Flormar İngilizce Mülakat Soruları ve Cevapları


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Flormar dendiği zaman belki de hepimizin aklına güzellik ve bakım geliyor ve bu aslında yanlış bir düşünce de değil. Fakat Flormar bu güzellik algısının ötesinde birçok pozisyonda personel istihdam eden büyük bir şirket. Bu da doğal olarak iş başvurularında arzın artmasına yol açıyor. Fakat Flormar uluslararası alanda boy gösterdiği için mülakatlarda İngilizce seviyenizi ölçmesi de kaçınılmaz hal alıyor.

Flormar İngilizce Bilginizi Nasıl Ölçüyor?

Eğer siz de kariyer basamaklarına Flormar firması bünyesinde tırmanmak istiyorsanız, İngilizce konusunda hazırlıklı olmanızda fayda var. İngilizce seviyenizi mülakatlarla eş zamanlı gerçekleştirdiği bir temel seviye tespit sınavı ile ölçen şirket, mülakatlarda ilerlemeniz ve son aşamalara yaklaşmanız durumunda ise sizinle bir İngilizce mülakat gerçekleştiriyor. Yani özetle hem bir yazılı test hem de bir sözlü mülakat için hazırlıklı olmanız gerekiyor. Sözlü mülakat ise başvurduğunuz pozisyona göre değişiklik gösteriyor elbette.

Ne Seviyede İngilizce Bilmeliyim?

Mülakatlarda hem test hem de sözlü şekilde İngilizce ile karşı karşıya kalacağınız için elbette temel seviye sizin için yeterli olmayacaktır. Bu yüzden gramer bilginizin yanında, okuma, yazma ve konuşma yeterliliği konusunda seviyenizin ortalamanın üstünde olması beklenmektedir. Adaylar genellikle konuşma harici kısımları kendileri halledebilirken, sözlü konuşma konusunda sıkıntılar çekmekte. İngilizce konuşmak millet olarak en büyük korkularımızdan olduğu için bu konuda yol kat etmek de hayli zor olmaktadır.

İşe Alım Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Operasyonel, ticari, satış odaklı ya da dijital alanlardan herhangi birinde pek çok çalışan istihdam eden Flormar, işe alımda kariyer siteleri üzerinden ya da bireysel olarak yapılan başvuruları inceleyerek, şartları taşıyan adaylarla bir ön görüşme düzenliyor. Açık pozisyonlara başvurunuz sonucu çağrıldığınız ön görüşme İnsan Kaynakları departmanı ile gerçekleşiyor. Bu ön görüşmeden sonra ise başvurduğunuz pozisyona göre kişilik envanteri, yabancı dil sınavı, değerlendirme merkezi, gerekli ise İngilizce mülakat ve grup şeklinde çalışmayı gerektiren olay çalışmaları gerçekleşiyor. Süreç uzun ve meşakkatli; aday olarak siz de sabırlı ve kararlı olmalısınız!

Çalışanlara Sunulan İmkanlar ve Çalışma Şartları

Flormar şirket olarak özel bir ücret politikası uyguluyor ve unvandan bağımsız fakat işin içeriğine dayalı bir değerlendirme sistemi uyguluyor. Bu ne demek? Yani Flormar’da çalışırken müdür olmasanız da işe yaptığınız katkılarla farklı bir pozisyonun müdüründen daha fazla ücret alabiliyorsunuz. Bunun yanında performansa dayalı ücretlendirme sistemi de çalışanlar için sabit ücrete ek gelir olduğu için karşımıza bir avantaj olarak çıkıyor.

Çalışanlarına birçok yan hak da sunan Flormar, bu sosyal ve yan haklar ile mevcut ücretleri her yıl gözden geçirerek iyileştirme yapmakta.

Flormar Hakkında

Merkezi İtalya’da olan Flormar, Türkiye ayağını 1970 yılında İstanbul’da gerçekleştirmiştir. Uluslararası üne sahip ve sektörün öncü isimlerinden olmasının yanı sıra, renkli kozmetik kategorisinde dünyada en hızlı büyüyen firma olarak seçilmiştir. Rakamlarla örnek verelim; her 4 günde 1 mağaza açıyor ve her 1 dakikada 250 ürünü tüketici ile buluşturuyor!

Flormar bünyesinde çalışmak amacındaysanız, şirket hakkında genel bazı bilgileri edinmenizin yanında sektör trendlerine de hakim olmanızı öneririz. Rakip analizi bu noktada sizi bir adım öne taşıyacaktır!

Flormar İngilizce Mülakatına konusarakogren.com ile Hazırlanın!

Bu kadar başarılı ve uluslararası bir firmanın İngilizce mülakatına hazırlanmak korkulu rüyanızsa o rüyadan sizi uyandırmak için buradayız! Konuşarak Öğren size belki de daha önce karşılaşmadığınız bir fırsat sunuyor. Siz kursa gelmekle, ya da size dayatılan saatlere uymakla uğraşmıyorsunuz. Yerli hocalarla gramer konuları arasında boğuşarak vakit kaybetmiyorsunuz ve kendiniz için “o kadar kursa gittin konuş da görelim” baskısını ortadan kaldırıyorsunuz. Peki bu nasıl oluyor? Bizim ABD ofisimizde yer alan alanında uzman yabancı eğitmenlerimiz size önceden kararlaştırılan saatlerde Skype üzerinden ulaşıyor ve sizinle konuşuyor. Siz konuşurken konuşma pratiğinin yanı sıra öğrenmeniz gereken her şeyi öğreniyorsunuz.

Bu fırsattan yararlanmak için atmanız gereken ilk adım bizimle iletişime geçmek. Heyecanla bekliyoruz!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.