İNGİLİZCE NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR?


İngilizce Sınavlar İçin Taktikler Nelerdir?

5 günde, 1 ayda İngilizce öğretiriz diyenlere bir kere asla inanmayın. İngilizce öyle kısa sürede akıcı bir şekilde öğrenilmez. Hele ki eğitim kalitesi bakımından iyi olmayan bir kursta öğrendiğiniz İngilizce okulda aldığınız dil eğitiminin ötesine geçemez. İngilizce konuşmaya gelince, onu öğrenmek içinse sürekli İngilizce konuşulan ve konuşturan kurslarla 3-6 ayda İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Hızlandırılmış İngilizce Kursları Sonuç Verebilir Mi?

Günümüzde maalesef ticari amaçlı dil kursları insanların kısa sürede İngilizce öğrenme isteklerini iyi niyetle kullanmıyor. Kısa sürede çok iyi İngilizce öğretme vaatleri ile kursiyerlerin hem hayalleri ile hem de bütçeleri ile oynuyor. Kaliteli ve sonuç veren bir dil eğitimi için iyi bir piyasa araştırılması yapılmalı, seçilen eğitim kurumunun referansları ve başarıları sorulmalıdır. En önemlisi de profesyonel bir dil eğitim yöntemi seçildikten sonra istikrarlı bir şekilde ve düzenli olarak İngilizce çalışılmalıdır.

İngilizce Öğrenmek Emek İster

Kısa sürede ya da çaba göstermeden İngilizce öğrenmek hayalden başka bir şey değildir. Ana dili dışında bir dil öğrenmek için iyi bir dil eğitimi almak ve çalışmak gerekir. Düzenli olarak alınan kaliteli bir eğitimle birkaç ayda İngilizce konuşmaya başlayabilir, sabrederseniz bir yılın sonunda akıcı bir şekilde sorunsuz İngilizce konuşabilirsiniz. İngilizce bilmek demek kesinlikle İngilizce konuşabilmek demektir. Bu durumda sizleri konuşturan ve İngilizce konuşma odaklı olan bir dil eğitimini tercih etmelisiniz. Derslere hazırlanarak gittiğiniz ve ana dili İngilizce olan bir Amerikalı öğretmenden İngilizce ders aldığınız sürece telaffuz bakımından en kaliteli eğitimi almış olacak ve İngiliz kültüründen birinden aldığınız bu dil eğitimi ile en doğru İngilizceyi öğrenmiş olacaksınız.

Online İngilizce Eğitimi ile İngilizce Öğrenebilirsiniz

Online İngilizce eğitimi, son dönemlerde eğitim uzmanlarının en çok üzerinde durduğu konulardan biri olan, deneyime dayalı bilgiyi sunuyor. Türkiye’de bu konuda öncü kurumlardan biri olan KonusarakOgren.com, her gün bilgisayar ya da telefon başından ana dili İngilizce olan eğitmenler ile görüşerek İngilizcenizi geliştirebileceğiniz bir yer!

konusarakogren

Bu yolla tam 30 bin kişi İngilizcesini geliştirdi, konuşma becerisi elde etti! Şu bir gerçek ki, İngilizce konuşabilme özgüvenine sahip olmadan asla İngilizce biliyorum diyemezsiniz. Bunun için çözüm, deneyime dayalı eğitim: konusarakogren.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar