İngilizce Öğrenmek İçin Günde Kaç Saat Çalışmalı?


İnternet Üzerinden İngilizce Öğrenmek

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmek için nasıl çalışacağını bilmek, hangi kaynaklardan faydalanması gerektiğini öğrenmek ve iyi bir öğretmen ve eğitim kurumu bulmak çok önemlidir. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var der eskiler. Buradan şunu çıkarıyoruz ki, herkesin çalışma şekli ve öğrenme süreci kendine özel olduğundan günlük ders çalışma süresi de değişecektir. Gerçek olan şu ki ne kadar hızlı öğrenirseniz öğrenin İngilizce çalışırken düzenli çalışmayı ilke edinin.

İngilizce bir iki ayda öğrenilmez!

İngilizceyi çok kısa sürede öğreteceğini söyleyen yöntemler gerçekçi değildir. Çünkü yabancı dil emek ister, sabır ister ve düzenli çalışma ister. Zaten sorunsuz ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek için öğrenilmesi gereken kelime sayısı bellidir. Yeterli kelime sayısına ulaşmak ve bunu en azından temel gramer kuralları ile birlikte kullanmaya başlamak zaman ister.

Azim, kararlılık ve düzenli çalışma

Ara vermeden düzenli bir şekilde İngilizce çalışanlar 6 ay gibi bir sürece İngilizce konuşmaya başlıyor. İngilizce öğrenmek için kararlı olan birinin yapacağı şey belli bir plan çerçevesinde düzenli olarak çalışmalarına devam etmektir. Her gün aksatmadan çalışmaya devam etmek ve belirlenen hedefler doğrultusunda mesela her gün en azından 10 kelime öğrenmek dil öğrenirken insanı daha kolay sonuca ulaştırır.

Gramere boğulmayın

İngilizce sadece gramerden ibaret değildir. Gramer ve kelime öğrenme birlikte yavaş-yavaş ve özümseyerek olmalıdır.

İngilizce öğrenmek için günde 1 saat yeterli

Düzenli olarak günde 1 saat İngilizce çalışanlar oldukça hızlı yol alıyor. Bu 1 saatte neler yaptığınız da önemli tabi ki. Planlı, kademeli ve seviyeye uygun bir programla başlamak gerek. Bunu tek başınıza yapmanızı beklemiyoruz. Bunun için online İngilizce en etkili ve en verimli eğitimdir. 15 dakikanızı derse hazırlığa, 10-20 veya 30 dakikanızı derse, 15 dakika da tekrara ayırırsanız yeterli olacaktır. Kelime ezberlemek için kelime oyunları oynayabilir, size en eğlenceli gelen yöntemlerle kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.

Online İngilizce: Konuşarak Öğren ile siz de İngilizceyi öğrenin…

Sizleri disipline edecek, düzenli olarak İngilizce çalışmanızı sağlayacak ve sürekli konuşarak İngilizce öğretecek eğitim online İngilizcedir. Skype üzerinden sizin en uygun olduğunuz bir zaman diliminde derse katılacağınızdan İngilizce öğrenmeye zaman ayıramama gibi bir şey söz konusu değildir. Konuşturan, seviyenizden başlayarak İngilizce öğreten ve birkaç ayda rahat İngilizce konuşmanızı sağlayan bir eğitim şekli olarak son zamanların en popüler dil öğrenme yöntemidir. Bilgi almak için tıklayın!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.