BMC İngilizce Mülakat Soruları ve Cevapları


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

BMC 1964 yılında kurulmuş, Türkiye’nin askeri ve ticari araç üreten firmaların en büyüğüdür. Tesisleri modern ve oldukça geniş bir alana yayılmıştır. 250 bin metrekare büyüklüğündeki tesis ve yüksek üretim kapasitesiyle, savunma sanayi ve otomotiv sektörüne nitelikli iş gücüyle özel çözümler sunmaktadır. İzmir Pınarbaşı’ndaki bu tesiste otobüs ve kamyonun yanı sıra, mayına karşı koruma sağlayan zırhlı araçlar, taktik tekerlekli araçlar gibi pek çok farklı ticari ve savunma sanayi aracını üretebiliyor. Çalışan sayısı yaklaşık olarak 2500 civarındadır. 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.
BMC ’de Kariyer
BMC, sektördeki başarısını yaratıcı ve güçlü çalışanlarına bağlıyor. Yüksek teknolojili ve kaliteli ürünler üretebilmek için çalışanların hem mesleki hem davranışsal olarak gelişmeleri için imkanlar sunmaya özen gösteriyor. Böylece çalışanların performansı sayesinde verimliliği yükseltiyor, potansiyellerini keşfetmelerini sağlıyor ve kariyer yapma imkanı sunuyor.
Bu amaçla yetenekli adayları bünyesine dahil etmeyi hedefliyor. Yeteneklerinize güveniyorsanız şirketin web sitesinden kendinize uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.
İnsan Kaynakları Politika ve Uygulamalarımız
BMC hedeflerine ulaşabilmek için nitelikli çalışanlar temin edilmesi, temin ettiği çalışanları geliştirmesi ve şirkete olan bağlılıklarının sağlanması için insan kaynakları yöntemlerini geliştirmektedir.

İşe Alım Süreci
BMC firmasının işe alımlarda en özen gösterdiği konu adaylara tarafsız ve eşit bir biçimde yaklaşmaktır. Bu tarafsızlık ve eşitliği sağlamak adına aşağıda belirttiğimiz adımları takip eder.

Başvuru Değerlendirme

  • İnsan Kaynakları ve İlgili Birim Mülakatı
  • İngilizce Test
  • Kişilik ve Teknik Yetkinlik Değerlendirme
    Başvurunuzu yaptıktan sonra telefonla aranıp kısa bir mülakat edilirsiniz. Firma, kendisi ile ilgili birkaç soru yöneltip mesleğiniz ile ilgili tecrübelerinizi öğrenmek isteyecektir. İnsan kaynakları ve çalışmak istediğiniz birim ile ilgili bir yetkili size yaptığınız projeleri ve çalışmaları anlatmanızı isteyecektir. İngilizce bilginizi ölçmek için 40 dakika süren bir testten geçecek, ardından da sözlü yabancı dil mülakatı yapılacaktır. Gerekirse İngilizce yazı yazmanızı da isteyebilirler.

Her görüşmeden önce kendinize sorun: “Bu işe hangi nedenle uygunum?” Hangi niteliklerinizin sizi toplam aday kitlesinden ayıracağını belirleyin.
İnanılmaz derecede yetenekli misiniz?
İyi bir okuldan mezun, zekice eğitilmiş biri misiniz?
Son derece çalışkan mısınız?
Süper gücünüz ne olursa olsun bunu öne çıkarın, cesaretle görev insanı olduğunuzu beyan edin. Ancak kanıt göstermeye de hazır olun!
İngilizce mülakat ciddi bir sınavdır. Sonuçta, işveren yalnızca mesleki niteliklerinizi değil, aynı zamanda İngilizce dilini de değerlendirecek. Bu testi başarı ile tamamlamanıza yardımcı olmak istiyoruz. Hemen konusarakogren.com u ziyaret edin ve kayıt yaptırın. İşinde uzman eğitmenler ile online İngilizce öğrenmenin ve pratik yapmanın size nasıl fayda sağlayacağını görün.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.