İngilizce Öğrenmek ve Öğretmek İsteyenler Buraya!


İngilizce İsmin Halleri Nelerdir?

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmek ve öğretmek isteyenlerin ortak eğitim adresi online İngilizce eğitimidir. İngilizceyi bilmek başka bir şey öğretmek ise bambaşka bir şeydir. Bildiklerinizi en etkili nasıl aktarabileceğiniz konusunda en iyi eğitimi online İngilizce ile alabilirsiniz.

İngilizce öğrenmek ve öğretmek isteyenlerin adresi

Artık binlerce İngilizce öğrenmiş insanın söylediği bir şey var ki en etkili İngilizce eğitimi online İngilizcedir. Yurt dışı eğitimini aratmayan online İngilizce, hem İngilizce öğrenmek isteyenlerin hem de İngilizceyi geliştirmek isteyenlerin adresidir. Birçok İngilizce öğretmeni ileri derece İngilizce öğrenmek ve telaffuzlarını gözden geçirmek için online İngilizce eğitimlerine katılıyor. Öğrencisine bildiklerini en iyi şekilde aktarmayı ana dili İngilizce olan öğretmenlerden öğreniyor.

İngilizce öğrenmek ve öğretmek

Çok iyi İngilizce bilgisi olup da bunu karşı tarafa aktaramayanları duymuşsunuzdur. Yani öğretmek bambaşka bir yetenektir. İngilizce öğrenmek veya İngilizcenizi en etkili şekilde başkalarına öğretmek için online İngilizce, öğrencilere kısa sürede İngilizce konuşmayı öğreten, öğretmenlere ise İngilizcenin nasıl en doğru şekilde öğretildiğini gösteren bir eğitimdir. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden günlük 10-20 veya 30’ar dakikalık alınan derslerle tamamen öğrenmeye dayalı bir eğitim veriliyor. İster hiç İngilizce bilmeyin ister İngilizcenizi geliştirmek isteyin, isterseniz de nasıl İngilizce öğretilir görmek isteyin doğru adresiniz online İngilizce eğitimidir.

Online İngilizce eğitimi nasıl alınır?

Online İngilizce eğitimi ile bu dili sorunsuz konuşanlar arasına girmek istiyorsanız öncelikle kaliteli bir online eğitim platformu seçmelisiniz. Konuşarak Öğren, bu alanda lider marka olarak, Türkiye’de binlerce kişinin İngilizce öğrenmesine vesile olmuş bir platformdur!

Seviyeniz belirlendikten sonra sizden öğretmen seçmeniz istenir ve en uygun ders saatlerini belirleyerek günlük kaç dakika ders almak istediğiniz sorulur. Tüm bunlar belirlendikten sonra yine sizin belirleyeceğiniz bir günde canlı dersler başlar. Öğretmeninizle Skype üzerinden bire bir İngilizce dersi almaya başlarsınız. Size özel bir raporlama ve kayıt sistemi mevcuttur. Yani geçmişe dönük hem derslerinizi tekrar edebilir hem de çözdüğünüz testlerin skorlarını rapor halinde görebilirsiniz. Her gün verilen ünitelere hazırlıklı gelerek konuşma ve dinleme üzerine online İngilizce eğitimi alır ve daha ilk derslerden itibaren İngilizce konuşmaya başlarsınız.

Bilgi almak ve ücretsiz denemek için tıklayın!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.