İngilizce soru sorun, soruları cevaplandırın, puan toplayın. Topladığınız puanlarla hediyeler kazanın!

İngilizce Öğrenme Programı


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan İngilizce konuşuyor. 53 farklı ülkenin resmi dili İngilizce. İngilizce; teknolojiden bilime ve kültürel aktivitelere kadar her alanda dünyanın ortak dili olmaya uzun yıllardır devam ediyor. Küreselleşen dünyada İngilizce öğrenmenin önemi giderek artıyor. Üstelik dijital çağın avantajlarından biri olan İngilizce öğrenme programı seçenekleri, bu dili öğrenmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Programların detaylarına geçmeden önce buraya tıklayarak Konuşarak Öğren’nin kendi programından ücretsiz bir ders alacağınızın bilgisini vermeden geçmeyelim.

 

İngilizce öğrenmenin sebepleri saymakla bitmiyor. İngilizce bilen bir kişi için, yeni insanlarla tanışma, farklı bakış açıları kazanma, daha iyi bir iş bulma ve daha fazla maaş alma olasılığı çok daha yüksek! Yani yalnızca birkaç aylık sıkı bir çalışmayla yaşam koşullarını yükseltmek mümkün.

 

Teknoloji sayesinde yabancı dil öğrenmek her geçen gün kolaylaşıyor. Bunun en güzel örneklerini ise mobil uygulamalar ve akıllı telefonlarda görüyoruz. App Store veya Google Play’den en çok IOS ve Android tabanlı yabancı dil öğrenme uygulamaları indiriliyor. Çünkü artık herkes, evde ya da işte İngilizce öğrenebileceğinin farkında ve zamanın fırsatlarını avantaja dönüştürüyor.

 

Eğer hızlı, eğlenceli ve ücretsiz bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, İngilizce öğrenme programlarını mutlaka siz de denemelisiniz. İngilizce öğrenmek bu şekliyle sandığınızdan çok daha kolay olabilir.

 

Tek ihtiyacınız olan şey, internet üzerinden İngilizce çalışmanıza olanak sağlayan ilgi çekici İngilizce öğrenme programını keşfetmek, indirmek ve hemen kullanmaya başlamak.

 

Gelin, hızla ve etkin şekilde İngilizce konuşmanıza yardımcı olacak pratik İngilizce öğrenme programı seçeneklerini birlikte inceleyelim.


İngilizce öğrenme programı indirin ve öğrenmeye başlayın

İngilizce öğrenme programı, teknolojinin eğitime uzanan etkileri sayesinde kolayca erişilebilir bir kaynak haline geldi.

 

Bu programlar İngilizce öğrenmek isteyenler için benzersiz bir başlangıç noktası görevi görüyor. Ücretsiz İngilizce öğrenme programı indirin ve siz de hemen öğrenmeye bağlayın.

 

Hiç para harcamadan mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz programlar sayesinde, yeni bir dil öğrenmeye bütçem yok, zamanım yok gibi bahaneler geçerliliğini yitiriyor. Çünkü günde sadece 10 dakikanızı ayırarak bile İngilizcenizi geliştirebilir, kelime dağarcığınızı genişletebilir veya sıfırdan yepyeni bir dil öğrenebilirsiniz!

 

İngilizce öğrenme programları, iOS ve Android cihazlar için farklı altyapıda tasarlanır. Bu nedenle, programı indirmeden önce İngilizce öğrenme programı iOS, İngilizce öğrenme programı Android gibi seçeneklere dikkat edin. Örnek vermek gerekirse, Konuşarak Öğren cepte İngilizce öğrenme programı sunan bir seçenek olarak iki farklı opsiyona sahip;

 

Konuşarak Öğren – Android

İngilizce öğrenme programı

 

 

Konuşarak Öğren – iOS.

İngilizce öğrenme programı

 

 İngilizce öğrenme programı önerileri

Yabancı dil öğrenim süreci iyi planlanması gereken uzun bir süreç. Kurslar, eğitimler, yardımcı kaynaklar, web siteleri ve mobil uygulamalar yabancı dil öğrenim sürecinizi destekleyen farklı öğrenme yolları var.

 

Özellikle çalışanlar, çocuğu olanlar gibi zaman sorunu yaşayanlar için İngilizce öğrenme programları çok değerli bir kaynak. Süreklilik gerektiren İngilizce kurslarında saatler geçirmek, hem yorucu hem de günlük hayatı aksatıcı olabilir. Bir kursa yazılıp, parasını ödeyip gitmeyenleri sayısı hiç az değil.

 

Günde 10 – 20 – 30 dakika gibi kısa sürelerle İngilizce öğrenmek, bu nedenle dil öğrenme konusunda etkili bir çözüm sunuyor.

 

Çünkü kendi cihazınızdan katılacağınız derslere evinizden, iş yerinizden hatta otobüste evinize giderken bile katılabilirsiniz. Böylece zamanınız size kalır.

 

Evde İngilizce öğrenme pek çok açıdan büyük avantaj sağlıyor. Ancak en iyi İngilizce öğrenme programını bulmak her zaman çok kolay olmayabilir. Çünkü çok sayıda seçenek var. Bu nedenle seçeceğiniz ve aylarca sürekli olarak kullanacağınız en kolay İngilizce öğrenme programına karar vermeden önce iyi bir araştırma yapın.


İngilizce öğrenme programı – Başlangıç Seviyesindekiler için

Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon üzerinden kullanacağınız İngilizce öğrenme programları başlangıç seviyedekiler için azımsanmayacak seçenek sayısı sunuyor.

 

İngilizce öğrenme programı bedava ve kaliteli içeriğe sahip olduğu zaman, pek çok beklentiyi karşılamış oluyor.

 

Sıfırdan İngilizce öğrenmek istediğiniz zaman özellikle gramer konularına ve temel kelime bilgisine ağırlık veren bir program bulmanız gerekiyor.

 

Başlangıç seviyesindekiler için anadili İngilizce olan bir eğitmenle dili öğrenmeye başlamak büyük avantaj sunuyor. Çünkü baştan nasıl öğrenirseniz, sonrasında da dili öyle konuşursunuz. İngilizce öğrenirken özellikle Amerikan ya da İngiliz aksanına aşina olmanıza fırsat sunan bir program seçmeye çalışın.

 

Engly ile İngilizce videolar izleyerek hem dinleme pratiği yapabilir, hem de videoda geçen cümlelerin ve kelimelerin Tükçelerini anında öğrenerek İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

 

Engly – Android

İngilizce öğrenme programı

 

 

Engly – iOS.

İngilizce öğrenme programı

 

 

İngilizce öğrenme uygulaması engly


İngilizce cümle öğrenme programı

Özellikle belli bir sebeple İngilizce öğrenenler için İngilizce cümle öğrenme programları çok avantajlı. Örneğin, yurtdışında tatile gitmeden önce ya da uluslararası katılımcıyı ağırlayacak bir konferans veya toplantıya katılmadan önce kısa sürede İngilizce öğrenmeyi istiyorsanız, bu programlar altın değerinde.

 

Böyle durumlarda ihtiyacınızı karşılayacak seviyede İngilizce konuşmanız genellikle yeterlidir. Bunun için özellikle şu başlıklar altında belli cümleleri öğrenmeniz gerekir:

 

 • Günlük konuşma için yaygın kullanılan cümleler,
 • Sektörel dilde kullanılan cümleler,
 • Yöreye özgü konuşmalara ilişkin cümleler.

 

Bu başlıklardan günlük konuşma için yaygın cümleler herkes için en önemli olanlardır. Selamlaşma, ulaşım, alışveriş gibi ihtiyaçlarımızı karşılayacak düzeyde İngilizce bilmek, Türkçe konuşmayan insanların bulunduğu yerlerde hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştırır.


İngilizce gramer öğrenme programı

Gramer bilgisine sahip olmadan bir dili doğru şekilde kullanmak mümkün değildir. Çünkü gramer bir dilin cümle yapısını ve kelime dizilimini ifade eder. Bir İngilizce gramer öğrenme programı indirerek kolayca gramerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Kelime ezberlemek, bir dili konuşabilmek için yeterli değil, bu kelimeleri anlamlı şekilde bir araya getirecek bilgiye ulaşmanız gerekir. Bunun için de ihtiyacınız olan iyi bir İngilizce gramer öğrenme programı. İngilizcenin gramer yapısı Türkçeden oldukça farklıdır. Çünkü Türkçede cümlenin öğeleri;

 

Özne + Nesne + Yüklem

 

Olarak sıralanırken. Bu kural İngilizcede şu şekildedir;

 

Özne + Yüklem + Nesne

 

Bunun ötesinde Türkçe sondan eklemeli bir dil olduğu için, iyelik ya da zaman gibi anlamları kelimelere eklediğimiz takılar sayesinde ifade ederiz. İngilizcede ise, bu anlamların her biri için farklı bir kelime kullanılır.

 

İngilizce gramer konuları temelde;

 • tenses yani zamanlar,
 • modal verbs yani yardımcı fiiller,
 • reported speech yani dolaylı anlatım,
 • if clause yani eğer bağlacı,
 • prepositions yani edatlar,
 • passive voice yani pasif cümle yapısı,
 • question sentences yani soru cümleleri,
 • positive sentenses yani olumlu cümleler,
 • negative sentences yani olumsuz cümlelerden oluşur.

 

Bu konuların tamamını öğrendiğiniz ve İngilizce konuşurken ya da yazarken kullandığınız, duyduğunuzda ayırt edebildiğiniz zaman, ileri seviyede İngilizce biliyor sayılabilirsiniz.

 

Dilbilgisi, kelime ve telaffuz konularını detaylıca öğreten programlar sayesinde bilmediğiniz kelimeleri öğrenirken telaffuzlarını görecek ve küçük alıştırmalar yapabileceksiniz. Sürekli güncellenen programlar sayesinde günlük hayata eklenen yeni kelimeleri de görme fırsatı bulacaksınız.


Günlük İngilizce öğrenme programı

Eğer iletişim kurmak için kullanmayacaksanız bir dil ne işe yarar ki? İngilizce konuşma veya İngilizceyi hızlı öğrenmeyi hedefleyen birçok insan, teorik bilgilerden sonra sıra gerçekten konuşmaya geldiğinde kendilerini duvara toslarken buluyorlar. Onlardan biri olmayın.

 

 • Ana dili İngilizce olan ve sadece sohbet edebileceğiniz insanlar arayın ya da
 • internet üzerinden dersler alın.

 

En güzel İngilizce öğrenme programı, hızlı bir şekilde günlük İngilizce öğrenmenizi sağlayandır diyebiliriz. Çünkü günlük İngilizce öğrenme programları sayesinde, dili etkin şekilde hayatınıza hızla sokma şansı bulursunuz. Bu da hem aktif kullanım hem de pratik yapma açısından önemli bir avantajdır.Günlük İngilizce, akademik ya da iş İngilizcesinden oldukça farklıdır. Günlük İngilizce öğrenme; sosyal ortamınızda ya da iş dolayısıyla tanıştığınız insanlarla rahatça konuşabilmeniz anlamına gelir.

 

Yani, Türkçe bir iş maili yazmak ile ofisteki arkadaşlarınızla konuşmak arasındaki fark gibi düşünebilirsiniz. Bunun için mümkün olan en hızlı İngilizce öğrenme programını indirin ve vakit kaybetmeden İngilizceyi günlük hayatınıza taşıyın!

 

Bunun için dinleme, konuşma, okuma, yazma gibi temel dil becerilerinin yanı sıra günlük dili de öğreten bir program seçmeye çalışın. Bu özellikle yabancı hocalar eşliğinde verilen derslerle mümkün olur. Üstelik böylece başka kültürleri tanıma ve anlama şansı da bulmuş olursunuz.

 

Günlük İngilizce öğretme programları, öğrencilerin öğrendikleri dilin kültürünü tanımalarının yanı sıra iletişim becerilerini de en üst düzeyde geliştirmelerine olanak sağlar.


İngilizce kelime öğrenme programı

Nasıl gramer bilmeden kelimeleri bir araya getirip aktif şekilde İngilizce konuşamazsanız, kelimeleri bilmeden de gramer bilginizi uygulayamazsınız. Kelime bilgisi, dili konuşmanızı sağlayan en önemli veri tabanı gibi görülebilir.

 

Peki, kelime öğrenme sürecini en verimli nasıl geçirebilirsiniz?

 

Tabi ki kaliteli bir İngilizce öğrenme programı yardımıyla.

 

Aslında gramer bilgileri teorik bilgi ve pratik bilgiyle hızla öğrenilebilir. Asıl uzun zaman alan dili konuşmaya yetecek sayıda kelimeyi öğrenmektir. İngilizce kelime ezberleme odaklı olarak hazırlanmış İngilizce kelime öğrenme programı, tek bir kaynaktan ileri seviyede İngilizce öğrenmeniz için yeterli kelimeyi ezberlemenize yardımcı olur.

 

İngilizceyi oyun oynayarak ve eğlenerek öğreten bu programlar, bilginin etkili şekilde edinilmesini destekler. Yeni kelimeleri kalıcı bir şekilde öğrenmek ve ışık hızında ilerleme göstermek için bundan daha iyi bir yol ne olabilir ki?

Wordly

Bu uygulamalar arasında göze çarpan seçeneklerden biri Wordly. (Word İngilizcede kelime anlamına geliyor.) Wordly, kelime ezberletmenin ötesinde, sürekli pratikler yapmanızı sağlayarak kelime öğretiyor. Günden güne genişleyen kelime hazneniz, sonunda dile son derece hakim olmanızı sağlıyor.

 

Alternatif İngilizce kelime öğrenme programları arasında Wordly’yi öne çıkaran özelliği, size öğrendiğiniz kelimeleri sürekli hatırlatıyor olması. Böylece günlük hayatınızda sürekli kullanmasanız bile edindiğiniz bilgileri unutmamış oluyorsunuz.

 

Bu harika bir özellik! Çünkü, yeni bir dil öğrenenlerin en çok zorlandığı kısım, dili sürekli kullanmamaktan ötürü bilgilerin paslanmasıdır. Wordly sayesinde bilgileriniz paslanmıyor, sürekli canlı ve işlevsel kalıyor!

 

Android ve iOS cihazlar için farklı iki seçenek sunan Wordly’yi Android cihazınız için buradan, iOS cihazınız için buradan indirebilirsiniz.Kolay İngilizce öğrenme programı

İngilizce öğrenme programlarının dili kolayca öğretmesi çok önemli bir özellik. Çünkü, yoğun iş hayatı ve sosyal yaşamın arasında yeni bir dil öğrenmek, ciddi bir kararlılık gerektiriyor. Bu durumda, kullandığınız kolay İngilizce öğrenme programı, İngilizce öğrenme işini sizin için daha eğlenceli hale getirmeli ve bu işi yük olmaktan çıkarmalı.

 

Kolay İngilizce öğrenme programının sizi çok geçmeden İngilizce konuşmaya başlatması gerekiyor. Elbette bu süreçte sizin istikrarlı şekilde çalışmanız çok önemli. Ancak, doğru programı seçtiğiniz zaman, günün çok kısa zaman dilimlerini İngilizceye öğrenmeye ayırmanız yeterli olur. Bu da öğrenme sürecini sizin için çok daha kolay hale getirir.


Konuşarak İngilizce öğrenme programı

Konu İngilizce öğrenme olduğunda, konuşma becerisi kazanmak hayati bir önem kazanıyor. Çünkü konuşamadığınız bir dile dair A’dan Z’ye tüm teorik bilgileri edinmeniz pek işlevsel bir öğrenme sayılmaz.

 

Bunun için kullandığınız İngilizce öğrenme programının konuşmayı da öğretmesi gerekiyor. Bu da yalnızca konuşarak öğrenmekle mümkün.

 

Ana dili İngilizce olan eğitmenlerle konuşarak siz de İngilizceyi ana diliniz gibi konuşabilirsiniz. Hem aksanınız hem de teorik bilginiz, yabancı hocalar sayesinde çok daha doğru gelişir. Öğrenme sürecinde aşina olduğunuz aksan, hayatınız boyunca kullanacağınız aksan haline gelir.


Pratik İngilizce öğrenme programı indir

“İnternetten İngilizce öğrenmek istiyorum” diyorsunuz ama size en uygun pratik İngilizce öğrenme programı hangisi bir türlü karar veremiyor musunuz? Konuşarak Öğren, adından da anlaşılabileceği gibi, İngilizceyi konuşarak öğretir. Yani tam anlamıyla İngilizce konuşmayı öğretir!

 

Konuşarak Öğren, pratik bir İngilizce öğrenme programıdır, çünkü burada dersler günde 10, 20 ya da 30 dakika sürer ve ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde gerçekleşir.

 

400’ün üstünde eğitmenin bugüne kadar çeyrek milyon öğrenciye İngilizce öğrettiği düşünüldüğünde, oldukça deneyimli bir program olması, pratik İngilizce eğitimine dair de bilgi sahibi olduğunun önemli bir göstergesidir.

 

Ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı eğitmeninizle birlikte seçersiniz. Klasik İngilizce kurslarının aksine dersleriniz ne hızlı ne de yavaş gider. Ne çok ileride ne de geride kalırsınız. Ders saatinizi, bulunduğunuz seviyeyi veya eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Eğitim danışmanımız, her zaman telefonunun diğer ucunda size yardım etmek için bulunur.


İngilizce öğrenme programı – PC

PC üzerinden erişebileceğiniz İngilizce öğrenme programı seçenekleri sayesinde dinleme, konuşma, okuma, yazma ve günlük iletişim becerilerinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Özellikle anadili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen bir İngilizce öğrenme programı ile, daha doğru ve etkili iletişim için İngilizceyi hızla öğrenmek çok kolay.

 

İngilizce öğrenme programları artık her evde bulunan PC aracılığıyla İngilizce kursunu evinize taşıyor. İster giriş düzeyinde olun ister orta düzeyde ileri seviye İngilizceyi günlük düzenli bir çalışma planıyla evinizde öğrenebilirsiniz. Üstelik ne kadar zaman ayıracağınız da sadece size kalmış.

 

Günde 10 dakika bile çalışsanız, birkaç ay içinde belli ölçüde İngilizce konuşabilirsiniz.

 

İngilizce öğrenme platformlarıyla dil öğrenmenin en önemli şartı çalışma planınıza ve kurslarda karşılaştığımız süreklilik kuralına kendi evinizde de uymak. İngilizce öğrenme programları ile;

 • Kelime dağarcığınızı genişletebilir,
 • Gramer kurallarını öğrenebilir,
 • Akıcı konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz.

İngilizce – Türkçe öğrenme programı

Yıllardır milyonlarca insan dil öğrenmek için çok sayıda kursa milyarlarca lira para harcadı. Ancak yeni nesilde kursa gitmeden de İngilizce öğrenmek çok kolay.

 

Eğer doğru programı düzenli ve disiplinli şekilde kullanırsanız, İngilizcenizin gelişeceğini garanti ediyoruz.

 

Tabi ki sadece bir İngilizce öğrenme programı kullanmak, dil öğrenmek için tek başına yeterli değil. Bu nedenle konuşma alıştırmaları yapmanızı da öneririz. Dersleriniz sırasında konuşuyor olsanız da yeni bir dil öğrenirken, sürekli konuşma pratiği yapmak çok daha hızlı öğrenmenizi sağlar.

 

Ayrıca bilmediğiniz kelimelerin İngilizce – Türkçe çevirilerini öğrenebileceğiniz; eş anlamlıları, cümle içinde kullanımları, cümle ve metin çevirileri ve çok daha fazlasıyla en iyi İngilizce Türkçe çeviri sözlüğü Konuşarak Öğren İngilizce Türkçe Çeviri Sözlüğünü deneyebilirsiniz.

 

Mobil İngilizce Türkçe Çeviri Sözlüğü içinse size önerimiz Clickivo çeviri sözlüğüdür. Android telefonlar için Google play ve Apple için İtunes app store linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Clickivo Çeviri Sözlüğü – Android

İngilizce öğrenme programı

 

 

Clickivo Çeviri Sözlüğü – iOS

İngilizce öğrenme programı

 

 


Temel İngilizce öğrenme programı

İngilizce gramer bilgileri ile dolu kalın kitapları oradan oraya taşıdığımız günler geride kaldı. Onların yerine artık İngilizcenizi bir tuşla geliştirebileceğiniz İngilizce öğrenme programları aldı.

 

Başarılı bir İngilizce öğrenme programı, ihtiyacı bu olan öğrencilerle eğitime temelden başlar. Bunun için derslerin kişiye özel olması gerekir. Dersler başlamadan önce eğitmenler, öğrencilerin seviyesini ölçer. Her bir öğrenci kendi seviyesine uygun İngilizce eğitimini alır.

 

Bazen hiçbir şey anlayamıyormuş gibi hissetmeye başladığınızda ya da önünüze engeller çıktığında bunun öğrenme süreçlerinde yolun başında olan herkesin başına geldiğini kendinize hatırlayın.

 

Kendinizi İngilizce konuşamayacağınıza ya da asla başaramayacağınıza inandırmaya çalışmayın. Çünkü doğru İngilizce öğrenme programıyla siz de öğreneceksiniz.

 

Siz de daha fazla beklemeden bir yerden başlayın ve dünyanın konuştuğu İngilizceyi en kısa sürede akıcı şekilde konuşun!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.