İngilizce Öğreten Siteler: Oturduğunuz Yerden İngilizce Öğrenin!


Yaz Tatilinde İngilizce Öğrenmek

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İnternete İngilizce eğitimi veren onlarca web sitesi bulunmaktadır. İngilizce öğrenmeye kararlı olan ve konuşarak İngilizce öğrenmek isteyenler için mobil uyumlu oldukça kaliteli İngilizce öğreten siteler her gün binlerce insana dil eğitimi vermektedir. Teknoloji çağı günümüzde dil öğrenmek için illaki yurt dışına gitmeye gerek yoktur. İngilizce öğreten siteler ile ana dili İngilizce olan öğretmenlerden son derece kaliteli bir dil eğitimi alınmakta, canlı sınıflarda kişinin istediği saatlerde alınan İngilizce derslerle hızlı yol kat edilmektedir. Dil eğitimi veren popüler İngilizce öğrenme siteleri hangileridir bir göz atalım.

BBC Learning English

Standartları oldukça yüksek olan BBC Learning, özellikle belli bir seviyeye gelmiş olanlar için en kaliteli İngilizce öğreten siteler arasındadır. Orta ve ileri seviye İngilizce bilgisine sahip olanlara hitap eden videolar, radyo yayınları, haberler ve hikayeler güncel İngilizce kelime ve cümlelerden oluşmaktadır. Özellikle pratik ve telaffuz için faydalı bir sitedir.

VocabSuchi

Kelime bilgisinin geliştirildiği oldukça kaliteli bir sitedir. Kelimelerin hızlı öğrenilmesi ve ezberlenmesini sağlayan tarzdadır. TOEFL, GET, SAT, CT, ESL, GREE ve GMAD sınavlarına en iyi hazırlayan sitelerden biridir.

 

İngilizce öğreten mobil uygulama: Wordly

wordly

İngilizce öğreten siteler ile ilgili hazırladığımız bu içerikte aynı zamanda İngilizce öğreten bir uygulamadan da bahsetmek istiyoruz. İngilizcede, kelime odaklı bir sistem sunan Wordly, her ortamda, her an kolay bir şekilde İngilizce kelime pratiği yapmak için düşünülmüş bir uygulama. Wordly, günün belli aralıklarında size bildirim olarak farklı İngilizce kelimelerin anlamlarını, örnek kullanımlarını gönderiyor.. Ezberleten değil, öğreten bir öğrenim kurgusu düşünülmüş. iPhone ve Android için mağazalardan anında ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. www.getwordly.com

Konuşarak Öğren

konusarak-ogren-ile-ingilizce-ogrenmek

Geldik İngilizce öğreten siteler içinde, son yılların en iyi sonucu veren sitesine… Kelime öğrenme, gramer geliştirme bir şarttır, olması gereken bir yapıdır, ancak İngilizceyi gerçekten öğreten bir uygulama düşünüyorsanız bunun karşılığı kesinlikle konuşarak öğren! Peki neden?

-Anadili İngilizce olan kişiler ile her ün 10-20-30 dakika konuşarak pratik yaparsınız

-Diğer modellere göre daha etkilidir, İngilizce konuşma özgüvenini yakalarsınız

-Kursa göre kendinizi ayarlamak zorunda değilsiniz, görüşmeler uygun olduğunuz zamana göre programlanır.

-Denemesi ücretsizdir… Anında www.konusarakogren.com anasayfadaki formu doldurup deneyebilirsiniz.

-Bugüne kadar 30 binden fazla kişi bu modelle İngilizce öğrenmiştir!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.