L’Oréal İngilizce Mülakat Soruları ve Cevapları


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

L’Oréal Türkiye 1980’den beri L’Oréal Grubu bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Şirketin global büyüme amacına en fazla katkıda bulunan ülke olarak, L’Oréal Türkiye son 3 senedir sektörde büyük ses getirmiştir. Profesyonel Ürünler ve Tüketici Ürünleri ile başlayarak, 1989 senesinde Lüks Ürünler, 1998 senesinde ise Aktif Kozmetik ürünlerini müşterileri ile buluşturmuştur.
2007 yılında Canan Kozmetik’i bünyesine katarak hem iş hacmini hem de ürün çeşitliliğini zenginleştiren L’Oréal Türkiye, büyüme hedefi için yararlı bir ivme kazanmıştır. Yerel üretime de destek vererek 1.000’e yakın çalışanıyla İpek ve Elséve markalarını üretiyor. L’Oréal Türkiye çalışanları için gelişime açık bir ortam sağlayıp, başarıyı arttırmayı hedefliyor. Çalışanları için uzmanlaşma ve kariyer yapma imkânı sunuyor.

İşe alım süreci nasıl gerçekleşiyor?
Başvurunuzun ardından İnsan kaynakları tarafından aranıyor ve telefonda ilk mülakatınızı gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Aynı gün Marka Yöneticisi tarafından aranıyor ve şirketin ürünleri hakkında sorular soruluyor. Örneğin; şu marka ruju nasıl tanıtırsınız?
Olumlu bir görüşme ise yaklaşık olarak 1 hafta içinde yüz yüze görüşme için çağırılıyorsunuz. Departman müdürü ile yapılan mülakattan sonra İngilizce mülakat yapılıyor. İşe kabulünüzde ki en önemli etken İngilizce bilgisidir. Yurt içi ve yurt dışında çalışabilme imkanı için İngilizce bilginizi geliştirmeniz gerekiyor. İngilizce bilginizi geliştirmek ve pratik yapmak için hiç vakit kaybetmeden konusarakogren.com u ziyaret edin ve kayıt yaptırın. İşinde uzman, anadili İngilizce olan eğitmenler sayesinde hızlıca kendinizi geliştirin ve kariyerinize katkıda bulunun.
Başarılı bir mülakatın sırrı, bilgi, beceri ve deneyiminizin tam olarak işvereninizin ihtiyaç duyduğu şey olduğuna inandırmaktır. Bunu yapmak için, güçlü yönlerinizi öne çıkarmaya özen gösterin. Eksik yönleriniz var ise bunların farkında olduğunuzu ve geliştirmeye açık olduğunuzu belirtecek cümleler kullanın.

Sosyal medya
Sosyal medya artık neredeyse her iş kolunda kullanılıyor. Bütün şirketlerin sosyal medya hesapları var. İşvereninizin sizin hakkınızda dünya çapında bir ağdan neler öğrenebileceğini öğrenmek için kendi araştırmalarınızı yapın. Google’a adınızı yazdığınızda nasıl bir görüntü çıkıyor? (Örneğin, kışkırtıcı Facebook fotoğrafınızı başka bir fotoğrafla değiştirin)
Arkadaş canlısı ve olumlu olun.
Görüşme sırasında, hikayenizi umutsuzluğun karamsar uçurumuna sürüklemeyecek şekilde anlatmaya çalışın. İş hayatınızda başınızdan güzel olaylar geçmemiş olabilir fakat bunu karşınızdaki kişiye kesinlikle yansıtmayın.
İyimserlik kalpleri kazanıyor! Genelde iş görüşmeleri ortalama olarak 40 dakika sürer. Bu süre içerisinde olumlu ve arkadaş canlısı görünmeniz işe alım için şansınızı yükseltecektir.
Asla ve asla önceki işverenler hakkında kötü konuşmayın. Kızgınlık ve saldırganlık dokunuşuyla ilgili bir hikâye, görüşmeciye eski liderinizin kişiliğinden daha çok sizin kişiliğiniz hakkında fazlaca şey söyler. Söz gümüşse sükût altındır. Eski patronunuz yeni patronunuzun arkadaşı olabilir. Dünya küçük.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.