İngilizce Nasıl Konuşulur?


İngilizce Kelime Eşleştirme Uygulamaları

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Başlangıç seviyesinde bir İngilizce bilginiz olsa bile hemen İngilizce konuşmaya başlayabilir, temel seviyede cümleler kurabilir, her geçen gün İngilizcenizi ilerleterek seviye atlayabilirsiniz. Nasıl mı, bu sorunun cevabını okuduğunuzda bize hak vereceksiniz.

Konuşturan İngilizce eğitimleri

İngilizce kelimeler öğreniyor, gramer biliyor ve cümle kalıplarını ezberliyor olmanıza rağmen konuşmayı bir türlü beceremiyorsanız aldığınız eğitimde İngilizce pratik yapmıyorsunuz demektir. İngilizce öğrendiklerinizi kullanmadığınız ve pratik yapmadığınız sürece “biliyor ama konuşamıyorum” bahanesinin gölgesinde kalacaksınız. Teknolojinin nimetlerinden faydalanın ve İngilizce kursunu evinize getirin. Online İngilizce eğitimlerine katılarak hemen İngilizce konuşmaya başlayın.

Temel kelime ve gramer bilgisi

İngilizce konuşmaya başlamak için en azından temel kelimeleri ezberlemek gerekir. İsim cümlelerinden başlayarak gramer öğrenmek ve her gün yeni kelimeler ezberlemek kısa cümleler kurarak konuşmanız için ilk adımdır. İngilizce bilginiz hiç yoksa sıfırdan İngilizce öğreneceğiniz en etkili eğitim yine online İngilizcedir.

Hata yapmaktan korkmak

İngilizce konuşurken hata yapmaktan korkmayı ya da yaptığınız hataları düşünmeyi bırakın. İngilizce konuşmak için cesaretinizi rahat toplayacağınız ve her gün düzenli olarak İngilizce konuşacağınız çevrim içi eğitimler alın. Ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerden ders almak zaten sizi yeterince cesaretlendirecek, kaynağından dil eğitimi almanın keyfini yaşatacaktır.

Mükemmelliyetçi olmak

Herkes her yaptığı işte mükemmel olmak ister. Bu son derece doğal bir duygudur. Dil öğrenirken mükemmelliyetçi olmak sizi strese sokabilir. Bu nedenle İngilizce konuşurken rahat olun ve gramere de fazla takılmayın. Zaten İngilizce bilginiz ilerledikçe işin içine grameri kendiniz katacaksınız. Önemli olan konuşmaya başlamak ve temel dil eğitimini almaktır.

Ders dışında İngilizce konuşmak

İngilizce Nasıl Konuşulur?

Bunun için birçok yol var. Alt yazısız film izlemek, chat arkadaşı edinmek, online İngilizce eğitim kayıtlarını tekrar dinleyerek üstünden geçmek, turistlerle sohbet etmek, İngilizce bilen bir arkadaşınızla fırsat buldukça muhabbet etmek gibi.

İngilizce konuşmak sandığınızdan da kolay olacak. Online İngilizce eğitiminin size sağladığı farkındalığı yaşamaya başladığınız andan itibaren zaten İngilizce konuşmaya başlayacaksınız. Bildiğiniz tüm dil eğitim yöntemlerini rafa kaldıracak, her gün pratik yaparak İngilizce eğitimini kaynağından alacaksınız.

Ders dışında İngilizce pratik yapmak için de yine size özel online sayfalarda eğitimlere kendiniz devam edebilir, okuma, yazma, test çözme ve oyunlarla eğlenerek öğrenebilirsiniz.

Online eğitimde tek adres: Konuşarak Öğren

Türkiye’de online İngilizce eğitiminde farklı bir model sunan Konuşarak Öğren, günde 10 dakika gibi kısa konuşmalar ile İngilizce öğretiyor. Peki nasıl?

Eğitmenler ABD’de ve anadilleri İngilizce…

Herhangi bir konuda konuşarak kendinizi zorluyorsunuz ve İngilizce konuşabilme özgüvenini kazanıyorsunuz!

Bilgi almak için anasayfamıza gidebilirsiniz…

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.