İngilizce Öğrenmeye Başla! Evet, Yapabilirsin!


İngilizce öğrenmeye karar verdiyseniz belki de hayatınızın en önemli kararlarından birini aldınız. Çünkü alınan üniversite eğitiminin yanında iyi bir iş imkânı için mutlaka İngilizce isteniyor. Artık iş ilanlarını büyük bir çoğunluğu “advanced seviyesinde İngilizce bilen aranıyor” şeklinde veriliyor. Kurumsal bir firmada iyi bir pozisyonla işe girmenin yolu İngilizce bilmekten geçtiğine göre iyi bir kariyer için daha öğrencilik yıllarında İngilizce eğitimine başlamak gerek. Kastettiğimiz İngilizce eğitimi okulda verilen eğitimden çok farklı. Zira okulda sadece yazıyor ve ezberliyoruz. Öğrendiklerimizi pratiğe dökerek konuşmuyoruz. Oysa İngilizce konuşarak öğrenilir.

İngilizce öğrenmeye hemen başlamak

Hemen İngilizce öğrenmeye başlamak için hiçbir engeliniz yok aslında. İster öğrenci, ister çalışan olun istediğiniz saatte hem de evden çıkmadan en kaliteli İngilizce eğitimini alabilirsiniz. Bu eğitimin adı online İngilizce. İnternet çağı günümüzde artık herkesin evinde hatta cep telefonu ve tabletlerinde internet var. Eğer siz de bu modern metot ile İngilizce öğrenmek ve dil bilmenin avantajları ile hayatın her alanında ilerlemek istiyorsanız, ana dili İngilizce olan bir öğretmenden en doğru ve en keyifli İngilizce eğitimini alın.

Her seviyede hemen İngilizce

Online İngilizce eğitimi esnasında kendi seviyenizden başlayan bir İngilizce eğitimi alarak sıkılmadan İngilizce öğrenebilirsiniz. Hatta hiç İngilizce bilmiyorsanız bile sorun yok. Sıfırdan İngilizceyi işinin ehlinden ve tam kaynağından öğrenmek aslında büyük bir avantajdır. Daha ilk öğrenirken kelimeleri ve cümleleri en doğru telaffuzları ile öğreneceksiniz. Günlük 10-20 ve 30’ar dakikalık verilen eğitimlerde öğretmeninizle bire bir konuşacak ve her gün emin adımlarla İngilizce öğrenme yolunda ilerleyeceksiniz.

 

Hemen İngilizce konuşmaya başlamak

Online İngilizce eğitiminde kısa süre içinde İngilizce konuşmaya başlayacaksınız. Bildiğiniz ve öğrendiğiniz kadarı ile eksik veya yanlış konuşmaya başlamak özgüveninizi arttıracak. Yanlış yapmaktan korkmayacaksınız çünkü öğretmeniniz hemen telaffuzunuzu veya yanlı kurduğunuz cümleleri düzelterek en doğru eğitimi almanızı sağlayacak.

 

Türkiye’de bu modelin lider adresi olan Konuşarak Öğren, ABD’li eğitmenler ile online olarak görüşebileceğiniz bir platform sunuyor. Ücretsiz bir şekilde denemek, sistem hakkında bilgi almak için anasayfaya gidebilirsiniz.

Son Yazılar