İngilizce Öğrenmenin En Garantili Yolu


İngilizce Öğrenmek Neden Zor?

 

İngilizcenin dünya üzerinde konuşulan diller arasında en kolay dillerden biri olduğunu biliyor muydunuz? Evet aynen öyle. Zaten milyonlarca insanın İngilizce konuştuğu düşünülürse İngilizceyi öğrenmek çok ta zor olmasa gerek. Önemli olan nasıl öğreneceğini bilip en doğru dil eğitimini almak. Piyasada 5 günde, 15 günde veya bir ayda garantili İngilizce adı altında bir sürü paket eğitimler var. Öncelikle şunu söyleyelim ki bu kadar kısa sürede öğretileceği düşünülen İngilizce garantili bir İngilizce değildir. Öğrenme garantisi veren bir eğitim arıyorsanız bunu aylara bölen ve eğitimi kaynağından veren yöntemleri tercih etmelisiniz.

İngilizce öğrenme garantisi verenler

Akıl almaz sürelerde İngilizce öğreteceğini vaat eden teknikleri bir kenara bırakın. Göz göre-göre para tuzaklarına düşmeye gerek yok. İngilizce öğrenenlerin ve konuşmayı başaranların hangi yöntemlerle İngilizce öğrendiklerini araştırın. Mesela online İngilizce ile konuşmaya başlayanları duymuşsunuzdur. Son derece keyifli bir yöntem olan online İngilizce ile dil öğrenmek için üstelik evden çıkmanıza da gerek yok. Şimdi İngilizce öğrenme aşamasında hangi basamakta olduğunuza bir bakalım.

İngilizce öğrenmeye ne kadar kararlısınız?

Yapmam

Yapmam diyorsanız henüz İngilizce öğrenmeye karar vermediniz

Yapamam

Yapamam diyorsanız biraz istiyor fakat kesinlikle yapamayacağınızı düşünüyorsunuz

Yapmak istiyorum

Yapmak istiyorum diyorsanız öğrenmeye niyetiniz var fakat nerden başlayacağınızı bilmiyorsunuz

Nasıl yapacağım?

Nasıl yapacağım diyorsanız nasıl çalışmanız gerektiği ve hangi eğitim yöntemini seçmeniz gerektiği konusunda şüpheleriniz var

Yapmayı deneyeceğim

Yapmayı deneyeceğim diyorsanız her an araştırma yapmaya başlayabilirsiniz

Yapabilirim

Yapabilirim diyenlerdenseniz kendinize güveniyor ve başaracağınıza inanıyorsunuz

Yapacağım

Yapacağım diyorsanız artık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz

Başardım

Başardım diyenlerdenseniz en doğru İngilizce eğitimi ile konuşmayı başaranlardan biri olarak kendinizi tebrik edebilirsiniz.

Yapabilirim diyenler için İngilizce eğitimi: Konuşarak Öğren

Hiç vakit kaybetmeden online İngilizce eğitimi için ilk adımı atın ve Konuşarak Öğren’e dahil olarak ana dili İngilizce olan eğitmenler ile görüşün. Ücretsiz deneme ile sistemin nasıl işlediğini görün, sistemi analiz edin. Sonra öğretmeninizi ve çalışma saatinizi seçerek İngilizce öğrenme konusunda kararlı olan ve sonuçta istediği başarıyı elde eden binlerce insandan biri de siz olun.

Son Yazılar