fayda var. Biz de sizin için aklınızda kalması adına birkaç bilgi derledik. 

Bim Marketler zinciri 1995 yılında 21 mağaza ile hizmete başlamıştır ve yüksek indirim yani hard-discount olarak bilinen politika ile yola çıkmıştır. Bugün de mağaza sayısını hızla arttırmakta, yurt dışındaki mağazalarını da arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Şimdilik sadece Fas ve Mısır’da çok sayıda mağazası bulunmaktadır. 

BİM İngilizce Mülakatına konusarakogren.com ile Hazırlanın!

Mülakatta sözlü İngilizce testine tabi tutulacak olmak pek çok aday için korkutucu görünüyor, biliyoruz. Fakat şimdi kalabalık bir sınıfta sormak istediklerinizi soramadığınız, yeterince verim alamadığınız, saatlerine uymak zorunda olduğunuz kurslardan sizi kurtaracak yepyeni sistemimizle biz varız. Konuşarak Öğren sizin başka bir kurumda asla bulamayacağınız bir sistemi size sunuyor ve sizi bol bol konuşturuyor. ABD ofisimizde bulunan alanında uzman eğitmenlerimiz size Skype üzerinden ulaşıyor ve sizinle konuşarak İngilizce konusundaki tüm eksiklerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor!

Detaylı bilgi için sitemiz üzerinden inceleme yapabilir ve dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın, hiçbir zaman geç değildir!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.